Huawei P9

Grozny

Pripravnik
2. jul 2010
30
0
6
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
kako si pa ti pršu do telefona, če ga na telekomu dobijo šele čez 1m?
smile-1.gif

Telemach ga je mel še pred prvim majem
 

Grozny

Pripravnik
2. jul 2010
30
0
6
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Pa fotkič so tudi očitno zelo dober naredili. Mene moti samo to, da je premajhen 5,2"... Moral bi biti enih 5.7".

Vidiš jaz bi pa zelo verjetno kupil ta telefon, če bi imel ekran največ 4,5 inče in to čimbolj do roba, da bi bil vsaj nosljiv in uporaben z eno roko pa baterija bi lahko zdržala skoraj cel dan uporabe.

Jaz ga komot uporablja z eno roko. Prej sm meu S4 pa ni neke ful hude razlike. Se hitro navadiš.
Kar se baterije tiče: ko se le da sm kaj na netu, igram igrice , slikam, bla bla bla. V glaunem ga uporabljam kot prej samsuga pa mi na koncu dneva ostane še vsaj 10%-samsunga sem vmes ze 1x polnu
 
Nazadnje urejeno:

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Nekateri ste bolj prilagodljivi.

Jaz se v dveh mesecih uporabe 5+ inčnega telefona nisem mogel navaditi in sem bil iz dneva v dan bolj alergičen nanj-same slabosti, prednosti pa skoraj nobene.

Nekoč upam, da bom dočakal kak odličen telefon do največ 4 inče, če ne bom pa očitno do smrti na C7, ki ima žal malenkost slabši fotoaparat, drugače pa praktično vse razen 4G omrežja, ki ga pa itak ne rabim, ker imam za internet raje 24 inčen monitor.

Sanjski telefon zame bi bil tale fotoaparat od P9, ohišje zaslon in gumbi z lučko od C7, pa odličen procesor in ene 3GB rama, s podporo za 4G, ter vsaj 3000mAh baterijo, ki bi zdržala cel teden+vhod za micro sd ter seveda še za dve sim kartici.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.556
2.410
113
In zakaj bi rabil odličen procesor?

Displaya itak nimaš, da bi lahko igrice igral... zaostalo pa nevem zakaj bi prišel procesor prav.

Navigacije, maili itd .. so delali pa že na prvih 3.2 incnih androidih.
 

Grozny

Pripravnik
2. jul 2010
30
0
6
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Sanjski telefon zame bi bil tale fotoaparat od P9, ohišje zaslon in gumbi z lučko od C7, pa odličen procesor in ene 3GB rama, s podporo za 4G, ter vsaj 3000mAh baterijo, ki bi zdržala cel teden+vhod za micro sd ter seveda še za dve sim kartici.

Pa pride svizec in zavije čokolado v alu folijo
cheer.gif
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Ma velikosti se hitro navadiš...sem prej imel japka 5s (se pravi 4"), sedaj LG5 (5,2"), pa mi po parih dneh uporabe ni jasno kako sem lahko gledal v tako mali zaslon
evil.gif
 

neo5468

Pripravnik
17. maj 2016
73
0
6
Okoli 5 inčov se mi zdi optimalno za telefone. Nič več, nič manj. Če želiš kompakten zmogljiv telefon pa vzameš iphone SE ali pa sony compact serijo. Tisti ki je pa hvalil C7, primerjal jo z 2016 flagshipi in želi 1 teden baterija, pa naj kupi nokio 3310.
 
Nazadnje urejeno:

SavageSam

Fizikalc
26. mar 2012
234
67
28
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Citat:
Uporabnik Flikca pravi:
A se ga splača vzet za 399.99€?

Big Bang
Tisto 200€ za stari telefon je nateg, telefon tudi zunaj brez akcij stane pod 400€
wink-1.gif

Kje pa? Najdem nekaj brandanih telefonov v Italiji s ceno rahlo pod 400€, drugače pa so kar lepo okoli 450€+ poštnina. Tako da se mi zdi da je tole za399€, kar dobra cena+slo garancija....
 
22. jul 2007
12.799
1.313
113
123
Kar je dobro pri tej ponudbi je 3 letna garancija in plačilo na obroke, cena pa je podobna ali pa višja
wink-1.gif

BTW ali ima huawei mednarodno garancijo ali bolje ali ga lahko pri nas servisiraš, če ga zunaj nabaviš
tongue-1.gif
 

SavageSam

Fizikalc
26. mar 2012
234
67
28
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Kar je dobro pri tej ponudbi je 3 letna garancija in plačilo na obroke, cena pa je podobna ali pa višja
wink-1.gif

BTW ali ima huawei mednarodno garancijo ali bolje ali ga lahko pri nas servisiraš, če ga zunaj nabaviš
tongue-1.gif

Daj prosim podkrepi izjavo z linkom...