Nakupovanje pri Conradu

Flikca

Pripravnik
12. mar 2013
306
6
18
Škofja Loka
Pozdravljeni!

Zanima me kakšne izkušnje imate vi pri nakupovanju pri Conradu (http://www.conrad.si/)
Jaz sem namreč pri njih naročil izdelek, ki je bil na voljo. Potem so mi na mail poslali naročilnico, ki sem jo potrdil,
Izdelek naj bi mi poslali v 3. oz 5. dneh. En teden ni bilo nič, potem sem pa jaz njih kontaktiral in so mi odgovorili,
da je ta izdelek razprodan in da ne vedo kako je bilo sploh mogoče, da sem ta izdelek lahko naročil.
Sedaj mi pa ponujajo, da bi mi lahko conradovi tehniki pomagajo najti nadomestni izdelek.
Men se zdi to zelo ne resno in ne profesionalno. Že to, da sem moral jaz njih kontaktirat in ne oni mene, da izdelka ni.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.896
3.020
113
Jaz sem imel z njimi tudi zadnje dvakrat slabe izkušnje tako da ne kupujem več pri njih.
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Jah, Conrad pri nas ni glih nek pojem. Jaz naročam robo pri Farnellu. Danes naročim, plačam s kartico, jutri je že roba pri meni.
Res pa je, da uporabljam profesionalno robo, česar pri Conradu ponavadi nimajo.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
941
113
Emona / Carnium
Ob petkih vozijo robo v trgovino. Veliko stvari (ki sem jih potreboval in našel v njihovem katalogu) nimajo na zalogi. Za nakup elementov (z danes na jutri, kot to ponavadi gre) je dosti drugih (spletnih) ponudnikov.
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Recimo Burklin tudi. Jaz sem se naprimer navadil na Farnella (je pa res dostava 5€, sam je naslednji dan garant pri tebi roba).
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.896
3.020
113
Ja Farnell zmaga jaz sem pošiljko naročil v petek popoldne pa je bila v ponedeljek zjutraj že iz anglije v Ljubljani.
 

Aliens

3700. registrirani uporabnik
18. jun 2008
307
2
18
Sem ravno prvič kupoval pri njih in dobil izdelek (bluetooth slusalko) v 3 delovnih dneh kljub predvidenemu roku 5 delovnih dni.
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
Jaz še nisem imel slabih izkušenj z njimi, če odštejem to, da imajo večinoma hudo navite cene.
 

Technics111

Pripravnik
14. maj 2011
349
0
16
To spletne trgovine zanalašč delajo, da majo napisano da je na zalogi v resnici pa ni..in tukaj bi morali sprejet zakon, da kdo se gre spletno trgovino bi moral imeti vsaj polovico artiklov stalno na zalogi..če nima je to zavajanje kupcev in kazen..ker gledam ene frajere na bolhi ko imajo s.p.-je in namrdajo oglasov gor 15-20 ali še več strani in od tega imajo mogoče kaj malega na zalogi ali pa še to ne.. in ko dobijo naročilo, potem komajt naročijo iz tujine, zato pa se vse tak vleče..in imajo 1000 izgovorov vmes
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Conrad je nemška firma in v Sloveniji je na zalogi samo manjšina artiklov, ki jih ponujajo. V glavnem pa pridejo iz Nemčije v največ petih dneh.
 

Technics111

Pripravnik
14. maj 2011
349
0
16
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Conrad je nemška firma in v Sloveniji je na zalogi samo manjšina artiklov, ki jih ponujajo. V glavnem pa pridejo iz Nemčije v največ petih dneh.

conrad je nemška firma,ki ima v sloveniji navite cene x2. Če bi imeli večino tega na zalogi kaj imajo na spletni strani, bi bile tako visoke cene upravičene..zdaj pa niso.lp
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Dragi so ....ravno gledam likalno desko, pri Mercatorju 89 EUR, pri Conradu 142 EUR.