Lj Polje najden mrtev policist

erikson

Guru
25. avg 2007
21.633
5.584
113
Policisti PPIU predvsem preprečujejo in odkrivajo čezmejno kriminaliteto, odkrivajo kršitve nedovoljenega prehajanja državne meje in nezakonitega prebivanja tujcev v Sloveniji, odkrivajo prepovedane droge, orožje, eksplozivne snovi, odkrivajo ponarejene in prenarejene dokumente in ukradena vozila.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.618
207
63
Kranj
droga.....samo kaj je delal sam? je bilo to v delovnem ali privatnem času?
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.419
126
63
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
droga.....samo kaj je delal sam? je bilo to v delovnem ali privatnem času?

Kakšna droga? Če je pa en druzga ustrelu... je bilo ljubosumje in neka ženska vmes...no vsaj to mi je prišlo na ušesa...

V vsakem primeru čist neprimerna rešitev ljubezenskih trikotnikov,če to drži.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.216
1.839
113
Skratka...še ena žalostna in nesmiselna tragedija, ne glede na delovno mesto.


Lahko se tema zaključi.
roza.gif
 

nik88

Pripravnik
28. maj 2015
231
0
16
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Samo zakaj se mi zdi, da so za 95 % tragedij krive ženske.
frown-1.gif

Ker smo dedci, pa se nam tako zdi. Če bi imel češpljo bi imel ravno obratno mnenje
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.997
-1.289
113
>>Policist naj bi umrl zaradi strelnega orožja.
Izključujejo tujo krivdo.
grims-1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.417
987
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Jaz sem imel ravno to srečo da sem prišel tam mimo ob 18.00 , tam sta bila dva rešilca pa cca 2-3 policijski vozili, še preden so bile vse zapore itd...v roku 2-3 minut oziroma toliko da se je obrnilo, so ble postavljene že 4 kontrolne točke od mesta napada do obvoznice, od civilnih vozil do belo modrih, je pa neka neuradna info da je policaj ustrelil policaja . Vsem se je vidlo da so napeti, obvezno v roki pištola ali brzostrelka , pregled prtljažnika , neprebojci...


Če drži ali ne,se bo pa kej kmalu več vedelo...


Rešilci in beli kombi itd, skratka crime scene je bil pa točno tukaj

KLIIIIIK





Za moje pojme je to Zalog ali pa Zadobrova
grin1.gif

Ne štekam. Če bi najdli ustreljenega civilista, bi bilo tudi toliko zapor in patrulj po cesti? Je to standardni postopek?

drugače pa škoda človeka v vsakem primeru...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.238
2.466
113
v lokalni ostariji
v vseh poklicih itd se najdejo ljudje nagneni k samomoru ob določenih stiskah. ni policija nobena "edinstvena" organizacija. tudi med gasilci reševalcih... res da jih je zaradi psiho testov manj ampak najdejo se še vedno.