Komunajzarji fertik ste , drugi del, prvi je zbri

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
KOMUNAJZARJI FERTIK STE !
Ker ste mi prvo temo zbrisali začenjam z novo,kljub remu da je " ne berete" vas boli, zato nekaj o vašem idolu Jožu iz zagorja
2251147-broz.jpg
 

Priponke

  • 2251147-broz.jpg
    2251147-broz.jpg
    108,1 KB · Ogledi: 358
Nazadnje urejeno:

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
Sem si rekel, ajde prvi post bom pa prebral. In pridem do prvega stavka ...

"V Slovencu z dne 9. marca, smo objavili po zagrebskem nemskem listu Neue Ordnung ..."


bonk.gif

Pa kdo te je spustil iz toplic?
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
v prvem stavku piše
KOMUNAJZARJI FERTIK STE !
v drugem pa
Ker ste mi prvo temo zbrisali začenjam z novo,kljub remu da je " ne berete" vas boli, zato nekaj o vašem idolu Jožu iz zagorja


No članek je pa odsev nekega časa, katerega nekateri poskušajo prikazat drugačnega kot je dejanko bil.
Pozivam te , poišči in prilepi članke, dokumente, o domnevnih domobranskih zločinih, saj nenazadnje imeli ste 70 let časa, pa ste ja kaj spesnili da ni vse rekla kazala, naši članki iz časopisov velikokrat vsebujejo tudi imena komunističnih zločincev, kaj pa vaši ?
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Aja pa da ne pozabim, v imenu resnice , potrudi se preberi članek, zapisuj si dejstva in povej kaj v članku ne drži, saj namreč trdiš da je propagansni pamflet
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
si prebral tisti članek o Poljskih posestnikih? Je takoj zraven tvojega članka, pa Titov dan na naslednji strani
hysterical-1.gif
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.759
359
83
Vipavska dolina
Jaz za razliko tebe vem da so eni in drugi (predvsem zaradi vodilnih) počeli stvari katerim bi se dalo tudi izognit. Želel si članek o domobranskih zločinih in sem ti prilepil povezavo. BTW v Kanadi verjetno ni bilo komunistov, tja pa verjetno partizani tudi niso "bežali".

Je pa zanimivo da so ti take stvari smešne ( al kaj naj si razlagam ob tvojih smeškotih)...
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Težko me boš prepričal da je to neodvisen časopis, je jasno levičarsko profiliran, nenazadnje nagovor Dragi tovariš in "smrt fašizmu , svoboda narodu" pričata o tem, drugače pa ja seveda so tudi naši koga poslali na oni svet, v tem članku jih bomo morda našteli nekaj dest...Pa ja ni to vse kar premore vaše zgodovinopisje?
Se že veselim, ta tema se razvija v pravo smer....Upam pa da mi je ne boste spet zbrisali ko bo postala preveč neprijetna za rdečo stran...
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Recimo ta dokument.... Učili so nas o borbi, sedaj beremo da so leta 44 z Nemci sklenli premirje, zato lahko verjamemo da je bila grožnja zaveznikom z napadom na njihove enote skupaj s silami Rajha v primeru izkrcanja v Istri povsem resnčna in da do izkrcanaj zato tudi ni prišlo.
2251457-premirje.jpg
 

Priponke

  • 2251457-premirje.jpg
    2251457-premirje.jpg
    84,9 KB · Ogledi: 340

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Se že veselim, ta tema se razvija v pravo smer.
Sej ti jo bomo posrali
evil.gif

sam počaki, da pride še tovariš Gatto, ko zdele glih nima cajta, ko je glih na Carici.......
...pol po južni se nam pa spet ne bo lublo
sprasujem se.gif
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
@dsf, ne skrbimo, s komunajzarji je res že nekaj časa fertik. Nekako takole je to izgledalo:
http://www.24ur.com/novice/sve...mi-podatki.html

Da pa se tema, kjer se prikaže pravo dušo komunistov, kar izbriše...
bonk.gif
Žalostno, zelo žalostno. Tako moderacija dopušča demokracijo ali pa je bila pod vplivom višjega interesa.
Alterju se slabo piše.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Ustrelili ste "vohunko" staro štiri leta
2251746-vohunka.jpg
 

Priponke

  • 2251746-vohunka.jpg
    2251746-vohunka.jpg
    59,4 KB · Ogledi: 367

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
A stara tema z enakim naslovom je bila likvidirana? Sem šele zdaj opazu.
To marsikaj pove. Pravzaprav, to pove vse.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Pa kva misliš, ....de se mi hecamo?.... mi komunajzi likvidiramo kar čemo in kdaj čemo......
nič ne vprašamo kaj in kje je za likvidirat, mi sam pridemo in zradiramo
zmaga.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
dsf dej mičkn bl natančno beri. ustrelili so gospo Miro Lampret, katera je bila vohunka in njeno hčerko.

malo natančnosti ti nebi škodovalo...
A štiriletnico pa so ustrelili, da nekoč ne bi postala vohunka? Banda komunistična zločinska.

PS- opozarjaš na natančnost pa se je sam ne držiš (pač kot komunisti, kateri drugim podtikajo svoje svinjarije medtem ko kradejo njihove zasluge). DSF je vohunko dal v narekovaje. Kaj to pomeni, pa najbrž veš.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.174
2.370
113
v lokalni ostariji
v vojni se dogajajo svinjarije. žalostno, da so ubili tudi 4 leta staro punčko... nič krivo... vendar tudi SS in ostali niso prizanašali otrokom. vojna je kruta reč. zagotovo je s strani okupatorjev in njegovih pomočnikov tudi bilo ubito ogromno slovenskih otrok samo zato ker je oče (ali mati) sodeloval s partizani....
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.293
-8.466
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
zagotovo je s strani okupatorjev in njegovih pomočnikov tudi bilo ubito ogromno slovenskih otrok samo zato ker je oče (ali mati) sodeloval s partizani....
Še to ni bilo potrebno. Dovolj je bila že partizanska akcija v bližini(pa magari samo zaminirana proga), da so pospravili nekaj talcev