Katere plenice razen Pampers?

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Mi prosim razložite v čem je bolje, če imajo plenice ježke? Nam zdržijo samolepilne čisto vredu.
 

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
35
Bambo!
smile-1.gif
sam te naza guza presene...ma jih tus drogerija, bejbi center al pa Helpy spletna stecuna. Aja pa Tosamine Freelife tud ni blo nic rdec. Vseh ostalih guza krvava
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Citat:
Uporabnik impre pravi:
Mi prosim razložite v čem je bolje, če imajo plenice ježke? Nam zdržijo samolepilne čisto vredu.

Če zgrešiš lahko daš narazen in ponovno daš skupaj. Če nisi siguren je kaka ali ni, pač daš narazen in nazaj skupaj ..... gre za odtenke samo če so Violeta potem poleg da so boljše še cenejše od Pampersa potem ni kaj razmišljati.

Moramo potem še Bamboo stestirati.
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.916
816
113
Tudi samolepilne lahko večkrat zalepiš/odlepiš brez problema, pa še vedno drži.
Al pa ob strani pogledaš, kaj je notri.
 

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
902
152
43
Mi smo najprej imeli Bebecash - v Tosami, potem pa one bele od DM-a, brez vsakega problema. do 10kg, potem pa več nismo rabili.

Lp,
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Citat:
Uporabnik jurek1973 pravi:
Tudi samolepilne lahko večkrat zalepiš/odlepiš brez problema, pa še vedno drži.
Al pa ob strani pogledaš, kaj je notri.
Točno tako. Mi še nismo imeli problemov s samolepilnimi pri pampers, za druge pa ne vem če imajo kakšno bolj švoh lepilo in že prvič bolj slabo drži.
Pa tudi gledamo ne kaj je v plenički, saj drekec se hitro zavoha, ko je pa samo mokra se pa tudi čuti in takrat previjemo če se le da, saj pri tem ne šparamo.