MotoGP 2015:

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
0
36
No če pogleaš testiranja ti z poenoteno elektronko MM pelje krog ki so ga vozil na dirkah... toliko o tem, da je vozil na polno... Pazi poenotena elektronka pomeni dobesedno par let nazaj razvoja...

Kaj bi Rosi naredu ne vemo, tudi niste vedl ko je šu iz Dukatija dol. Pošiljal ste ga v penzijo in ne vem kaj še...
Če bi MM vozil na polno, bi mu Dani sledil...

Tvoja teorija takoj pade. Me pa zanima, ko bodo MM drugi obtoževal izrivanje iz linije in dotikov, če bo dorna štela kazenske pike. Če bo temu tako potem ok....

Vemo pa se to nebo zgodilo. Rossi je imel par nesrečnih naključij, od Pedrose in Joe.... Skratka še vedno pravim nefer do amena, vsaj iz zadnje vrste mu nebi blo treba štartat...
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.999
5.106
113
Citat:
Uporabnik Rosenthal pravi:
Tako kot v vseh medijsko izpostavljenih športih, je tudi v MotoGP v ospredju marketing zaradi katerega politika in lobiranje zasenčita šport in tekmovanje.

Denar pred športom, pomeni samo pogreb same panoge športa. Podobno kot recimo s boksom. S stavami se je pri boksu že skoraj naprej vedelo kdo bo zmagal. Tak umazan šport kmalu izgubi na veljavi in izgubi gledalce. Če ni gledalcev, tudi spoznorji niso tako radodarni, ter tako kmalu zmanjka denarja za vse ostalo, skupaj s prenosom po televizijskih hišah.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik lanos pravi:
ne vem, če se je snecerju mobitel pokvaru?

večinoma ga imam na tiho brez vibre, tako da če pride pisemce pač pride in vidim kot vidim

ampak moraš na moje odgovarjat, sicer nisem obveščen
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Nekdanji svetovni prvak elitnega razreda do 500 ccm, Američan Kevin Schwantz je podal svoje mnenje o razpletu letošnje sezone v razredu motoGP. Schwantz, sicer dober prijatelj Valentina Rossija in njegov dirkaški idol meni, da bi Rossi tudi brez kazni, ki jo je dobil v Sepangu, letos težko postal prvak.

Tudi jaz se strinjam z njim. Imeli pa bi vsaj pošten boj in čist naslov (kar pač ta ne bo nikoli)..
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.215
894
113
Ne ves kaj bi blo. Vsekakor bi blo bolj napeto, tako pa so sfukal vrhunc sezone. Kakorkoli, idealno za tercialke in vidovite Milane :p
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Nekdanji svetovni prvak elitnega razreda do 500 ccm, Američan Kevin Schwantz je podal svoje mnenje o razpletu letošnje sezone v razredu motoGP. Schwantz, sicer dober prijatelj Valentina Rossija in njegov dirkaški idol meni, da bi Rossi tudi brez kazni, ki jo je dobil v Sepangu, letos težko postal prvak.

Ampak bi Rossi štartal iz "ospredja" in ne bi izgubil toliko sekund kot jih je, da je prišel do 4. mesta...in kaj veš lahko bi bil pred Pedroso in držal oba španca spredaj. Vemo pa da če bi bil drugi bi bil prvak...
Tudi manj bi uničil gume in imel je dokaj enake čase kot tisti spredaj, ko je bil na četrtem mestu (nekaj je sicer izgubljal, ampak to je verjetno na račun tega, da je prej moral prehiteti 15+ dirkačev)...
In verjemi da bi bili spredaj VSI, razen Pedrose, živčni...
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.212
1.833
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Lorenzo pa se lahko ob vsem skupaj samo smeji, saj je zmagal na kar sedmih dirkah sezone.

Ampak samo zato ker mu je MM to omogočil. Upam da je to jasno!

Če si najhitrejši na treningu, štaraš s prvega mesta, imaš najhitrejši krog na dirki...ti je moral to mm omogočit!


grims-1.gif
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.127
454
83
Primeren naslov bi bil: MM zamenjal sponzorja.
Citat:
Toda kot kaže za Marqueza to le ne bo tako hud finančni udarec, saj naj bi namesto Gasa v sponzorsko ekipo vstopil sam veliki Red Bull.