malaysian airline part 2

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Okej, kaj pa, če je enostavno dol padel, kot že en poprej? Verjetno ni problem skrinjic najt ali? Malo počakajmo, bolje?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.431
6.565
113
Počakajmo, čeprav vprašanje koliko resnice bo odkrite, glede na to, da je zadeva padla dol na nestabilnem območju in lahko da so rusi že počistili za sabo...
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.258
5.833
113
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Letalo je padlo na tla 50km od ruske meje, znotraj Ukrajine, letelo je od zahoda proti vzhodu, torej je bil zadet se globlje znotraj Ukrajine. Kako naj bi ga sestrelili Rusi iz Rusije oz. separatisti, ce je letelo na visini 10km za tako visino pa potrebujes konkretni sistem zemlja-zrak?

Tole mi krepko smrdi po false flag.

Ni treba dolgo googlat
smile-1.gif


Modern long-range weapons include the Patriot and S-300 systems with effective ranges on the order of 150 km

Some very long-range systems remain, notably the Russian S-400, which has a range of 400 km.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.042
5.739
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
Okej, kaj pa, če je enostavno dol padel, kot že en poprej? Verjetno ni problem skrinjic najt ali? Malo počakajmo, bolje?

Se strinjam in upam če je že moralo priti do te katastrofe, da je kriva napaka na letalu, ne pa raketa!
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Se strinjam. Zadevo je potrebno umiriti in raziskati. Najslabse je, da se zacne igra obtozevanj.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.752
2.039
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
Okej, kaj pa, če je enostavno dol padel, kot že en poprej? Verjetno ni problem skrinjic najt ali? Malo počakajmo, bolje?

koliko B 777 pa je že padlo dol samo od sebe,točno 0,gre za najbolj varno letalo.zanimivo je to da je to 2 incident te družbe v tako kratkem času na istem tipu letala
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113

dodaske

Pripravnik
18. apr 2013
928
0
16
Citat:
Uporabnik shift pravi:
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
Okej, kaj pa, če je enostavno dol padel, kot že en poprej? Verjetno ni problem skrinjic najt ali? Malo počakajmo, bolje?

koliko B 777 pa je že padlo dol samo od sebe,točno 0,gre za najbolj varno letalo.zanimivo je to da je to 2 incident te družbe v tako kratkem času na istem tipu letala

Jep tudi meni se zdi čudno če ne že sumljivo.

Glede sestrelitve pa....zelo zanimiva propaganda se je dogajala...

prvo je nekdo na RTV slo da linke do nekih strani tipa 24 kur češ, da so rusi sestrelili ukrajinska letala....izkazalo se je samo, da ukrajinci obtožujejo ruse da so to storili... nato pa ta zgodba....kjer se je zelo hitro začelo pisat o sestrelitvi...
Kot je 8888 pravilno opazil so Rusi nekako zadržani, med tem ko kijev kar direkt obtožuje ruse oziroma seperatiste.

Da malo prilijem olje na ogenj he he...ste vedeli, da je 2001 ukrajinska vojska sestrelila letalo Ruske družbe?
ne ?...Ste vedeli, da tudi takrat niso hoteli priznat? Ne?

Google je res zanimiv...napišem vanj Ukraine shot down Russian plane IN DOBIM ...zadetke obtožb da so rusi sestrelil ukrajinska letala...hmmm no v glavnem link do zgodbe
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.908
3.027
113
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Letalo je padlo na tla 50km od ruske meje, znotraj Ukrajine, letelo je od zahoda proti vzhodu, torej je bil zadet se globlje znotraj Ukrajine. Kako naj bi ga sestrelili Rusi iz Rusije oz. separatisti, ce je letelo na visini 10km za tako visino pa potrebujes konkretni sistem zemlja-zrak?

Tole mi krepko smrdi po false flag.

http://en.wikipedia.org/wiki/S-400_(SAM) pa še en kup drugih
wink-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Na flightradar24 se lepo vidi kaksen ovinek delajo letala nad Ukrajino. Prakticno nihce ne leti cez.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.458
113
Citat:
Uporabnik koliko pravi:
Ob novici sem imel nekak v mislih, da gre za tisto letalo, ki je izginilo marca (malo preveč znanstvene fantastike sem gledal nekoč).

Je pa zanimivo kakšno razdejanje, je letalo povzročilo na tleh. 11.9. pa je tisto letalo, ki je strmoglavilo na pentagon napravilo samo malo luknjico v zgradbo in nikjer se ne vidi nobenih ostankov ne motorja ne kril,.....
Pa tako lepe slikce ostankov kril, koles, motorjev,... se je videlo. Presneto zarote
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Kdorkoli jih je sestrelil dol (če je res to razlog za nesrečo) je [cenzura]. Take bi bilo treba za jajca obesit.. Zaradi neke brezvezne drame stradajo popolnoma nedolžni ljudje. Če so tako pametni naj se grejo fajtat z odprtim ognjem nekam v gozd pa se pobijejo med sabo. Mednarodna skupnost bi tukaj morala stopit zraven in presekat zadeve. Je šlo pa že malo predaleč. Nato gor ali dol, tako ne more več naprej. Vedno je rešitev, samo najt jo je treba, in sem prepričan da bi ljudje lahko še vedno živeli skupaj, politika jih pa hujska med sabo. Že videno ne nešteto drugih primerih. Žalostno..
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.458
113
V vsakem primeru rešitev ni teženje in sankcjoniranje Rusov. Teženje in sankcije OBEM stranem!
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Citat:
Uporabnik Floki pravi:
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Letalo je padlo na tla 50km od ruske meje, znotraj Ukrajine, letelo je od zahoda proti vzhodu, torej je bil zadet se globlje znotraj Ukrajine. Kako naj bi ga sestrelili Rusi iz Rusije oz. separatisti, ce je letelo na visini 10km za tako visino pa potrebujes konkretni sistem zemlja-zrak?

Tole mi krepko smrdi po false flag.

http://en.wikipedia.org/wiki/S-400_(SAM) pa še en kup drugih
wink-1.gif

Poznam ta sistem, ampak trenutno ga imajo le Rusi, ampak sem prepričan, da ga ne bi uporabili, ker če bi na kraju nesreče našli raketo tega tipa, se takoj ve, kdo je kriv.

Mimogrede: President Putin's plane might have been the target for Ukrainian missile - sources
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.752
2.039
113
za šankom
problem je predvsem tem da jaz osebno ne vidim razlike med rusi in ukrajinci.ukrajinci so bili toli časa v ruski šoli da so enako če še ne bolj potuljen narod kot rusi.se mi pa zdi da tole ne bo smelo iti kar tako mimo brez kakšnih konkretnih posledic.300 mednarodnih nedolžnih duš na letalu je prevelika cena za to kar se bumbarji ne morejo med seboj zmenit
 

dodaske

Pripravnik
18. apr 2013
928
0
16
prepozno...vsaj za malezijce...

Še enkrat pravo vprašanje...kva je to letalo delalo nad vojnim območjem?