NASA: Na Marsu je tekoča voda

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
A ti res še ni jasno,da je NASA najbolj manipulativna in lažniva organizacija na svetu,ki je bila ustanovljena samo z namenom,da nam prikrijejo rasnico o pravi obliki Zemlje?
Nikjer na Zemlji ni nobene ukrivljenosti vodnih površin,vidni horizont je vedno popolnoma raven!
Mislim da sem povedal dovolj,dodal linkov in posnetkov za za cel teden...uživajte,raziskujte naprej....kdor bo dojel,super...ostali pa mogoče kdaj kasneje,ali pa nikoli...
smirk-1.gif
kako nasa? kaj pa kopernik, galilei? in nenezadnje tisti grk ki je 2500 lez nazaj že zračunal obseg zemlje kot krogle? sami lažnjivci zgleda. edini pravi so v vatikanu knede?
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
res je,se opravičujem...naslov teme je tekoča voda na Marsu...naj se debata nadaljuje o tem
wink-1.gif


(kar pa sicer ne spremeni dejstva,da zemlja ni krogla...ampak o tem raje na kakšnem pivu,ZS če koga zanima kaj več)
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
Zemlja ni krogla, to je fizikalno dejstvo. Je pa telo pretežno okrogle oblike.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.934
8.981
113
EU
Citat:
Uporabnik Slovenet pravi:
Tale z ravnostjo Zemlje postaja zanimiva. Naši veliki fotografi razložite mi vsaj eno od naslednjih zadev:
- Kako je lahko magnetno polje Zemlje uporabno za navigacijo, če Zemlja ni kugla?
- Kako so se Magelanove ladje, pa poznejši piloti, ki so leteli okrog našega planeta prežarčili iz enega roba na drugega?
Zanima me tudi kje hudiča je ta vaš slavni rob, kjer se vese po nekem čudežu prežarči na drug rob. Do sedaj še noben ni čez padu, pa letala dnevno letijo v vse smeri.

Na robovih so verjetno Zvezdna vrata, ki te prežarčijo. Si gledal serijo "Star Gate"
confused-1.gif

Kako pa delujejo vulkani pri ravni plošči. Odkod lava in podobne zadeve. Na kontra strani verjetno stalno grilijo.
evil.gif


Neeee, sedaj sem skapiral. Na kontra strani zemlje je vzporedni svet, ki je zrcalen našem. Mi nismo v pravem svetu.
jezen.gif
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.590
497
83
Ma dej to je fejk!
Poglej žogo, vsa je deformirana od uporabe photoshop filtrov:)
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.590
497
83
Pa še to, če bi bila zemlja res okrogla, bi se tla videla ukrivljena, tako je pa iz tvoje slike jasno da so povsem ravna!