Hot Horse @ Tivoli in mravle

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
DRGAČ pa tista "pleskavica" na slikah je pa DALEČ, DALEČ premajhna za takšno ceno; Za ta denar dobiš že veliko pizzo marsikje ne pa enega horse z 50g pleskavico :S
 

joejoe

Pripravnik
30. dec 2007
812
1
16
Citat:
Za ta denar dobiš že veliko pizzo marsikje ne pa enega horse z 50g pleskavico

Ja????? A majo tam tudi elektriko? Pa tekočo vodo? Al je taka vukojebina, da morjo "velko pico" dat samo zato, da sploh kdo pride tja?

Objavi dokaz, sicer #fail... Opozarjam na "marsikje", kar pomeni, da en sam cenik ne bo dovolj... moralo bi jih bit, recimo, dvajset. Pa v "mestni občini" morajo bit, ne v Spodnjih Fukovcih.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Že dolgo nisem na pleskavici ampak na mesnem siru. Je vsaj frišno narejen pa imaš občutek, da si v nekaj ugriznil. Že cel čas je pa kruh katastrofa. Oparjen kruh, ki je bolj podoben čigumiju. Kruh mora bit kruh, ampak je verjetno jeba, če ti ostaja in ga je priročneje dat na soparo, da se zmehča ine je skoz "svež".

Sicer pa sem probal zadnjič hoodburger. Soliden ampak ravno presežek pa tudi ni. Manjša pleskavica, a debelejša, speče ti jo po želji. Ambient je nikakav, k da bi na bolšjaku bil (za tak nek koncept bi sam izbral drugo lokacijo). Cena, hum, ajde, zamera pa gre, da ti ga da v en papirnat škrniceljček v katerega in iz katerega vse teče ven. In posledično si ves usran.

Matr sem lačen ratal.
grin1.gif
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.370
270
83
34
Ko smo že pri fast foodu..

Kaj se dogaja z Burger Kingom v Lj? Whopper je nadogaben, kilo majoneze notri in potem je seveda vse mrzlo..drugo k whopper pa itak ni vredno, da sploh probaš. Pa mi je bil včasih whopper kul.
 

Karizma

Pripravnik
28. dec 2012
199
0
16
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Sicer pa sem probal zadnjič hoodburger. Soliden ampak ravno presežek pa tudi ni. Manjša pleskavica, a debelejša, speče ti jo po želji. Ambient je nikakav, k da bi na bolšjaku bil (za tak nek koncept bi sam izbral drugo lokacijo). Cena, hum, ajde, zamera pa gre, da ti ga da v en papirnat škrniceljček v katerega in iz katerega vse teče ven. In posledično si ves usran.
Sej, če bi si lokacijo sama izbrala, verjetno ne bi bila, kjer sta ...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.423
5.915
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik HotHorse pravi:
Spoštovani uporabniki in bralci foruma,

kot obljubljeno v priponki pošiljamo tudi poročilo o opravljenem strokovnem pregledu pri našem dobavitelju kruha.

Za več informacije se lahko obrnete direktno na podjetje SUT d.o.o.

Hvala in lep pozdrav,

Matej Pogačnik
Hot-Horse d.o.o.

Sem prepričan da so mravlje pri vas prišle v kruh in ne pri dobavitelju. to izkazuje tudi poročilo da dobavitelj nima mravelj. Vi jih pa očitno (po slikah sodeč) imate oziroma ste jih imeli.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Tako se začnejo uspešne zgodbe, ne moreš se iti "Big time" v štartu. V tej fazi je pomembna kvaliteta hrane, da pritegneš stranke in pridobiš ugled in prepoznavnost.
Če bosta pridna sem pa siguren, da se bosta preselila v kako bolj prijazno okolje.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Matr sem lačen ratal.
grin1.gif

Kebab je odličen v Šiški..tam ko zaviješ iz Celovške proti Mercatorju in Sparkasse, takoj na križišču...tudi čez dan ko se mimo peljem je vedno polno (ko na Miklošičevi ob treh zjutraj), in sem že večkrat šel tja...res dober.

to all: Horse je sux...pa nemi o svežem horsu ko imajo 10 pleskavic v tisti juhi namočene in ti jih potem greje in tisti pari pogrete bombice...naj dajo 300g mesa pa mal manj zelenjave....probite enkrat brez vsega pa boste vidl da jeste samo prežvečen kruh...ko ti pa not nafila je pa vegi burger. Kje so časi 10-15let nazaj ko je nil horse top shit....ajde da bi ga zdej za 3 eur prodajal bi bilo še sprejemljivo.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.408
975
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik feler pravi:
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Matr sem lačen ratal.
grin1.gif
Kam pa na kebab v LJ?

Kebab je odličen v Šiški..tam ko zaviješ iz Celovške proti Mercatorju in Sparkasse, takoj na križišču...tudi čez dan ko se mimo peljem je vedno polno (ko na Miklošičevi ob treh zjutraj), in sem že večkrat šel tja...res dober.

.

Podpis!
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.638
2.469
113
Kaj pa Jagoda pri stari cerkvi?

Včasih se mi je zdelo uredu... sedaj pa več ne hodim po tistem koncu
cry12bpy.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Jaz sem tudi več pričakoval od HOOD-a. Saj ni slab, daleč od tega ampak okoli vsega medijskega pompa sem mislil da bo res nek presežek od burgerja.
smile-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
@feler, gušter pri horsu naroči sesekljan žrebičkov zrezek popečen na gorčici, potem so sestavki tvojega stila irelevantni.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
...sploh, ko se zacne povelicevanje, kdo si ga vedi koliko časa globoko zamrznjega pokončnega doručka, uvoženega iz DE, na celovško, kjer ga strokovno žge in slajza ta prvi, ki je imel šanso speezdit s Kosova.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.204
2.440
113
v lokalni ostariji
hot horse se je močno "pokvaril" pač v stilu komercializacije... včasih je bilo polno mesa, niso šparal na načotu itd zdaj pa pleska taka da čez vidiš pa polno zelenjave...

hood burger pa mi je žal da sem zapravil par €
smile-1.gif