Google in poraba baterije

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
In pametnjakovič Oktopusy se spet javlja kako da se dela norca od uporabnikov foruma.. Me prav zanima ker klump od telefona maš ti da si tko pameten ko lanski sneg..
bonk.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ne, delam se norca samo iz tebe in tebi podobnim
priden.gif

Ne moreš verjet, da človek lahko vedno nasede na isto foro
hysterical-1.gif

Iz posta v post se brukaš pa še nisi to dojel
grims-1.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Jst ne govorim zase .. Ampak za ostale ki se delaš norca.. Vsak prispevek ki se delaš norca je prijavljen moderatorju in upam da te bodo banali kmalu..
bonk.gif


V čem se brukam da sem ti povedal da si pametnjakovič.. Jst srčno upam da boš naletel na še večjo budalo od tebe in da te bo nalomil ko staro kanto..
evil.gif


Aja.. Kaj ti nisi reku da se zmano ne pogovarjaš?
evil.gif


Take ko si ti ne bom tiho..Tak da veš kak boš ti se obnašal tako boš dobil nazaj
priden.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
.. Jst srčno upam da boš naletel na še večjo budalo od tebe in da te bo nalomil ko staro kanto..
evil.gif
Spet groziš, kot ves čas preko ZS
Upam da tudi to beležijo moderatorji.
p.s.
Če imaš pa jajca pa povej kdaj in kje da ne boš samo grozil.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
.. Jst srčno upam da boš naletel na še večjo budalo od tebe in da te bo nalomil ko staro kanto..
evil.gif
Spet groziš, kot ves čas preko ZS
Upam da tudi to beležijo moderatorji.
p.s.
Če imaš pa jajca pa povej kdaj in kje da ne boš samo grozil.

Jst ti nič ne grozim ne tukaj ne na ZS.. Če pa ti tako sprejemaš je to tvoj problem..

Jst se od nobenega ne delam norca kot se ti to delaš..

lep dan butelj
hysterical-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
...in da te bo nalomil ko staro kanto..
lep dan butelj
hysterical-1.gif
Kot prvo sploh ne vem kaj se bašeš zraven ker sploh s tabo ne komuniciram pa se vedno zraven bašeš in izzivaš ter žališ. Potem pa tukaj jokcaš
cry12bpy.gif
kot mali otrok če ti kdo kaj reče.
Butelj,pametnjakovič,budalo to so zame žaljivke in grožnje. Pa me to sploh ne moti. Veliko težje žaljivke padajo v drugih temah od raznoraznih drugih uporabnikov. Jaz tudi povem vsakemu vse v "faco" JA težko je včasih sprejet resnico.
Problem je ker iste stvari dobivam od tebe preko ZS.
Daj povej mi če maš jajca enkrat to v oči pa da vidim če me boš ti nalomil ne pa da moliš in upaš da me bo kdo drug
10.gif

Zato res upam da bo kdo od Moderatorjev ukrepal!
Pa ti lahko brišeš in popravljaš svoje poste(kot na prejšnih straneh) kakor hočeš je vse kopirano.
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Kaj ko bi vidva vso to energijo raje usmerila v iskanje problema velike porabe baterije, namest tega brezpredmetnega prepucavanja.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.892
113
pri taščici
Pa saj resitev je znana. NE kupovat klump od telefona in ne na njega naloziti vec kot 2 aplikaciji.. In kot kaze moras se pri aplikacijah biti precej previden.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
...in da te bo nalomil ko staro kanto..
lep dan butelj
hysterical-1.gif
Kot prvo sploh ne vem kaj se bašeš zraven ker sploh s tabo ne komuniciram pa se vedno zraven bašeš in izzivaš ter žališ. Potem pa tukaj jokcaš
cry12bpy.gif
kot mali otrok če ti kdo kaj reče.
Butelj,pametnjakovič,budalo to so zame žaljivke in grožnje. Pa me to sploh ne moti. Veliko težje žaljivke padajo v drugih temah od raznoraznih drugih uporabnikov. Jaz tudi povem vsakemu vse v "faco" JA težko je včasih sprejet resnico.
Problem je ker iste stvari dobivam od tebe preko ZS.
Daj povej mi če maš jajca enkrat to v oči pa da vidim če me boš ti nalomil ne pa da moliš in upaš da me bo kdo drug
10.gif

Zato res upam da bo kdo od Moderatorjev ukrepal!
Pa ti lahko brišeš in popravljaš svoje poste(kot na prejšnih straneh) kakor hočeš je vse kopirano.

Ja res upam da te bo kdo.. Jst si ne mislim mazat rok z takim butljom kot si ti...

A najin spor si ti začel lep cajt nazaj ko si me sam začel žalit.

Tak da se ne izmotavaj in ne obtožuj... Vsi drugi krivi samo ti nikoli za nič..

In še enkrat ti povem . Kakor si zaslužiš tako boš dobil nazaj.. In srčno upam da ukrepajo moderatorji proti tebi. če pa bodo proti meni pol vem da niso pošteni in da eni lahko delajo kar čejo eni pa ne itn..

Ti si dvoličnež enkrat govoriš da se ne pogovarjaš z mano drugič pa nabijaš in žališ..
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Citat:
Uporabnik dune pravi:
Kaj ko bi vidva vso to energijo raje usmerila v iskanje problema velike porabe baterije, namest tega brezpredmetnega prepucavanja.

Ja če nima jajc se pogovarjat prek ZS samo tko zna javno komunicirat
grims-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Nimam jajc
bonk.gif

Jaz ti tukaj povem vse kar mislim in se ne mislim skrivat in žalit preko ZS.
Sem ti že parkrat povedal da se ne vtikaj vame in moje komentarje zase se brigaj kot se jaz ne vtikam vate,dokler ne začneš žalit in izzivat.
Ja ne mislim tukaj smetit samo kar nabijaš in nabijaš. Zato prosim nehaj mi težit predvem pa preko ZS.
To je zadnje opozorilo in ni grožnja ali karkoli samo pazi se da se ti ne bom enkrat nalimal na vratih pa mi boš to potem povedal iz oči v oči. Imam vse tvoje podatke tako,da prosim da nehaš z žalitvami in grožnjami preko ZS.

Spet si brisal žaljivke
grims-1.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Ničesar nisem brisal .. Ampak popravil eno besedo ki je mankala črka...

Si nepismen očitno.. Ker prispevek vidiš na mail-u ki si ga dobil o mojem odgovoru.. In kaj sem izbrisal pametnjakovič?

Ti si en navaden provokator in nič drugega ki rad smeti teme in nimaš jajc prek ZS povedat kar maš zato javno izivaš in žališ v svojem stilu..
uf-1.gif


Kdo sedaj grozi da bo koga napadel na vratih in da ma moje podatke? To samo ti delaš groziš... Jst samo še to povem lahko mi samo nekaj povlečeš .. Butelj..

S tabo se ne da komunicirat ker žališ itn..
13.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.892
113
pri taščici
Zdaj ga pa yt nekaj serje.
Nafilam telefon, opravim klic, takoj po nekaj minutnem klicu pogledam porabo baterije, pa je govorni klic porabil 61 procentov, yt pa 19%
In okoli 20% se giblje poraba baterije od yt tudi preko dneva, pa ceprav se yt preko dneva ni nihce dotaknil. Enako kot se ga nisem med zgoraj opisanim klicem.
Zadnjic (in sedajle spet) sem prisilno ustavil yt, la je bilo potem nekaj dni mir. Sedaj pa spet.. Sicer ni tako kriticno kot zadnjic ko sem odprl temo, ampak....