KIA prodaja brez cenika

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik Niki11 pravi:
Pa saj ni Kia VW. Tam dobiš le volan in z nekaj sreče feltne s plastičnimi okrasnimi pokrovi, ali pa celo brez njih. baje dobiš serijsko tudi sedeže
evil.gif

K sreči lahko z doplačilom dobiš takšno opemo, ki jo bo Kia imela mogoče v roku 10 let čez 2 generaciji. Če pa nimaš za naložen avto pa to ni problem VW-ja.
d055.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Se še spomnim oglasa v časopisu za VW golf... Bogata dodatna oprema... Intervalni brisalniki, po višini nastavljive zgornje točke varnostnih pasov...
hysterical-1.gif

Čim sem videl tvojo alter sliko, sem vedel, da boš spet (??!) čez vw onaniral....bedak...
Je ni teme, ki je ne smetiš.

ontopic:

Kiina "popolna" oprema za 9.999€ bi znala biti dobra osnova za obisk inšpektorjev...
smirk-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Bom nehal, tisti trenutek, ko boste 'das šajtrga' loverji priznali da je fau-ve samo eden izmed izdelovalcev vozil in da je daleč od premium. Pa naj bo Up ali Passat.
Ima pa koncern v lasti kakšno premium znamko, ampak VW brand to ni.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Kaj potrjujem? Samovšečnost znamke (das Auto)?
Dej, skuliraj se. Pleh k pleh, tko kt vsak. Ma 4 kolesa in volan. Nič pretresljivega. Se je že marsikaj lepšega, vznemirljivejšega in boljšega peljalo.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Pišeš pa s takšnim tonom kot da bi imel najmanj novega Bentleya v garažai... Aja, Bentleya ti ne bi imel pa če bi ti ga kdo zastonj dal ker je VAG.
hysterical-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.704
14.424
113
Ma pusti ti Roberta, on je poleg na skromnost pozabil še na marsikaj drugega, potem pa revež sprošča frustracije po Alterju
aplauz.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Slabo sklepaš. VAG. Ima nekaj dobrih znamk. Omenjenega pa ne bi imel, ker ne vidim nobene uporabne vrednosti zame.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.704
14.424
113
hysterical-1.gif


In prav nič se ne skrivam, sem ti skoraj povsem na voljo in tu IN v RL brez problema, moja identiteta je za razliko od tvoje znana skoraj vsem. Pič.kica je napisal
aplauz.gif
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
Dej priznaj da si dejansko zelis ornk avto ampak ker si ga pac ne mores privoscit pa zacnes pljuvat cez znamko..noben normalen ne pljuva cez vag ker vsak normalen ve da ce imas denar si lahko umislis vag-a z opremo in motorji o kateri lahko kaksni korejci le sanjajo. Je pa res da je zelo predrago ampak ocitno spet ne toliko glede na prodajne statistike. Pa nikoli res nikoli se nisem slisu koga d bi reku pismo mi je tale kia/reno/hyundai,... huda full bi jo mel ce bi kes ne biu ovira.. Medtem ko taksne izjave za audi bimmer vw meco porsa slisim skoraj vsak dan. Tak da nehi s takimi izjavami ker nikogar ne slepis
wink-1.gif
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
Pa glede tega tvojega premium, novi passat je bolj premium po izgledu pocutju kvaliteti materialov in izdelave, kot je ali bo bilokateri italijan francoz azijec ali american.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Skrati malo.
VW avti me niso nikdar fascinirali niti privlačili, pa zato nisem pljuval po njih (do pred kratkim) tako kot počnete VW loverji po drugih znamkah. Pač jih nisem komentiral, nimam izkušenj z njimi, rekla-čula pa nekako ne...
Kaj bi kdo imel... Jaz vem kaj bi imel in tudi bom imel, tako da ne skrbi ti zame... Pa verjetno bo premium znamka, za razliko od VW.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Niti ne veš kaj to pomeni...
priden.gif

Ponaredek Rolexa tudi izgleda zlat, pa ni ne Rolex niti zlat...


Napačen smajli
 
Nazadnje urejeno:

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Pa verjetno bo premium znamka, za razliko od VW.

A bo Rolls? Sklepam, glede na to da niti Porsche po tvojih visokih kriterijih ni premium.
hysterical-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.990
1.112
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Drifter pravi:
Pa glede tega tvojega premium, novi passat je bolj premium po izgledu pocutju kvaliteti materialov in izdelave, kot je ali bo bilokateri italijan francoz azijec ali american.

Seznam premium znamk smo tule v eni temi dorekli pred kratkim. VW ni med njimi.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.