Grozovite spolne zlorabe deklet IS-a

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
eazy-ju se je tipkovnica pokvarla. Itak so pa za to krivi američani
10.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.284
23
38
Murska republika
JA KAJ SO PA DELALI TURŠKI JANIČARJI z dekleti ? a ni bilo isto ali pa še krutejše,zato so jim pa turki z Erdoganom na čelu za vzgled.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Citat:
Uporabnik volk_S pravi:
Citat:
Uporabnik poldo pravi:
In kateri problemi v nasi drzavi so krivi da te zverine pocnejo take stvari tisoce km proc od nas ?
Če si res skoz sam v svoji hiši, pol res ne vem... pejd v kake Fužine, tam kjer se ponavadi zbirajo muslimani.
grims-1.gif
V fuzinah *volilni bazi* se nidar nisem bil in ne bom kot ne bom nidar sel v stozice...tja naj hodijo tisti ki veliko vodjo velike obcine volijo.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Ja sedaj se stožic vsi otepate, pred 15-timi leti ste pa vpili, kako Slovenija krvavo potrebuje stadion, da reprezentanca nima kje igrati, kako je stari stadion premajhen za tolikšno množico, kako pipe puščajo v kopalnici pa se to ne da popravit, pa kako bo novi skoz polno zaseden.....že takrat zbirali prostovoljne prispevke....
Jankovič je samo naredil, kar ste takrat zahtevali.
Prej enega stadiona nismo zmogli vzdrževat, sedaj dva še težje.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Če hočeš imeti poceni zidarje, ki so muslimani in kak kebab in sladoledarja, potem rabiš v paketu še džamijo. Ni neke logike, da je ne dobijo in da se jim pri tem nagaja.
Potrošnik z denarjem odloča, kaj bo spodbujal. S svojimi potrošniškimi navadami je večina Slovencev glasovala za džamijo. Tu neke dileme ni.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Zadnji stavek tvoje trditve se vsaj v mojem okolju spreminja.

Že jaz sem pred leti iskal izključno slovenske gradbince, zdaj pa narod čedalje bolj prihaja k pameti.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Jaz tudi. Pravzaprav lažem. OŠO izkope so delali šiptarji, ker je to izbral GVO. Drug tako ali tako ni mogel, ker za 120 € pavšalno po priklopu ne moreš narediti v redko poseljenem okolju nekaj 10 do 100 metrov izkopa po bajti (no do mene še nekaj več), kak preboj pod cesto, omarico na steno, pridobiti podpise lastnikov zemljišč za služnost in še kaj. To dvomim, da znese za firmo, kjer delavci za 8 ur v službi dobijo minimalca, plačano malico, prevoz na delo, dopust itd...
Ampak, če ljudem ne bi dali dela in ne bi hoteli njihovih uslug, jih ne bi bilo tu. Ko so pa tu, pa je pošteno, da jim omogočimo, da živijo tudi po svoje. Človeka ne moreš uvoziti samo tako, da uvoziš njegove roke, ostalo pa naj pusti doma. Dobiš celoto in to je treba spoštovati.
Kolega dela fasade in inšpektor pred leti ni mogel verjeti, da so na odrih samo Slovenci in da noben ne rabi delovnega dovoljenja. Napovedal mu je, da ga verjetno kontrolira zadnjič, ker bo crknil, ker take gradbene firme še ni videl.