Moto G

sssss

Pripravnik
5. maj 2010
210
9
18
Kolikor vem, samo Indija in južna amerika zaenkrat. Govorim za prvi model 2013.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.366
382
83
česa?

teaser1.jpg


Citat:
freigeschaltet für alle Netze
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.781
2.352
113
Pomurje
To se pa verjetno splača kupit za ta denar.

Če pozna kdo, za kakšno podobno ceno, vseeno android ali WP za vezavo pri M@, kot alternativo?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Za 136 se zagotovo splača, vrhunska firma in podpora.

Edino Android 5.0 me malo skrbi, ker porazno deluje vsaj na moji Nexus7 tablici.

Na MotoG prva verzija pa ga ne upam namestiti, nonstop ponuja update. Nekaj mora biti narobe, se jim ni posrečila lizika.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48

Moto G 2014 je zrastu in morda zato ni problema z liziko
smile-1.gif


Snecer, platformi sta enaki med prvo in drugo verzijo in ne bi smelo biti problema z liziko. Lizikin update je poštimal večino zadev, le Nexus 7 se nekaj upira, drugače ni nekih večjih problemov. Vsaj tako se govori, za mojga še ni lizike in ne morem dati mnenja s prve roke.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ker moja je včeraj dobila sporočilo, da naj upgrejda na 5.0. Moto g1 iz Nemčije.
Pa ji vedno potem "sje,,," izgled vsaka nova verzija.

Nexus7 2012 pa je bila katastrofa, to je tako štekalo, ni se dalo delati, v bistvu mi niti 5.0 ni ponudilo, ki je bil izjemno problematično, ampak 5.0.2

Sem se zezal z downgradeom, samo zdaj lepo špila na 4.4.2, ko sneta sekira.

Sploh ne vem, kaj bi naj bilo boljšega in novega v 5.0.2...
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.713
1.621
113
Po taki logiki bi lahko na 4.0 ostal, saj tak ni nekaj novega. Da pa sistem sodis po svoji izkusnji na predpotopnem N7, je rahlo bedasto.
Lizika je meni na N5 delala ko raketa, na lg g3 se boljse.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.127
454
83
Citat:
Uporabnik srv pravi:

Moto G 2014 je zrastu in morda zato ni problema z liziko
smile-1.gif


Snecer, platformi sta enaki med prvo in drugo verzijo in ne bi smelo biti problema z liziko. Lizikin update je poštimal večino zadev, le Nexus 7 se nekaj upira, drugače ni nekih večjih problemov. Vsaj tako se govori, za mojga še ni lizike in ne morem dati mnenja s prve roke.

Beri druge teme, na N7 je lollipop drek, na n9 je drek, na n5 je velikokrat žalost, na veliko S5-kah se zatika itd... Js ne bi šel iz 4.4.4 na 5.0.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Po taki logiki bi lahko na 4.0 ostal, saj tak ni nekaj novega. Da pa sistem sodis po svoji izkusnji na predpotopnem N7, je rahlo bedasto.
Lizika je meni na N5 delala ko raketa, na lg g3 se boljse.

Antutu na N7 2012 je še vedno ok, nad 20k... in glede na to kak tablic ašpila na 4.4.2 je daleč od predpotopne. Dela kot sneta sekira

Tako da se ne delaj bedastega
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.713
1.621
113
Ja saj je verjetno jasno da bo stari sw na starem hw delal dobro. Nov sw na starem hw pa ne. Saj to je ze stara finta. Na japkah ni nic drugace. Stari ifon z novim ios dela porazno. Samo oni zaradi svojega kodeksa o tem ne govorijo
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ok, samo me res zanima, kaj je tak hudo novega v 5.0... da mora štekat...? ☺
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Citat:
Uporabnik srv pravi:

Moto G 2014 je zrastu in morda zato ni problema z liziko
smile-1.gif


Snecer, platformi sta enaki med prvo in drugo verzijo in ne bi smelo biti problema z liziko. Lizikin update je poštimal večino zadev, le Nexus 7 se nekaj upira, drugače ni nekih večjih problemov. Vsaj tako se govori, za mojga še ni lizike in ne morem dati mnenja s prve roke.

Beri druge teme, na N7 je lollipop drek, na n9 je drek, na n5 je velikokrat žalost, na veliko S5-kah se zatika itd... Js ne bi šel iz 4.4.4 na 5.0.

Vedno je tako, da eni imajo res težave in so ponavadi v manjšini, veliko pa je takih, ki težko sprejemajo spremembe in kar naprej jamrajo
smile-1.gif
Eni so res zasvojeni s temi updati in dowloadjo že prvi dan, ko se pojavi update.

Tiste, ki poznam, da so že dobili liziko, ni nihče resno razočaran, pravijo pa, da so še potrebne dodelave. Sam je na Xperii še nisem dobil in ne morem podati ocene s prve roke. Hvala bogu je Sony bolj počasen pri izdaji updatov in ne tekmuje s konkurenco, da bi prvi ponudil novo verzijo, temu posledično še nisem imel nobenega problema pri prehodu na novi sistem že od SE Raya naprej
cheer.gif