Gotof je!

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Fištravec je žal huda polomija.

Vendar Kangler pa je moral oditi...
Ni važno kakšen je, važno da je naš! Mar Fištravec (kot Bavčar, Šrot, Janša...) ni več vaš
evil.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.713
1.621
113
Ena nevmesna, ampak te moram vprasat...kako dusevno bolezen mora clovek imeti, da ima taksen podpis kot ti?


Drugace pa fistravec je prvo obetal veliko, ampak ded je pogorel na celi crti. Ce je zakaj, bi moral odstopit, da ne dela se vecje skode
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Danes peljem mimo Tuša na Pobrežju in velik črnobel plakat "KANGLER vrni se!"

A je počelo? KOnčno, čeprav si Kangle ne želim nazaj, ampak če dobro razmislim in izbiram samo med njim in klobučnikom je izbira jasna.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.016
9.166
113
40
MB
ja res pametno, bebca za bebca, fištra je zmagal ker noben ni hoto da je kangler župan, zaj pa dajmo obrnit ... samo v mb je to možno
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Popoviæ, Ljubljankoviæ, Šrot, Kangler, da naštejem samo največje _____________ (vstavi po želji).

Nočem Kangle ampak imam pa raje fontano sredi krožišča kot "tovarno kitajskih baterij".
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kje pa je ta tovarna?
smile-1.gif


Ne bit taki, zdaj je park dobil nov peskovnik.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
ne moreš župana izbirat po kriteriju kdo je manj slab
No ja, tu bi se pa lahko strinjal s tabo. Komunisteki ne izbirajo, kdo je manj slab, ampak kdo je bolj slab. Pahor- Jankovič (nesojeni, ker ni bilo 100% ziher, da bi prekosil predhodnika)-Bratuškova-Cerar... so živ dokaz
evil.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Ena nevmesna, ampak te moram vprasat...kako dusevno bolezen mora clovek imeti, da ima taksen podpis kot ti?
Hvala za vprašanje. Ti odgovrim s proti vprašnajem- kakšno duševno bolezen mora imeti človek, da ga lahko moti nek podpis
stupid-1.gif
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.857
98
48
štajerska
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Ena nevmesna, ampak te moram vprasat...kako dusevno bolezen mora clovek imeti, da ima taksen podpis kot ti?
Hvala za vprašanje. Ti odgovrim s proti vprašnajem- kakšno duševno bolezen mora imeti človek, da ga lahko moti nek podpis
stupid-1.gif

tipičen odgovor komunisteka. Na vprašanje odgovarja s vprašanjem, ker nima pravega odgovora
evil.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Spet tvoji komunisteki. Pa ti človek nisi normalen več.
Če se kdo zadere: "Primite tatu!!!" se zdrznejo vsi tatovi, normalni pa nadaljuje s trenutno zadevo, kot da nihče nič ni rekel. Le kdo je torej normalen
stupid-1.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Ker sem dober po srcu:
Cm2RgxFWEAAflGt.jpg


Da bodo Štajerski komunisteki (Snecer, buco..) lažje dočakali jutri
evil.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ti so opravil teste v šoli?
Če misliš na teste iz samoupravljanja in temeljev marksizma ti moram priznati, da sem pogrnil na celi črti. Tovarišico učiteljico sem namreč vprašal, kako so lahko komunisti pošteni, resnicoljubni vzorni (kot je bilo prvo vprašanje na testu), ko pa: prvoborec, partizan, komunistični sekretar...krade jajca iz sosedovega kurnika. Lahko si le misliš, kako sem nadaljeval s pisanjem testa
evil.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
PS- ko so ga miličniki nekoč vprašali, zakaj to počno je dogovoril: "... pa saj med WW2 nismo delali drugega kot se skrivali, kradli jajca in zaklali vsakega domačina kateri je prišel do mojega bajoneta, če le Nemcev ni bilo blizu...".