Nakup avtomobila med Slovenci

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.346
5.388
113
To je pa vedno tako. Tudi če človeka gledaš, ko ti anketo pred tabo izpolni, ti lahko laže. Na to ne moreš vplivati. Na ostale stvari pa lahko, samo je malo več dela.
 

multistrada

Zelenc'
27. mar 2012
7
0
1
[ Malce je problem dobiti 50+ populacijo, ampak tega se bom lotil po drugih kanalih.

[/QUOTE]

Izpolnil. Upam, da nisem edini v tej starostni grupi; če pa sem, sem pa zmagal.
cool-1.gif
 

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
Bi bilo pošteno, da poveš kako zares je anketa anonimna.
bonk.gif

Očitno ni.

Shranjuješ podatke o posrednem viru (alter.si), kot tudi o računalniku na katerem se je zadeva izpolnila (ker dvakrat ne morem čez isto anketo). Slednje očitno ni samo cookie ali flash cache, ker sem poskusil z drugim brskalnikom.

Glede rezultata pa me zanima enako kot ostale.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Cookie se ne shranjuje, prav tako nič ostalega. Zaznajo preko IP, ki prav tako ni viden avtorju ankete.
 

anketa_avto

Zelenc'
3. maj 2016
8
0
1
Najlepša hvala vsem za čas pri izpolnjevanju ankete.
nahrung002.gif
Zbral sem dovolj odgovorov, tako da je izpolnjevanje zaključeno.


Testiral sem bazo pri kupcih BMW in osebnih vrednotah. Spodaj rezultati za pokušino, več pa čez kakšen mesec ali dva, ko bo zadeva končana.

Od 54 analiziranih vrednot, so se statistične razlike pokazale pri teh spodaj.

BMW kupcem je nadpovprečno pomembno : denar in imetje, dobra hrana in pijača, dobri spolni odnosi, moč in vplivnost, osebna privlačnost, prekašanje in preseganje drugih, udobno življenje in ugled v družbi

BMW kupcem je podpovprečno pomembno : družinska sreča ter tovarištvo in solidarnost
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Hah kaj sem pol netipičen BMW fahrer.
tongue-1.gif


BMWja mam, ker si pogostost francoskih izrednih servisov in dragih VAG ne morem privoščit oz. se jih nočem.
evil.gif
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Čist iz firbca.
smile-1.gif
A servisiraš Bemfla na uradnem servisu in koliko te ponavadi pride za en normalen servis?
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Citat:
Uporabnik anketa_avto pravi:
Najlepša hvala vsem za čas pri izpolnjevanju ankete.
nahrung002.gif
Zbral sem dovolj odgovorov, tako da je izpolnjevanje zaključeno.


Testiral sem bazo pri kupcih BMW in osebnih vrednotah. Spodaj rezultati za pokušino, več pa čez kakšen mesec ali dva, ko bo zadeva končana.

Od 54 analiziranih vrednot, so se statistične razlike pokazale pri teh spodaj.

BMW kupcem je nadpovprečno pomembno : denar in imetje, dobra hrana in pijača, dobri spolni odnosi, moč in vplivnost, osebna privlačnost, prekašanje in preseganje drugih, udobno življenje in ugled v družbi

BMW kupcem je podpovprečno pomembno : družinska sreča ter tovarištvo in solidarnost

to bo držalo povečini za starostno grupo do 35. Moji kolegi, ki so stari nad, niso nič od tega, pa fijakajo kar nove bemfle.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Nikakor... avto ni v garanciji in uradni servis je pač res drag okoli 300€ za 2.0l dizle. Molk na Vrhniki je sicer super samo se pač ne razide, ker je avto res prijazen za servisirat v lastni režiji in tak servis z mobil 1 oljem in original Mahle robo pride pod 100€.

So pa tudi polno drugih zelo strokovnih, prijaznih in tudi ugodnih BMW serviserjev po slo, tako da s tem res ni težav. Za kaj večjega Kokalj v šentvidu, elektroniko kodiranje ipd. zadeve Šumi v Vodicah ipd.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Si morda dobil dovolj velik vzorec tudi za voznike Škod? Imaš morda že kakšne korelacije?
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Hah kaj sem pol netipičen BMW fahrer.
tongue-1.gif
grin1.gif

Ta tvoja izjava je isto kot če kateregakoli Slovenca vprašaš kakšen voznik je. Vsi so najboljši vozniki, potem pa pogledaš stanje na cestah pa...
 

anketa_avto

Zelenc'
3. maj 2016
8
0
1
Pri kupcih škod je zanimivo to, da po vrednotah ne odstopajo skoraj nič od povprečnega Slovenca, z vrednotami ne moreš napovedati nakupa Škode. Lahko pa z vidika kaj jim je pomembno pri nakupu avtomobila.

Nadpovprečno pomembno: Cena vozila, Nizka poraba vozila, Nizki servisni stroški, Prostornost prtljažnega prostora
Podpovprečno pomembno: Blagovna znamka, Država porekla, všečna barva avtomobila.


PS: To so vse še neuradni rezultati...
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Tapravi se je oglasil, ti si tudi dinamičen voznik ko gledaš skozi na cagr porabe.
stupid-1.gif


Žmiguce tud uporabljam, več kot marsikdo, kaj šele BMW fahrerji. Tem, kjer se kurčite kako dobri vozniki ste eni pa sploh ne berem, ker je res za bruhat.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.895
3.020
113
Citat:
Uporabnik anketa_avto pravi:
Najlepša hvala vsem za čas pri izpolnjevanju ankete.
nahrung002.gif
Zbral sem dovolj odgovorov, tako da je izpolnjevanje zaključeno.


Testiral sem bazo pri kupcih BMW in osebnih vrednotah. Spodaj rezultati za pokušino, več pa čez kakšen mesec ali dva, ko bo zadeva končana.

Od 54 analiziranih vrednot, so se statistične razlike pokazale pri teh spodaj.

BMW kupcem je nadpovprečno pomembno : denar in imetje, dobra hrana in pijača, dobri spolni odnosi, moč in vplivnost, osebna privlačnost, prekašanje in preseganje drugih, udobno življenje in ugled v družbi

BMW kupcem je podpovprečno pomembno : družinska sreča ter tovarištvo in solidarnost

Kolikor poznam BMW-lešav do 40+ bi rekel da tole za vse drži.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Hvala. Tole diplomsko bo pa treba prebrat.
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Tapravi se je oglasil, ti si tudi dinamičen voznik ko gledaš skozi na cagr porabe.
stupid-1.gif


Žmiguce tud uporabljam, več kot marsikdo, kaj šele BMW fahrerji. Tem, kjer se kurčite kako dobri vozniki ste eni pa sploh ne berem, ker je res za bruhat.
priden.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Se strinjam z rezultatom ankete.

Sedaj razumem, zakaj ne vozim BMW-ja...čeprav so mi nekatere nadpovprečne lastnosti zelo blizu. Če dasiravno ne prav take.
 
Nazadnje urejeno: