Novo pri A1

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.063
-896
83
To z 4G in sedaj 5G se vleče že od začetka 4G signala, zanič signal. ZEELLLLLLLOOOOOO DOOOOLLLLLLGGGGGGOOOOOOO , to popravljajo , nameščajo, itd , Zato sem tudi napisala, da smo s signalom pr A1 v letu 1999 in ne v 2023.
 
  • Objave ne odobravam
  • Haha
Reactions: Borg in Lord_Raiden

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.063
-896
83
To z 4G in sedaj 5G se vleče že od začetka 4G signala, zanič signal. ZEELLLLLLLOOOOOO DOOOOLLLLLLGGGGGGOOOOOOO , to popravljajo , nameščajo, itd , Zato sem tudi napisala, da smo s signalom pr A1 v letu 1999 in ne v 2023.
Naši operaterji se obnašajo kot da smo Slovenija ravna, 0 nadmorske višine , kot sredozemsko morje, postaviš par baznih - (1-5) anten in pokrita cela država, z 3000 baznimi antenami po Sloveniji bi bila situacija dosti boljša
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
;) Tudi ŠISA - gnojnica po domače
Jaz nimam problemov,.. 1x ultra, 1x net + TV, 2xA1 mobilni paketa in 4je bobi,..
Več ali manj mi dela povsod kjer se gibljem tako da se ne pritožujem,..

Na hitro se spomnim da mi ni delalo na Kolpi, Poljane kjer se je en zgoraj pritoževal in mogoče kje na Kočevskem ko grem na morje in mi Android avto za kako minuto ven vrže,..

Zaposlen pri operaterju;-)
 
27. jan 2022
4.947
1.815
113
Vemo, vemo in res ne bi bilo lepo v lastno skledo pljuvat.

Žal ste gradbeni sektor razformirali in vam delajo nekompetentni in kontaminirani ljudje, poleg tega pa tata u Beogradu ne da pare da se malo pojačate. ;)
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.924
284
83
tam ko se terc po tori rola
Se kdo kaj spomni, kako je pri Simobilu z akcijami? Trenutna akcija je 9.99 za vse pakete... Je komu kaj ostalo v spominu, je tudi okoli Velike noči kaj..? Ker penzija se mi začne 1.1. in šele tedaj bi lahko uveljavljal upokojenski paket...
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
673
352
63
Jaz nimam problemov,.. 1x ultra, 1x net + TV, 2xA1 mobilni paketa in 4je bobi,..
Več ali manj mi dela povsod kjer se gibljem tako da se ne pritožujem,..

Na hitro se spomnim da mi ni delalo na Kolpi, Poljane kjer se je en zgoraj pritoževal in mogoče kje na Kočevskem ko grem na morje in mi Android avto za kako minuto ven vrže,..

Zaposlen pri operaterju;-)
Kar se železnice tiče je daleč najboljši operater A1! Klicaj. Imam vse tri operaterje in vem kaj govorim. Aja pišem.
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
673
352
63
Ni res.
Boljše je mobitel, ker lahko preko wifija od Slovenskih železnic kličeš.
Vowifi...
Če uporabljajo satelitsko povezavo potem da, če pa ne pa zmanjka Telekom signala na primer v Podgradu malo naprej od Zaloga. A1 signal ne deluje edino med Savo in Zagorjem ob Savi ter malo za postajo v Hrastniku v smeri Zidanega mostu.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.494
3.544
113
No zunanje antene bolje vlečejo, ne vem pa preko koga imajo signal.
Ampak os Maribora do Ljubljane dela na Stadler vlakih brez prekinitve.

Ni pa glih neka brzina, Ampak za web radio pa brskanje po netu pa telefoniranje preko vowifi je dovolj.
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
673
352
63
No zunanje antene bolje vlečejo, ne vem pa preko koga imajo signal.
Ampak os Maribora do Ljubljane dela na Stadler vlakih brez prekinitve.

Ni pa glih neka brzina, Ampak za web radio pa brskanje po netu pa telefoniranje preko vowifi je dovolj.
Če kaj vem ali poznam je to signal na SŽ lansko leto sem prepotoval z vlakom celo Slovenijo in to ne enkrat, dvajsetkrat. Igram igro Ingress in vem kako je s signalom, resno. Imajo pa Stadlerji (novi vlaki) problem ker na njih ne deluje GPS. Če pa že deluje potem moraš pa izbrati res pravo mesto na vlaku. Takih problemov Simensi (rdeči vlaki) nimajo.... Pa za hec sem meril hitrosti na določenih delih proge, najhitreje vlaki vozijo med Štorami in Šentjurjem pri Celju 142km/h....Pa Pragersko - Ptuj mogoče kakšen km/h manj...
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.447
103
63
40
Malo tu,malo tam :)

Edini v Sloveniji smo v mobilne pakete dodali možnost koriščenja Osnovnega turističnega zavarovanja​

Brezplačno vključeno v mobilne pakete za zasebne naročnike.​

Vključena kritja do 50.000 €.
Varuje te na potovanjih po celem svetu.

Tvoj mobilni paket bo v 2024 še boljši

Želimo ti ponuditi še več, zato bomo v prvi polovici leta 2024 naše mobilne pakete še izboljšali. Tvoj mobilni paket ti bo nudil še več sodobnih rešitev, ki ti bodo olajšale življenje.

V prihodnjih tednih spremljaj A1.si in naše novice, kjer ti bomo razkrili več.

 
  • Haha
Reactions: Valhalla