"kung fu" mobilniki

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.577
2.424
113
Giga rama
crazy1.gif


In sedaj bomo spet poslušal, kako je v kr*u vse. Itak, če si že po dafaultu zahebal.

Se mene pa tudi matra kaj, pa vem da v pol leta ne bo nutzlih, že zato ker se ne bo dalo na na nov android updajtat. Da, bi kake rome dobil pa tudi ni za mislit. Razen oneplus, katerega pa pošteno plačaš.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Moto G pa ima kolko RAMa?
smile-1.gif


Dobijo se ROMi n vse ostalo, normalen support.

Še celo nek drug sistem al kaj je to lahko gor daš

MUIU
http://en.miui.com/

kaj je to?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Mam androide, nexus7, moto g...

Zato vem da so wp jajca

Telemach al pa bob se bo uporabljal, mobile data ni prioriteta
 
I

Izbrisan uporabnik #488

?
Kdo to sprašuje?

Aja muiu, nisem se zavzel sem mislil da je nov os

Pise da muiu moznost
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
In kaj boš raziskoval z njim ?
Izbral si en drek telefon z nobeno podporo in ga boš primerjal z moto g, ki je malodane prva izbira za poznavalce in one, ki radi preizkušajo zadnje rome ?
To je kot bi primerjal cliota 1.2 in audija s4 abt tuning.

Moto G prve generacije je zaradi p/p prva izbira hipsterjev. ki hočejo proper androida.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.577
2.424
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Moto G pa ima kolko RAMa?
smile-1.gif

Moto G je love child googla in motorole. Je verjetno optimiran skoraj kot nexus. Kitajčk iz "garaže" pa verjetno ni toliko izkoriščen.

No vsaj tako razmišljam.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
In kaj boš raziskoval z njim ?
Izbral si en drek telefon z nobeno podporo in ga boš primerjal z moto g, ki je malodane prva izbira za poznavalce in one, ki radi preizkušajo zadnje rome ?
To je kot bi primerjal cliota 1.2 in audija s4 abt tuning.

Moto G prve generacije je zaradi p/p prva izbira hipsterjev. ki hočejo proper androida.

Ja prvo generacijo motorole G imam oz sem imel
evil.gif


Ne gre,da bi na kitajcu rad nameščal rome, ampak da bi si ga očistil in preizkušal aplikacije, ki jih na drugih OS ni.

Aparatu za dobrih 100 eur pa res ne bo kaj dosti za očitat, po testih sodeč je čisto ok in deluje.

Verjamem, da ga bom lahko lepo očistil.

Sicer pa počasi, naj pride v hišo, da vidim kaj je. Če ne bo ok, odjemalci že čakajo v vrsti.

Samo brez nervoze
priden.gif


p.s.
malo si me prestrašil, upal, da se bo dalo klicat
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
aplauz.gif

Sedaj ste ga pa androidarji najebal.
Mogoče bo sedaj pri nas (win) bolj mir
cheer.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.676
1.600
113
Ja samo ko ga bos dobil, pa bos tu smetil do amena. Mimogrede, koliko aplikacij moras imet, da je 1gb rama dovolj? To moras pomoje vgasnit in onemogocit vse zivo. Jaz ko gledam svojo zasedenost, pod 1,5 gb ne pade nikoli
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zakaj bi smetil, če bi napravo opisal?

Aplikacije pa ne vem, koliko jih moram imeti, pa saj ne bom dovolil, da se zabavajo v ozadju.

Ko rabiš, vklopiš.

Eni se nervirate, še preden sem telefon dobil
smile-1.gif


Mi pa sploh ni jasno, kaj bi lahko aparatu za 100 eur+ sploh očital.

Razen če sploh ne bo delal...

Steve@ kaj imaš da ti požre 1,5Gb, to še na PCju nimam
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Ja samo ko ga bos dobil, pa bos tu smetil do amena. Mimogrede, koliko aplikacij moras imet, da je 1gb rama dovolj? To moras pomoje vgasnit in onemogocit vse zivo. Jaz ko gledam svojo zasedenost, pod 1,5 gb ne pade nikoli

A imaš Samsunga?
evil.gif

No, tudi jaz imam "kung fu" mobilnik z 1GB RAMa, z nekaj več kot 60 nameščenimi aplikacijami, od katerih jih (poleg sistema) trenutno teče 15, pa imam zasedenega 597MB RAMa, kar pomeni 60% razpoložljivega.
Ne pretiravat, 1GB RAMa s štirimi (ali več) jedri je trenutno vrh glave za normalno uporabo.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Katero omrežje zdaj uporablja Telemach? Telekom? Če je telekom potem ni panike, drugače boš pa imel zelo omejeno 3g povezljivost (simobil, tusmobil imata v glavnem na 900mhz 3g omrezje).
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.676
1.600
113
Nexus. Ene 100 aplikacij, uporabljam pac za to, kar je pametni telefon narejen. Ce vse dol pogasnem in imam 3 aplikacije gor, za mene to ni vec smartfon. In za to so kitajci res vrh glave
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
OK, si resen heavy user in če smo realni, si v veliki manjšini. Fino bi bilo, da to upoštevaš in ne prodajaš vsem "serverja", če potrebujejo zgolj tablico za surfanje in kak ekstra app. Večina uporabnikov pametnih telefon potrebuje telefon kot tak, od aplikacij pa nekaj za SMSje, mejle, fotoaparat z galerijo, predvajalnik glasbe in facebook, kar zlahka prebavi vsak "pametni" z 1GB RAMa.