Nokia E52

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.174
2.271
113
Dvomim da jo lahko dobijo že sedaj, sploh glede na to da ni niti ene na Ebayu.. Morda jo lahko naročijo in plačajo, kdaj pa dobijo pa vprašanje? Morda se motim..
 

s3c

Pripravnik
2. okt 2007
154
0
16
Na ebay-u se E52 že prodaja slab teden... Se je kdo že odločil za nakup?
 

s3c

Pripravnik
2. okt 2007
154
0
16
Sedaj je že na vse ebay-ih... Cena povsod pribljižno podobna (320€). Jest že čakam na svojo
cheer.gif
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.024
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
no pol pa 20 ali pa 50 saj ni problema
wink-1.gif
Kdor čaka ta dočaka!

PS:. Veš da tak bebec ne bom da bom šov najjači paket podaljševat in se zavezovat za 24 mesecev da mi bodo kos plastike prodali za 350€ ala N97..
smirk-1.gif

Uporabljaš ta paket zaradi cene telefona ali zaradi zakupljenih minut, ki jih potrebuješ?

lp
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.174
2.271
113
Zaradi kombinacije ki mi jo ta paket ponuja oz. ki mi jo je vsaj do nedavnega ponujal!
 

Narkotik

Pripravnik
17. sep 2007
507
0
16
Citat:
Uporabnik s3c pravi:
Sedaj je že na vse ebay-ih... Cena povsod pribljižno podobna (320€). Jest že čakam na svojo
cheer.gif

Malo obujam temo, si že mogoce prejel svojo?

Se je pa pojavila tudi že na Teleray strani za 329,00 €, vendar se ni na voljo.
 

s3c

Pripravnik
2. okt 2007
154
0
16
Sem naročil enega na nemškem eaby-u (edini oglas ki je za E52), pa mi je prodajalec vrnil kupnino, češ da se je dobava za europo iz avgusta prestavila na september. Sem pa naročil še en telefon iz Singapurja (kolikor spremljam tuje forume, je vzhod za 1x edini ki jih dejansko ima), tko da bomo videli kaj bo... Trenutni status pošiljke je "ITEM DESPATCHED TO OVERSEAS (Destination/Transit - Zurich)"...

Sem poslal mail tudi oglaševalcu na bolhi, da vidim če ima zadevo na zalogi. Če ima smo pred vsemi ebay-i
aplauz.gif
 

s3c

Pripravnik
2. okt 2007
154
0
16
Odgovor iz bolhe:
"Pozdravljeni, aparat bo na zalogi predvidoma 25.8.2009. Če vas zanima, vas lahko damo v evidenco in vas obvestimo o dobavi, takoj ko bodo aparati dobavljeni? Lep pozdrav, Tomaž..."

Veliko jih je, ki telefon prodajajo... NIhče pa da ga nima
stupid-1.gif


Sem pa danes dobil pošto iz carine, kar pomeni da je telefon že pri nas...
 

gogy

Pripravnik
14. sep 2007
459
0
16
Ljubljana
www.mobisvet.net
Včeraj sem jo prvič malo potipal in je na prvi pogled zelo nenavadna, že samo odklepanje tipkovnice je drugačno kot pri ostalih Nokiah, menijske ikone so postavljene drugod... verjetno potrebuješ čas da se navadiš
smile-1.gif
mene ni pritegnila temveč me je odbila od razmišljanja za nakup

Me pa veseli da si svojo dobil in da si z njo zadovoljen
smile-1.gif
 

s3c

Pripravnik
2. okt 2007
154
0
16
Za 1x se trudim z vgradnjo SLO menija (iščem primeren product code). Ja, nekaj stvari je res novih oz. drugačnih vendar za 1x nisem opazil nič takega kar bi me motilo. Če bo baterija držala toliko časa kot je obljubljeno in če bo odzivnost GPS-a dobra bo šla E51 vsekakor kmalu na bolho...