Kje ste vstajniki ?

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
32-ka bi lahko bil vodja glede na njegov avatar
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Čudi me, da ni s svojimi ovčicami protestiral pred Stolnico v MB, kjer so nakradli za milijardo eur + za pedofilske afere.

Mariborčani pa smo šli dejansko za drobiž na ulice
smile-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Ne ti čez njegove, saj se je pohvalil, da dobi vsako nedeljo po maši v zakristiji en štamparle..no bolje šnops, kot pa kaj drugega.
evil.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
V mb smo imeli vstajo proti kriminalcu.
In smo ga skinili.

In zdaj ne razumem, zakaj mb vstaja ni bila ok.

Imeli smo prav in prav nihče ne pogreša kriminalca.

Če se prav spomnim, je bila v MB vstaja, ker ste hoteli še vedno nekaznovano kršiti omejitev hitrosti.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.065
5.748
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Čudi me, da ni s svojimi ovčicami protestiral pred Stolnico v MB, kjer so nakradli za milijardo eur + za pedofilske afere.

Mariborčani pa smo šli dejansko za drobiž na ulice
smile-1.gif

Zakaj lažeš, MB nadškofija je dolžna 70 miljonov in za njihova nečedna dela so tudi fasali kazen, ampak to je bilo par ljudi ne pa vsi iz MB nadškofije.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.065
5.748
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Ne ti čez njegove, saj se je pohvalil, da dobi vsako nedeljo po maši v zakristiji en štamparle..no bolje šnops, kot pa kaj drugega.
evil.gif

Hvala Bogu imamo Cerkev kjer so Slovenci in Slovenke gonilna sila SLOVENSTVA, tiste katere podpiraš ti so ljubitelji južnih in sovražniki vsega kar je SLOVENSKEGA!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ki bi jo izmerili z napravimi, ki so nezakonite...in ki izvirajo iz koruptivnega posla.

Ni čudno, a ne.

Je pa pričakovano, da se je v bran 32ki oglasil še en, ki redno v nedeljo podpira organizacijo, ki je pokradla katolike v Sloveniji.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Ne ti čez njegove, saj se je pohvalil, da dobi vsako nedeljo po maši v zakristiji en štamparle..no bolje šnops, kot pa kaj drugega.
evil.gif

Hvala Bogu imamo Cerkev kjer so Slovenci in Slovenke gonilna sila SLOVENSTVA, tiste katere podpiraš ti so ljubitelji južnih in sovražniki vsega kar je SLOVENSKEGA!
Kakšna gonilna sila slovenstva je cerkev?
hysterical-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Nič ni pokradla, so pa rdeči, saj vem resnica boli. Verjetno je težko živeti ko ima človek kaj ukradenega.
Ja, saj so se obnašali kot rdeči, maš prav..Marija k sebi, je bil njihov moto.
smile-1.gif
Cerkveni pa kar dobro živijo, nič težko od vsega ukradenega.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Kakšna gonilna sila slovenstva je cerkev? a da je starim mamcam pokradla vse prihranke prek svojih družb in jih s tem zagonila v revščino
Prej zleze kamela skozi uho šivanke kot bogataš v nebesa, zemeljsko bogastvo je samo ovira na poti v raj, ...zato se lohk reče, da so jim uslugo naredili.
Tud vama dvema s Carico bi svetoval tu in tam kakšen konkretni materjalni prispevek cerkvi , vsaj vsak po ene 500€, da se vama vsaj malo grešnega življenja briše. Še sploh je za Carico nevarno, da zagrezne v večnost pekla, ker že za časa Kristusa, so bili dacarji najbolj osovraženi grešniki, še bolj kot so danes politiki, advokati in zobozdravniki skupaj in za njih je rezerviran poseben prostor zraven peči.
V vajino dobro je, da malo denarnice okol obrneta , eh
bonk.gif

....koker kol, kdor hoče večno življenje v raju naj razdeli denar ubogim delavcem, ker nekaj deset let je malenkost v primerjavo z večnostjo.....
....mene že poznate in sem vedno pri roki, če se bo kdo odločil za dobrodelnost, da ne boste preveč okol iskali....
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63

Spoštujem cerkev, večkrat sem na kolenih.
cheer.gif


p.s.
bodi vsaj ti milosten do mene in prosi še zame.....vsaj naslednja dva ponedeljka bom zelo potrebovala višjo pomoč (spet mam izpite
cry12bpy.gif
)
 

jab1

Pripravnik
17. feb 2014
242
0
16
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Čudi me, da ni s svojimi ovčicami protestiral pred Stolnico v MB, kjer so nakradli za milijardo eur + za pedofilske afere.
Mariborčani pa smo šli dejansko za drobiž na ulice
smile-1.gif
Tipično.
Za drobiž revolucija, za milijarde.... nič.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.972
3.264
113
Citat:
Pred vlado bil ob 15h napovedan #protest proti vladi Bratuškove. Udeležbo na fb potrdilo 927 ljudi, prišel ni nihče.

BlghHOHIIAAEN0Y.jpg
https://twitter.com/TinaHacler/status/457151770343780352/photo/1