Neugodna situacija

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Imam problem pa ne vem kaj sploh naredit, no da vam opišem kaj me muči. Za vikend sn šel gori čez mejo malo pogledat v en tak bolj nobel kupleraj. Predno se bote zgražali nad mano naj povem, da sma se z babo razšla tak da sn fraj, sploh pa sn tja šel samo iz firbeca, pač tak malo pogledat. Do zaj še nisn nikoli bil, ampak enkrat je pač prvič - je kolega praznoval 30 let pa so me pač povabli zram. Zadeva je zelo na nivoju, prav nič kurbirsko nea deluje ampak zelo elegantno in urejeno, pupike pa take da v hlačah takoj šotor postaviš (pa to oni vlki mongolski, za celo familijo). Mlade, urejene, šlank, lepe zizike, pa fse po vrsti zelo prijazne. Imajo blontne pa črne, bolj bele, manj bele, dve sta mulatki, v katalogu pa sn vido da imajo tudi eno tako azijsko, samo oni dan ni delala. Skratka za fsakega tiča se sigurno ena prava najde, no ampak to zaj ni tak bistveno.

Meni je bilo bolj zanimivo to, da je prišo iz zasebne savne vun en tak gospod okoli 50 let, malo sivolasi, zram njega pa joškata čehinja, tak da je jasno da sta telovadila tam notri. Problem je ker je to moj šef v firmi. Ziher, 100%. Sploh ker sma se samo za sekundo slučajno pogledala pa ga je že cela panika zagrabila in si je hitro dal brisačo na glavo (in tak razkril svojega zgužvanega pipija - meni pa celi dan pokvaril). Velja sicer za uglajenega gospoda, je poročen in ima dva otroka (oba se šolata) pa ženo, in kolkor vem so bolj konzervativni, hodijo k maši in fse, tak da me je res šokiralo, da prav njega vidim tam. Pa sigurno je izgledalo, ko da sn tui jaz tam malo šel skočit, čeprav sn šel samo iz firbeca pogledat pa nič drugiga.

Ni mi treba razlagati, da me zaj že celi teden čudno gleda. Sicer je tiho seveda, ker če se kaj razve, bo za njega še veliko bolj slabo ko pa za mene, ampak kar čuti se, da tak nebo šlo dalje pa da nobeden od naju nea more normalno delati, v bistvu on dosti bolj ko pa jaz. Smo bolj mala firma pa se zato fsi poznamo pa skoro fsaki dan gledamo. Jaz se bojim, da mi pogodbe nebo podaljšal, seveda si bo pa nekaj čisto tretjega brezveznega izmislil. In kaj zaj? Slik od njega seveda nimam nobenih, da bi bila to moja garancija v sili, službo drugo je pa zaj nemogoče dobit.

Za zmirom vaš, Batate
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
To Batate...legenda
hysterical-1.gif



Zakaj se ga bojiš....no job......no his reputy.......his hair more grey to be
hysterical-1.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ravno zaradi tega ti bo pogodbo podaljšal, da ne bo kakega "maščevanja" s tvoje strani...
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Glede na to, da si šel tja kao iz firbca pa s čistimi motivi in neobremenjen z okupatorko, si se odzval tako, kot da bi te zalotili krvavih rok pri umoru. Pretirano.

Naslednjič tam lepo šefu reči dober dan, kot bi ga srečal v katerikoli drugi firmi ali na bazenu pač. Morda ti še priporoči kakšno, ki še ni preveč raztegnjena.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Dobro res je da nakladaš in lažeš ko svi*ja ampak ok, načeloma bi se na tvojem mestu šel do njega pozanimat če je glede na draginjo možen kak dodatek in da ravno razmišljaš o kreditu in da bi ti zelo pomagalo če bi te zaposlil za nedoločen čas
wink-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Jaz mu pa ne verjamem. Najprej: kao "fensi", ne zgleda kot kupleraj. Potem pa kao uglajen gospod pride ven v brisači. Kaj zdaj, kupleraj ali "fensi" zadeva? Fensi zadeve imajo savne in ostale bedarije lepo ločeno. Da v miru opraviš "delo" in se lepo oblečeš na samem.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

V bistvu je to idealna situacija, da se zbližata, ker imata skupen interes
smile-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.486
8.957
113
V celi temi, ki govori o najtklubu, lepih ženskah, v glavnem kul stvareh za dedce, ti pa prideš ven s tako izjavo...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
V bistvu je to idealna situacija, da se zbližata, ker imata skupen interes
smile-1.gif

Idealna ali hkrati si z eno nogo pri storitvi kaznivega dejanja => kaznivo dejanje Izsiljevanje (213 člen KZ-1)
grims-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
lej... če sta bila do sedaj v dobrih odnosih, ne vem, zakaj bi se od zdaj naprej grdo/čudno gledala? Enkrat ga na samem mal ogovoriš, pa se pogovorita, in če si dedc mu rečeš, da je lahko brez skrbi, da od tebe to ne bo šlo naprej...

če bi ga rad izsiljeval, pol mu lepo diplomatsko poveš svoje želje. Zdej, če se on to dostikrat počne, se nekako mora ženi opravičit za tist čas, ko je tam gor, tako da žena bo hitro verjela tebi, če večkrat manjka dedc doma zvečer...

zakaj si bil pa ti tam, je pa čist brez pomena...
 

Sem

Pripravnik
9. dec 2010
68
0
6
A dejte ga no srat z izsiljevanjem. Veliko boljša se mi zdi prilika za izboljšanje odnosov, kar bi znal šef precej cenit.
 

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
Hehe, pa nepomen, če te baba pusti, da moraš takoj letet v kupleraj!!:))
Drgač pa ,osebno nikoli ampak res nikoli nebi šu tja. Zakaj? Zato, ker vsi cigiči in šipci Ljubljane hodijo tja in to res nonstop.
Tko, da jz res nebi tja hodu!
Itak se pa vedno najde kakka za trest, da res ni tok sile, da bi blo potrebno tja hodt.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
V celi temi, ki govori o najtklubu, lepih ženskah, v glavnem kul stvareh za dedce, ti pa prideš ven s tako izjavo...
Samo res, med žensko "seksi po poklicu" in "zgužvanim pipijem" je on gledal v drugo možnost?
grims-1.gif
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
lej... če sta bila do sedaj v dobrih odnosih, ne vem, zakaj bi se od zdaj naprej grdo/čudno gledala? Enkrat ga na samem mal ogovoriš, pa se pogovorita, in če si dedc mu rečeš, da je lahko brez skrbi, da od tebe to ne bo šlo naprej...

Evo najpametnejši odgovor med vsemi. Zapomni si. Lepa beseda lepo mesto najde.
 

masterr

Fizikalc
14. apr 2010
1.502
0
36
ok. Cerkno
To je en velik plus za tebe, ker če te bo hotu šef zj*bat kasneje boš ti sam par besed rekel o tej preteklosti pa bo takoj tiho, vrjetno je šel ravno, čez mejo, da ne bo noben vidu.