Nokia E52

Rok2012

Zelenc'
2. feb 2009
21
0
1
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Preberi moj post do konca ....
smile-1.gif

Vem "Jest" vem... ni panike
wink-1.gif
če še klasik telefona ne znajo več narest tako kot treba.
 

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik Rok2012 pravi:
E52 zelo zelo odsvetujem ... v petek pri mobitelu vzel dva kosa...jutri gresta obadva nazaj če bo le šlo.
Zvok ob pogovorih pri obeh je katastrofa oziroma slabši kot pri petnajst let starih modelih... tako da stran od E52 .

Pa ni to edina težava teh telefonov.... Bil na vezi tudi z Teleray-em pa se ne splača o tem sploh pisat.. so zgodba zase in mislim da gredo po poti Sveme..
frown-1.gif
Drugače pa je na netu že ogromno o težavah s tem telefonom in napisanemu lahko kar verjamete.

P.S. Sem na nokiah že 20 let od samega začetka pa še nisem bil bolj razočaran tako da...
lep pozdrav


LOOOL ... ze 20 let si na Nokiah? Mobitel, kot prvi mobilni operater je bil ustanovljen leta 1991, 1995/1996 pa so zaceli graditi GSM omrezje in zaceli s komrecialnim delovanjem...
Eni pa res znate napihnit zadeve in iz muhe naredit slona
smile-1.gif
...

Poleg tega je za po mojem mnenju sedanji polozaj Sony Ericssona veliko slabsi, kot je bil v casu, ko je bila Svema uvoznik in pooblasceni serviser...

Se pa strinjam, da tudi Nokia ni vec tisto, kar je bila...


...ti si pa res hecn, prej je pač škornje Nokia nosil...


evil.gif
 

Rok2012

Zelenc'
2. feb 2009
21
0
1
Emaster:
za 20let sem priznal da sem nepremišljeno natipkal pa očitno ni več to tema o e52 ampak tema o tem koliko časa uporabnik xy uporablja aparate Nokia
shocked-1.gif


...pa če se gremo dlakocepstvo od kdaj Nokia dela škornje
evil.gif
??? če se že spuščam na tvoj nivo pogovora in te zahaklam za vsako napisano besedo
 

Goran_r

Pripravnik
18. okt 2007
165
0
16
Jaz sem pred nekaj (veliko) leti imel še na avtu gume Nokia (ne, niso bile nokiaN ampak prav nokia)
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.742
2.349
113
Pomurje
Pozdravljeni,

zvok slušalke je več kot dober.
Zdaj pa vprašanja
- zakaj mi desno zgoraj utripa ovojnica za SMS
-kje nastavim avtomatsko povezavo bluetooth z prenosnikom, ker me stalno sprašuje če povežem s PC-jem

Hvala,
lp
 

grobo

Pripravnik
23. jul 2007
893
0
16
1. pobriši sporočila na SIM-kartici - sporočila > možnosti > sporočila na kartici SIM
2. bluetooth > v desno > prenosnik > možnosti > nastavi kot potrjeno
 

LaKetka

Zelenc'
2. nov 2009
6
0
1
zdravo!

Pred enim tednom sem nabavila E52, sem zadovoljna, imam pa dve vprasanji:
1. včasih sogovornika zelo slabo slisim, kar nekaj odmeva oziroma je govorica cist nerazumljiva. Kaj je lahko razlog?
2. baterija: prvic sem jo polnila od 16h do 6h zjutraj in se mi je isti dan izpraznila, tako da sem jo zvecer ponovno polnila (petek). Potem je zdrzala 4 dni (polnila v torek), danes (cetrtek) pa je zopet pri koncu - imam se eno "crtico". A se niso nekaj hvalili z ultra zmogljivo baterijo? Naj omenim, da ne visim skoz na telefonu, ne igram igric, ne uporabljam navigacije, samo par sms sem poslala preko racunalnika (bluethooth) in to je to. Kaksne so vase izkusnje z baterijo?
hvala in lep dan!
 

legenda

Pripravnik
10. feb 2008
152
0
16
Ob normalni uporabi samo v gsm omrežju ob uporabi interneta in planeta mi zdrži 8 dni. Mogoče pa ti v ozadju laufajo aplikacije, raje jih sproti zapiraj.
 
Nazadnje urejeno:

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Litijske baterije se morajo parkrat izprazniti in napolniti, preden dosežejo polno kapaciteto.
Če še po par polnenjih ne bo vredu, potem je mogoče res nekaj narobe.
 

Vrsho

Pripravnik
28. jan 2008
633
4
16
41
Šentvid pri Ljubljani
Obišči stran
Jaz sem jo prvič napolnil iz petka na soboto in imam zdaj še eno črtico. Tako da mi je zdržala 6 dni. Imam pa v povpračju malo manj kot pol ure pogovorov na dan in poslanih 10 SMSov, maile mi pregleduje vsake pol ure, občasno pa grem tudi na internet. Iskanje Wlan omrežij je vseskozi vklopljeno.
 

Rok2012

Zelenc'
2. feb 2009
21
0
1
Citat:
Uporabnik LaKetka pravi:
zdravo!

Pred enim tednom sem nabavila E52, sem zadovoljna, imam pa dve vprasanji:
1. včasih sogovornika zelo slabo slisim, kar nekaj odmeva oziroma je govorica cist nerazumljiva. Kaj je lahko razlog?
...

frown-1.gif
Imel enake težave,odnesel dva telefona nazaj na Teleray, sedaj pa čakam odgovor...

p.s. kupljena pa isto pred natanko tednom dni
lp
 
Nazadnje urejeno:

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.742
2.349
113
Pomurje
Hvala grobo!
Še imam vprašanja
redface-1.gif


1.Se da spremeniti funkcije tipk tj. štiri-smerno in oni pod ekranom. Leva je meni, desna imenik
2.Vsake toliko se za čist kratko osvetli štriri-smerna tipka, kako se izklopi, ker je škoda baterije.
3.Kako izbrisat aplikacije pod bližnjicami aplikacij

Lp
 

LaKetka

Zelenc'
2. nov 2009
6
0
1
Hvala za odgovore. Do zdaj se mi je 3x kompletno izpraznila in sem jo vedno napolnila do konca. Bomo videli kako bo. Aplikacije probam sproti ugasati, aktivni ostaneta Meni in pripravljenost (tega pa ne znam izklopit). Upam, da se bo izboljsalo.

Rok2012, ce kaj izves, se priporocam, ker tole je cedalje slabse: kot bi mi clovek govoril cez robec.

Jonny:
1.meni-nadzorna plosca-nastavitve-splosno-prilagajanje-pripravljenost-bliznicne tipke (meni in imenik), stirismerna je pa pod prilagajanje-hitre tipke
2.meni-nadzorna plosca-nastavitve-splosno-prilagajanje-opozorilne lucke-luc v pripr izklopi
 

Perza

Pripravnik
7. dec 2007
119
0
16
41
Gorenjska
Obišči stran
Li-ion baterija bo dobila polno kapaciteto po parih ciklih (recimo za ziher po 10-ih). To je normalno da prve dni zdrži precej manj od deklarirane, ne sekiraj se. Pa prvo polnenje s 16. urami ni več potrebno že kar nekaj let (to je veljalo za ni-mh akumulatorje), četudi ti "pametne buče" v poslovalnicah trobijo drugače, elektronika pri li-ion in li-poli namreč sama izklopi tok. Polniš ga pa lahko tudi kadarkoli, pri 90% ali pri 1%, nobene škode ne delaš s tem.