Izrael - Palestina

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.934
5.003
113

Že spet kažeš svojo brihtnost z brihtolinanjem?!
Pravoverni judje imajo po večini več kot 5 otrok in to že zelo mladi; seveda pa vsi judje niso pravoverni, kar pa še vedno ne pomeni, da njihova nataliteta ni 3 kratnik naše, oz. zelo malo manjša kot palestinska.
Če si za ene vzel google kot referenco pa vzami še za Slovenijo. To sem namreč narwdil jaz. Kot kaže pa se google moti. Najbrž naša statistika bolj drži.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.562
2.416
113
maš danes dolfijev nebroj samo pakirani so lepše, pa tu me mislim brkov in pričeske, amapk odnos do ljudi, ljudstev, držav, zakone in podobno.
Ravno danes sem enega vidu
1713209379652.png

Nekaj se trudi na likovni šoli... pa nevem kako bo.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.896
3.020
113

corsol

Guru
11. mar 2010
2.674
829
113
Balističnih raket ne prestreza Iron dome ampak Arrow že mnogo prej. To kar je prišlo tukaj mimo tako ne bi več ustavili. Tiste manjše in počasnejše pa čemur je Iron dome tudi namenjen. Vse kar pa ne cilja poseljenih območij pa tako ne prestrezajo ker je škoda raket ki niso ravno poceni v primerjavi s palestinskimi narejenimi v garaži.
Koliko b jih Izraelci sami prestregli, če jim tokrat ne bi pomagali vsi okoli ?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.431
5.425
113

Igralka Draga Potočnjak gladovno stavka od petka v prostorih Slovenskega mladinskega gledališča (SMG). Letošnja prejemnica nagrade Poldeta Bibiča za življenjsko delo naj bi stavkala do nedelje. Kot je zapisala v izjavi, je stavka dejanje obupa, a tudi zadnji kanček upanja v solidarnost in človečnost. Njeno gladovno stavko podpirajo tudi v SMG.
 
  • Haha
Reactions: sixpower

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Verjetno ne veliko manj, ker tisto kar so Američani, Britanci in Jordanci prestregli so droni in manevrirne rakete. Te bi pa Iron dome vse počistil.
Problem nastane ko bo tega 10 kratnik ali več.


Despite having employed an extensive integrated anti-missile defense system comprised of the so-called “Iron Dome” system, U.S.-made Patriot missile batteries, and the Arrow and David’s Sling missile interceptors, along with U.S., British, and Israeli aircraft, and U.S. and French shipborne anti-missile defenses, well over a dozen Iranian missiles struck heavily-protected Israeli airfields and air defense installations.

The Iranians hit at least two runways, taking them out of service, and at least five warehouse-type structures (this from satellite imagery taken after the attack.)

Iran gave Israel a five-hour advance warning to move high value items (F-35s). Moreover, Iran did not attack barracks, headquarters, or targets that would produce casualties.

The damage may have been minor, but the message is clear — Iran can hit any target it wants to, at any time.​
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.896
3.020
113
Ja, zadele so samo balistične rakete in nič drugega, ker so vse ostale počasne in lahka tarča. Droni so itak namenjeni samo temu da zmanjšajo obrambno sposobnost kolikor jih pač niso že v Iraku pospravili.
Glede na zadetke če niso bili naključni bodo pa morali popraviti njihove CEP v specifikacijah.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.600
253
113
mislim, da ni bil namen zadevat kaksne pomembne cilje.

zdeva je bila napovedana, mogoce so celo koordinate sporocili, obramba je bila pripravljena... kot so ze rekli, vse skupaj je bilo kot ena zorganizirana vojaska vaja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zmerni_radikalec