HTC sensation vs Galaxy 2

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.175
2.273
113
Citat:
Uporabnik Pikec pravi:
Daj ne pametnjači. A misliš, da si samo ti videl vse telefone, ali kaj? Jaz sem samo napisal svoja opažanja, in ni drugega. Mene moti šumenje pri SGS2 pri pogovoru, pa pika. NIkomur ne vsiljujem svojega mnenja. Zakaj ti in nekateri tebi podobnim napadate vsakega, ki kaj napiše na forum, kar vam ni pogodu?

Butec, preberi še enkrat kaj sem napisal, nisem bral nič, prebral sem samo naslov in podal svoje mnenje. Koji si ti faktor da bi jaz tebe komentiral? Razmišljaš pa v pravi smeri, sem videl vse telefone, seveda sem jih, veliko več kot jih boš ti kdajkoli
wink-1.gif
Sicer pa pri kolegovem SG2 nič ne šumi, si morda razmišljaš kdaj v tej smeri da šumi v tvoji glavi? Lp
 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Ne bom se ukvarjal s takimi kot si ti, ki žalijo vse povprek.
13.gif
Glavno, da je s tabo vse v redu. Da sem moderator bi te že banal.
Kako je fajn, da obstaja "ignoriraj"...........
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Citat:
Uporabnik Pikec pravi:
Kaj se bo spremenilo?
Oba telefona sta OK, le da ko sem ju jaz primerjal, je v prednosti HTC. Zakaj? Pri pogovoru je pri SGS2 v ozadju prisotno šumenje,signal je čisto poln, pri HTC ju je zvok kristalno čist.

Spremenilo se je že, da je bootloader končno odklenjen (s strani xda in HTC), tako da bo zdaj naval novih romov (Sense, MIUI, AOSP). Zato pa bi gledal pri teh dveh samo na izgled, občutek in drobovje, ker sam OS si lahko prilagodiš kolikor ti ustreza.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.175
2.273
113
Citat:
Uporabnik Pikec pravi:
Ne bom se ukvarjal s takimi kot si ti, ki žalijo vse povprek.
13.gif
Glavno, da je s tabo vse v redu. Da sem moderator bi te že banal.
Kako je fajn, da obstaja "ignoriraj"...........

Hja kaj ti naj rečem, žaljenje mi je pač hobi, ko pa žalim takšne kot si ti pa dobi moj hobi pravi smisel. Ti pa poskusi prvo z osnovami branja in razumevanja in komaj nato prešaltaj na hobije.
nahrung002.gif
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
40
Citat:
Uporabnik Pikec pravi:


Vse je res, kar si napisal. To sem opazil, a tega nisem hotel pisati, ker je to bilo že večkrat omenjeno. Nihče pa ni omenil šumenja, kateri je bolj izrazito, ko čakaš, da se klicani oglasi.


Mogoče zato, ker pri ostalih tega šumenja ni?
 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Hvala za nasvet glede branja in razumevanja. Do sedaj sem živel v zmoti in sem komaj čakal, da se javi en tak kot si ti, in mi da navodila, kako in kaj. Ja, pa še za hobi se ne smem pozabiti zahvaliti. Sedaj bom veliko lažje živel, ko sem dobil tvoj nasvet.
Še enkrat hvala.
 
Nazadnje urejeno: