Novi VW Passat B9

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.353
1.733
113
Glede na to da si že z "dostojnim" Golfom zele hitro pr 40k, bo tole kolk? 60?

Btw.
krucefiks kak grda kolesa
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.157
113
tole je ena na ena s superbom, samo maske in luči bodo druge...vejretno bo še notranjost enaka.
 

mevden

Pripravnik
17. dec 2014
131
15
18
Ravno gledal posnetek na youtube,avto je bomba. V tem razredu zaenkrat še nima konkurence. Mogoče bi lahko malo lepše zapakirali sprednji del, ampak morate vedeti da je bila prioriteta aerodinamika. Baje je dosti bolj učinkovita od trenutnega modela. Je pa tudi na posnetku malo bolj ličen kot na sliki. Nažalost v prihodnosti ne pričakovati lepotcev, žal bo imela aerodinamika vedno večjo težo pri oblikovanju. Kar se tiče notranjosti, vsekakor ima veliko elementov in višjega razreda....naslon za roko, tablico, srednja konzola. Čudovito. Zanima me samo še cena in predstavitev superba. Verjetno bo Passat prej ven kot Škoda.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.333
9.722
113
kod Džej-Zija
Ravno gledal posnetek na youtube,avto je bomba. V tem razredu zaenkrat še nima konkurence. Mogoče bi lahko malo lepše zapakirali sprednji del, ampak morate vedeti da je bila prioriteta aerodinamika. Baje je dosti bolj učinkovita od trenutnega modela. Je pa tudi na posnetku malo bolj ličen kot na sliki. Nažalost v prihodnosti ne pričakovati lepotcev, žal bo imela aerodinamika vedno večjo težo pri oblikovanju. Kar se tiče notranjosti, vsekakor ima veliko elementov in višjega razreda....naslon za roko, tablico, srednja konzola. Čudovito. Zanima me samo še cena in predstavitev superba. Verjetno bo Passat prej ven kot Škoda.
Naslon za roko, tablica, srednja konzola in na to pridevnik ”čudovito”. Saj ne vem, a resno misliš ali se totalno zajebavaš.

P.s. Me spominja na čas, ko sem skoraj kupil golfa III. Kot dodatno opremo je imel v glavnem nosilec za kasete. Čudovito.
 

mevden

Pripravnik
17. dec 2014
131
15
18
Kot sem rekel, tablicam se ne da uiti v prihodnosti. Glede na to da se je avto naredil za 10 let in več, če je ne bi bilo...passata čez 5 let noben nebi več povohal...ker je zastarel bi rekl. Tesla jo ima že 10 let, pa jim ne gre ravno slabo.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Sicer subjektivno, ampak takle nabita tablica izgleda predvsem češko, ne pa čudovito. Avti visjega razreda imajo glavni zaslon veliko lepse vkomponiran v armaturko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in MrDaco

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.298
1.061
113
Kot sem rekel, tablicam se ne da uiti v prihodnosti. Glede na to da se je avto naredil za 10 let in več, če je ne bi bilo...passata čez 5 let noben nebi več povohal...ker je zastarel bi rekl. Tesla jo ima že 10 let, pa jim ne gre ravno slabo.
se ne strinjam v celoti....

Citroen Oli bo brez tablice.. pa še kaki se najde :-D
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.936
2.418
113
Ta boljši so komentarji pod kakimi Tesla članki. Kaj mi bo Tesla za 40k, če pa dobim 3 leta starega A6 in se lahko peljem 1200km ko lord.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
tole je ena na ena s superbom, samo maske in luči bodo druge...vejretno bo še notranjost enaka.
vw-passat-variant-2024-25.jpg

2024-skoda-superb-interior.jpg

Tam-tam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.157
113
verjetno bo cena tudi nekje izenačena, v isti opremi.. vejretno bo v passatu kak bonbon več in temu primerna cena. Me ne gane.