Grozeči dildo

17. dec 2010
1.174
0
36
124
hehe, zanimivo se sliši ...

Veš da sem jaz mojo na začetku komaj prepričal, da ga dobi v ritnico ... Par mesecev je samo pravla ... tega ne bom delala, če pa že bom, pa boš ti prvi ... ha ha ... pa še kaj ...

In potem je enkrat bila pijana, fejst dobre volje, pa je dobila kamor ni hotela ... danes se ne brani več ...

Da pa bi mene kera prisilila v kaj takega ... babo takoj pustim ali pa se grem malo skoka čez plot ...
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Probaj, pokaži da si pravi dec =P... Jah... vpraši jo kok je njo bolelo k si jo našopal prvič v prdo, pa ti bo znala povedat a boli al ne... Sem pa slišal, da naj bi nekaterim pasalo saj se preko anusa da dostopati do prostate (prosim, če me lahko medicinci popravijo), tako da nekateri celo doživijo erekcijo in v nekaterim primerih ejakulirajo.

Če ne pa... sj veš, kar se zgodi v postelji, ostane v postelji, tudi po razvezi.... in vrjamem, da baba ni smotana da bi šla to okol razlagat... če pa mislš, da je, pol pa naredi njene gole slike, pa bosta imela oba material za izsiljevanje, s tem da boš imel ti konkretne slikce, ona pa "izmišljeno zgodbo, s katero ti hoče pokvariti ugled".

A misliš da se geji v rit za foro? Itak da sede
evil.gif
Mislim verjetno :D
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik Sheriff pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:

A misliš da se geji v rit za foro? Itak da sede
evil.gif

A bi nam kdo kej rad zaupu, npr; kaj je bilo po nekem žuru al pa kj podobnega
grims-1.gif

Ma ja sm bil na enem taboru NSi pa se je pač zgodil.
 

moteco

Pripravnik
12. avg 2010
60
0
6
www.dominatus.si
Citat:
Uporabnik Slovenet pravi:
Jaz bi ji na tvojem mestu predlagal, da naj pokliče eno prijateljico pa se greste trojčka. Vmes lahko tvoja dildota sproba na prijateljici.

Ej, ma to nč ne pomaga. Moja se trojčka noče jt za nobeno glavo. Sm jo enkrat probu mal bl prepričat, pa mi je kr rekla, da bo šla. Pol sm pa ugotovu, da nikakor noče. Rada pa eksperimentira, tko da je blo pač treba popustit. Ampak tud z eksperimentiranjem ni čist nč narobe. Mava pa drugač tud razne pripomočke in igračke, tko da nikol ni blo dolgcajt.
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Zaj ko sma nazaj z dopusta se ona spet spomni, da bi probala, pač podaljšani vikend pa tak in časa na pretek. Pa jaz grem pa izmerim tisti dildo, merim obseg že celi vikend na fse načine, si predstavljam, kalkuliram kak bi se mogoče dalo ... ampak ne, bolj ko gledam, bolj mislim da nebo šlo. Zadeva je enostavno prevelika.
Še vem ko sn pred leti mogo svečke si notri tišati, kak je bilo neprijetno, to je pa ziher še 5x bolj debelo. Njena želja gor ali pa dol.

Zaj oni ko ste rekli naj fseeno nastavim - kaj je kateri od vas sploh že probal? Kak je šlo, se zadeve kaj navadiš z malo vaje? Ker jaz mislim, da to pač ni za mene pa me nea briga če zato za vas izpadem bolj zategnjeni.

Za zmirom vaš, Batate
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Maš pa probleme. Daj bejbo z dilotom pošl k meni. Pa ji bom jaz rekel naj pripele še eno prijateljico, da se gremo trojčka. Tvoja vtika dildota v prijateljico, ja pa svojga tiča v tvojo.
Druga opcija pa je, da natakneš kondom na njen dildo in ga sprobata na njeni riti.
 

pimp

Pripravnik
30. jun 2011
761
0
16
48
Obišči stran
kaj si ga fasal???
Sej sem vedel da si navaden pusy.
Zdej boš pa enim par đejlajnerjem tu na alterju zeloooo všeč!
hahahaha
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Citat:
Uporabnik Slovenet pravi:
Maš pa probleme. Daj bejbo z dilotom pošl k meni. Pa ji bom jaz rekel naj pripele še eno prijateljico, da se gremo trojčka. Tvoja vtika dildota v prijateljico, ja pa svojga tiča v tvojo.

Če bo šlo tak dalje, ti še pivo častim, da jo odpelješ, mene že pune nervira, samo laja neke zadnje cajte tak da so še fsi sosedovi pesi vtihnali.
crazy1.gif


Za zmirom vaš, Batate
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Babo zagoni vunta - nima kaj lajat na deca.
Čeprav je pomojem problem v polnih jajcih (ups - jajčnikih...
grims-1.gif
).
 

muraena

Zelenc'
27. sep 2011
16
0
1
Začnita z mehkim uvajanjem - prst v riti, pol pa čedali bol na polno. Če že ni zmagala
grims-1.gif
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Če volka naženeš od bajte ga neboš šel nazaj v hosto iskat, kaj si ja nor. Jo boš mogo kar sam najdit, jaz nea vem na kerega se je zaj obesila, da mu doma zvečer tuli fsakič, ko je polna luna pa tui takrat ko je sploh ni.

Za zmirom vaš, Batate