Kakšna dobra opcija za Sardinijo ali podobno?

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
Jaz nebi nikoli planiral pot v Livorno tako, da pridem 1 uro pred izplutjem trajekta. Glede na to, da so na italianskih in seveda drugih cestah julija in avgusta lahko kaj kmalu zastoji ali nesreče, prej ali slej trajekt zamudiš. Ko sem jaz šel sem prišel ene 3 ure pred prihodom, ker na cesti ni bilo zastojev. Sem pa bral par dni prej in potem, da so stali na avtocestah po nevem več kolko blaznih ur.. Na točno bi si upal it samo izven sezone, takrat pa ne hodim rad na takšne dopuste. Sem enkrat šel v predsezoni (junija) na Kefalonijo in ni blo to to, voda še mrzla, sicer pa otok čudovit...
pozdrav.gif
 

saskia02

Zelenc'
16. mar 2013
25
0
1
Citat:
Uporabnik alfist555 pravi:
@saskia
Kaka je bila cena leta in hotela? Lahko napises kake stroske rentacara...
Hvala in LP

cena hotela 3-4* v costa smeraldi (vendar ne ob obali) s polpenzionom (dobre ocene na bookingu) + let iz Graza (NIki) je bilo cca 720 eur / os, prijava februarja/marca preko Sončka (FTI) za dopust sredi junija. približno toliko dam vedno tudi v grčiji ali španiji. rent'a'car za fiesto/clio je 270 eur z najemom na terminalu z aar zavarovanjem za cel teden (budbet/avis, avto je bil čisto nov clio z a/c in navigacijo).
 
Nazadnje urejeno:

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
Citat:
Uporabnik KStoner pravi:
par ur prej? sem bil že parkrat sardinija/korzika pa sem bil zmeraj samo kakšno uro prej. res pa, da sem zmeraj vozil ponoči, da se izogneš morebitni gneči. uglavnem, ni tako grozno kot nekateri jambrate.

Mobby ferry: CHECK-IN

Before boarding the ship (latest 30 minutes for passengers and 90 minutes for passengers travelling with vehicles. 2 hours from the port of Genoa), all passengers must check in. If the check in is not done in this requested time, we cannot guaranty the transportation.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
2 karte za letalo iz salzburga sta bile 300eur ... tko da sedaj samo še kakšno pametno nastanitev najdemo in je to to.
Rentacar za cca 5 dni je 190 eur...

Najti moram samo se nekaj za prespati blizu salzburga, ker bom 14.8 itak že v Avstriji....
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
2 karte za letalo iz salzburga sta bile 300eur ... tko da sedaj samo še kakšno pametno nastanitev najdemo in je to to.
Rentacar za cca 5 dni je 190 eur...

Najti moram samo se nekaj za prespati blizu salzburga, ker bom 14.8 itak že v Avstriji....
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.078
799
113
Na Sardinijo se vzame nočni trajekt, na poti v Livorno pa narediš en lep izlet, saj imaš celo Toskano na poti in morje zanimivih točk. Ti je KStoner lepo razložil in je tako. Pol ure ali ura prej in ni nobenega problema. Če se pa ne znaš lotit, pa ne tega še drugim razlagat.

Vsak, ki gre na pot, bi mu lahko bilo jasno, da se posluša poročila, če je kje kakšen zastoj, narediš obvoz in je. Sploh, če šicaš na dražji trajekt. Ne jambrat. Doma ostanite.
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
poskusi prek rent-a car portalov kot so: CarDelMar ali pa: <a href="https://www.kayak.de/cars" target="_blank">Kayak</a> .
Pa zavarovanje brez odbitne franšize - pride ~3E/dan pri CarDelMar.
 
Nazadnje urejeno: