"Halo, operater! Bodi fer."

27. jan 2022
4.801
1.737
113
Nic razen cene, ker se mi je dvoletno obdobje s 50% popusta izteklo. Pri mami sem ujel enako ugodnost za naprej in dobil vec za manj kot bi sicer po novem moral placevati pri bobu.
Precej prepričan sem, da na dveh številkah vlečemo 50% na račun "pripelji prijatelja", že več kot dve leti + vmes smo paket menjali, pa je popust še kar ostal.
 

LarryClay

Majstr
10. feb 2023
852
842
93
Letos bo leto, kjer bodo popusti počasi pri vseh šli adios.
Investitorji in bankirji hočejo donose na kapital in posojen denar. Ni več hecov.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
Informativno me zanima, kaj je to "osnovno".
Kakšne hude mobilne storitve danes človek rabi, ko so mobilni podatki in pametni telefon?
Hitrosti niso polne, mms za plačat, wolte je prišel za nekatere telefone samo pa še to pozno, in ostale dodatne zadeve, ki pridejo dooolgo za tem, ko imajo ostali že neko storitev. Dolgo smo bili brez sms med tem ko si bil nedosegljiv. Podpore v živo nimaš.

Ampak kot sem napisal, če imaš telefon samo za klicat tega ne pogrešaš in/ali opaziš.
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
6
48
Murska Sobota
Hitrosti niso polne, mms za plačat, wolte je prišel za nekatere telefone samo pa še to pozno, in ostale dodatne zadeve, ki pridejo dooolgo za tem, ko imajo ostali že neko storitev. Dolgo smo bili brez sms med tem ko si bil nedosegljiv. Podpore v živo nimaš.

Ampak kot sem napisal, če imaš telefon samo za klicat tega ne pogrešaš in/ali opaziš.
ok, samo danes folk nima telefona za klicat v 99%, rabiš le net in to je to, aplikacije

to kar ti pišeš niso neke premium storitve, vredne menjave operaterja

mms zgodovina, wolte al je al ni razlike ne zaznam (xiaomi), sms dobrodosel ce nisi dosegljiv, to je hudo redko, da je phone off...

hitrost na bobu pa je povsem kulturna, to že zdavnaj preseglo potrebe

podpore pa... nikoli v teh letih je nisem rabil, niti prej pri telemachu, mobitelu

mislim da bob ima v živo tel. podporo
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Meni včasih prav pride, sploh zadnje 2 meseca se to pozna, da klic in net delata istočasno. Pa ko sem imela hot, me je parkrat zmotilo, da nisem mogla poslati donacije na 1919. Ne vem kako je zdaj in lahko drugje. Pri obeh stvareh... Ampak drugače pa, merkati sem morala samo, da je A1 omrežje...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Slaba primerjava. Kolo je telefon v tem primeru, kje se boš pa vozil pa so operaterji.

Mene je pač zanimalo, kaj je tista bistvena prednost da menjam operaterja, pa so neke malenkosti, prej kaprice
Težko zastopiš vem. Ti si trenutno pri enem izmed dveh operaterjev, ker ostalim dvema bolj težko rečeš operater in sicer na njihovem nizkocenovcu. Teb ustreza, vsem pač ne. In če ti ustreza kaj rabiš mene. Primerjava z biciklom čist na mestu
Telemach pa..... kr na BOBu rajš ostan, tist je A1 in špila.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ador

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
6
48
Murska Sobota
Težko zastopiš vem. Ti si trenutno pri enem izmed dveh operaterjev, ker ostalim dvema bolj težko rečeš operater in sicer na njihovem nizkocenovcu. Teb ustreza, vsem pač ne. In če ti ustreza kaj rabiš mene. Primerjava z biciklom čist na mestu
Telemach pa..... kr na BOBu rajš ostan, tist je A1 in špila.
eni so povedali, kaj pogrešajo in dobijo s pravim operaterjem, ki ima rdeč tepih, drugi oz ti pa ne znaš odgovorit in bluziš s pederajs bicikliranjem