Hladilnik zamrzovalnik

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.924
819
113
Najprej: a je sevlje še aktiven? Zadnjo prijavo ima marca 2017?

Nadalje: rabim nov hladilnik-zamrzovalnik,
francoska oblika (zmrzovalnik spodaj, hladilnik zgoraj.

Dimezijsko sem omejen z vhodniumi vrati: 62x194.

Prej sem imel libherja, pa je crknil po 4 letih. Zdaj imam whirpool, starega 6 let, pa crkuje že zadnji 2 leti.
Pri obeh sem imel enake težave: v zmrzovalnem delu stvari niso bile zmrznjene. Sumim napako na no frost sistemu, ker se zadeva greje-hladi-greje-hladi.
Pri Libherju je šlo +30-> -20 -> +30 -> -20 1x na dan. (crknmila elektornika, je rekel serviser)
Pri trenutnem piše na displeju -25C, ampak "zrznjene" zadeve so mehke na otip.

Kakšen predlog za nakup?
Zdajšnji ima cca 100L zamrzovalnika in cca 220L hladilnika. Pa bi vsaj nekaj podobnega.
 
Nazadnje urejeno:
Citat:
Uporabnik jurek1973 pravi:
Najprej: a je sevlje še aktiven? Zadnjo prijavo ima marca 2017?

Nadalje: rabim nov hladilnik-zamrzovalnik,
francoska oblika (zmrzovalnik spodaj, hladilnik zgoraj.

Dimezijsko sem omejen z vhodniumi vrati: 62x194.

Prej sem imel libherja, pa je crknil po 4 letih. Zdaj imam whirpool, starega 6 let, pa crkuje že zadnji 2 leti.
Pri obeh sem imel enake težave: v zmrzovalnem delu stvari niso bile zmrznjene. Sumim napako na no frost sistemu, ker se zadeva greje-hladi-greje-hladi.
Pri Libherju je šlo +30-> -20 -> +30 -> -20 1x na dan. (crknmila elektornika, je rekel serviser)
Pri trenutnem piše na displeju -25C, ampak "zrznjene" zadeve so mehke na otip.

Kakšen predlog za nakup?
Zdajšnji ima cca 100L zamrzovalnika in cca 220L hladilnika. Pa bi vsaj nekaj podobnega.


sevljeti piši na zs pa bi se utegnil javt
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.179
306
83
Bom štukal zadevo na to temo. Ista zadeva oz kombinacija ampak obvezno z 2 kompresorjema. Bi rekel da je kombiinacija hladilnik zmrzovalnik in 2 kompresorja ratala eksotika. Gledal po salonih a brez uspeha.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.340
960
113
Citat:
Uporabnik jurek1973 pravi:
Najprej: a je sevlje še aktiven? Zadnjo prijavo ima marca 2017?

Upam, da ne pišem narobe... Ampak ali nisem zasledil v eni temi tu gori, da naj ne bi bil več tam zaposlen?

Sam bom namreč potreboval komplet novo kuhinjo, pa sem se tudi mislil nanj obrniti...