MotoGP 2015:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.550
5.987
113
pri taščici
MM bi moralo biti jasno da bo težko prehitel rossija (če se bo znašel pred njim) ker je v krogih pred tem bil po pol sekunde (in več) hitrejši na krog...
 

_robi_

Pripravnik
15. maj 2009
455
0
16
Mladost je norost
smile-1.gif
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Spet vidim norite za makaronarjim,če ni rosi je pa ferari.Ali ste slepi,da niste videli,da je bil MM vsaj 2 m stran desno in je Rosi naredu hud manever in mu prekrižal linijo !!

Rosi je pri meni izgubil vse točke,pač makaronar!

weeeeeeeeeee, weeeeeeeeeee
cry12bpy.gif


Raje za Rossija kot pa za nekoga, za katerega pravila ne veljajo!
Nisem nikoli držal za Rossija (Biaggi, potem pa Hayden, ki mi je še vedno car), ampak prav privoščim Rossiju! Še Lorenzu bolj privoščim kot pa temu otročičku...vsaj pravila so veljala za njega, čeprav jokca veliko, tako kot ti
grin1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
When he caught me, we fought for a few corners and unfortunately we touched and I crashed. I've always said that he's my idol and my reference, so you always learn things from him. Now we have to think about Jerez and begin to recover points."

Evo izjave od Marca. Kje v tej izjavi jokca? Mali je car.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Dobro je sprejel.... Pohvalno

MM ni jokica! Če bi kaj pojamral glede tega incidenta bi pa takoj prekosil Lorenza, ker je mel v svoji preteklosti že veliko več "delikatnih" situacij kot Rossi, ki je imel verjetno 20x več takih dvobojev.
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Se strinjam, da MM ni nobena jokica. Tukaj se vidi, kakšen karakter je tip, čeprav še je fantič.
VR pa vsaka čast. Iz 7. ali 8. mesta je fajtal, ker je vedel, da je MM na mehkih gumah in bo imel šanso. Naj mi pove še kdo za kakšnega takšnega športnika, ki bi prišel tako iz ozadja in na koncu zmagal...
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.058
5.176
113
Kaj kdo ve zakaj ima Ducati lahko več goriva in zakaj ima na voljo 12 motorjev na sezono, medtem ko ima honda in Yamaha samo 5. Vsaj tako sem slišal med komentiranjem, pa mi kot laiku ni najbolj jasno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ma veliko je bilo že teh sprehodov iz ozadja, če imaš bistveno boljši motor, ni neka umetnost.

Rossi je brez dvoma vrhunski šofer, ima izjemno kariero in je tudi faca, a kljub vsemu ne smemo pozabiti, da je vedno vozil vrhunske top motorje, razen dučeja, tako da neko hudo presenečenje ni, da zmaguje.

Glede jokice, ko ste omenjali, sem prvo mislil na Lorenza. Zakaj bi bil MM jokica, nikoli se ni tako obnašal?

Videl trk na posnetku.

Noro, divje in nepremišljeno.
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
0
36
Citat:
Ma veliko je bilo že teh sprehodov iz ozadja, če imaš bistveno boljši motor, ni neka umetnost.

Rossi je brez dvoma vrhunski šofer, ima izjemno kariero in je tudi faca, a kljub vsemu ne smemo pozabiti, da je vedno vozil vrhunske top motorje, razen dučeja, tako da neko hudo presenečenje ni, da zmaguje.

Glede jokice, ko ste omenjali, sem prvo mislil na Lorenza. Zakaj bi bil MM jokica, nikoli se ni tako obnašal?

Videl trk na posnetku.

Noro, divje in nepremišljeno.

Citat:
V času ko je Rossi trgal neke hude konkurence ni imel, pa se naenkat pojavi Stoner na klumpu od Ducatija in mu vzame mero, pa pride Lorenzo, ki bi ga brez padca našolal itd....

Imel je veliko srečo, da je bila slaba konkurenca, sam pa vrhunski material.

Citat:
Na dan z besedo, koga je Rossi šolal oz. kdo je bil resna konkurenca
Citat:
Bo trebe kar vmesno izbrati in sicer med fanatičnimi navijači in močnimi kriti.
Dobimo dobrega dirkača, ki je bil ob pravem trenutku na pravem mestu.

Na stezi pa je tudi izrival, ampak to navijači hitro pozabijo.


primer, kako se je z "nedeljskimi" vozniki ubadal in jih zrival s proge.

Drugače pa ja, tekme so ob nedeljah.

Ni bil tolko slab Ducati, kot je bil Rossi slab, ki je žal v zatonu. Dejstvo je, da ne gre več pa nehajte iskati izgovorov.

Za nazaj kapo dol, ampak kot sem rekel in takrat spremljal tiste scene, ni imel neke konkurence.

Murkec mal tvojih bistroumnih.....

Resnično se včasih sprašujem, če se zavedaš svojih shizofrenih sporoočil...

U glavnem me veseli, da si spoznal, da je brez dvoma vrhunski šofer..... Se pa vidi, da si nedeljsko šoferčino, ki misli, da pač če se pelje nekam v ride je to to...

Majstr bo treba mal na Grobnik it, da boš zastopu vsaj približno kako se motr pele, ni to samo pokanje grimas...

Isto bistroumje zganjaš pri Tini Maze. Če bi pravzaprav bral poste, bi mislu, da ne gre za isto osebo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, saj tudi drugi so vrhunski, samo niso na istem materialu.

Lepo, da spremljaš vse moje prispevke, ni pa potrebe po nekih "žalitvah".

Seveda sem nedeljski šofer, uživam v lepi turistični vožnji, motorno kolo mi je le prevozno sredstvo in ker je manjše ter bolj agilno in si bolj free, rad po njem posegam na izletih.

In glede motorizma moram priznati, da je prav zadnja stvar, ki bi si jo morda želel, kakšna vožnja po dirkališču z motornim kolesom.
To me sploh ne privlači, tako kot mi na kraj pameti ne pride, da bi si morda ogledal kakšno tekmo motogp.

Pa ti?

Kako je kaj s tvojim motorjem.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.791
9.036
113
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Spet vidim norite za makaronarjim,če ni rosi je pa ferari.Ali ste slepi,da niste videli,da je bil MM vsaj 2 m stran desno in je Rosi naredu hud manever in mu prekrižal linijo !!

Rosi je pri meni izgubil vse točke,pač makaronar!

Ha ha, dobra šala, dej na šalo dneva na 24 ur,
priden.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.791
9.036
113
Mi je pa malo žal, da je mali padel, ker bi bla epska borba do konca. Jokanja od njega pa niti nisem pričakoval, ker ni jokica ampak dirkač in je bila njegova izjava čisto v stilu velikih. Rossi je pa v svoji karieri pošolal že veliko jokic, prvi je bil Max ko so eni vpili, da je lahko Valetu, ker sedi na Hondi, pol je Maxa pošolal še na Yamahi in je sam Max priznal, da je Rossi pač The doctor, zdej šola Liziko, Seteja v preteklosti. Ni da ni, Rossi je enako moto GP in je legenda tega športa.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Vrhunski material majo vsi ja
wink-1.gif
Sej vidmo kako Aoyama pelje.....ni vazn,da ima vrhunski material.....mors bit vrhunski dirkac,kar Rossi je. Pa saj se vidi po naslovih.....
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.550
5.987
113
pri taščici
Dvomim da bi bila borba do konca. Rossi bi se mu odpeljal na "varno" razdaljo.
Samo še kak ovinek bi moral ostati MM na kolesih. Če bi s seboj v travo vzel Rossija bi šele bila borba po forumih.