Garmin Nüvi 3490LT

alinko

Pripravnik
12. avg 2009
163
2
18
Toliko za informacijo z moje strani, da ikona poskakuje tudi ko nimaš nastavljene poti vodenja samo prižgana navigacija v osnovnem zemljevidu.
 

Rossi_B

Zelenc'
11. mar 2012
23
0
1
Maribor-Hoče
Zdravo, na isti simulaciji na mojem 3490 ikona poskoči samo enkrat, kadar imam naložene osnovne karte (slika nekaj postov višje), če pa te izklopim in vklopim samo Adrio pol pa mi sploh ne poskoči nikjer na tej relaciji niti enkrat.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
To pomeni,da je res nekaj na tem,da težavo povzroča karta CN in avtomatski zoom.
Iz Garmin developer team so mi sporočil,da po vseh informacijah in slikah,ki sem jim jih poslal z pomočjo Rossi_B,sedaj testirajo in bodo v najkrajšem možnem času javili kaj je krivo za napako.
 

robert_s

Zelenc'
28. jan 2012
11
0
1
Mam en "problem" , če imam vklopljeno Adrijo pa TOPO mi ne kaže več vijolčaste črte kjer se morem peljat , drgač vse dela ,prpelje me do cilja .Se mi zdi da po zadnjem firmwaretu 4.80 (3490LMT) . Pa kr šteka tale Adrija
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.752
114
63
Adria topo ni rutabilna karta ( te ne zna voditi po poti), zato se ne uporablja za vodenje. Zapomni si, da na novejših napravah obstaja pravilo, da imaš vklopljeno le en zemljevid naenkrat. CN ali AR ali AT, ne pa več skupaj. Če pa hočeš poskusiti še AR, mi pa
write.gif
na ZS.
 

robert_s

Zelenc'
28. jan 2012
11
0
1
Sem zrihtal . Problem je bil , ker sem imel un img neki čez 500mb , k sta obe TOPO pa Route skupaj , in je TOPO avtomatično uklopil tudi če sem jo odkljukal .Zdej sem dal gor samo AR in dela in še nič ne šteka ,kul
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Nov velik FW update;

Citat:
Changes made from version 4.80 to 6.20:
Added Smartphone Link support for countries outside North America where the Android Application is available.
Added the Tracker function for position sharing.
Improvements made to support Smartphone Link in Europe.
Fixed a bug that incorrectly reduced the number of red traffic events.
Added support to display building numbers on the map in Russia.
Improved the hint text for Voice Command address searches.
Added a display message when changing text language if Voice Command isn't supported in the selected language.
Added Voice Command support for the initial Saved Locations page to search for all Saved Locations.
Improvements made to Smartphone Link Traffic, and added quicker switching back to the Traffic Cable.
Added support for Tracker to share positions on the connected phone with Facebook and Twitter.
Added the ability to search for Fuel Prices along active routes in Europe.
Improvements made to Realtime Safety Cameras over Smartphone Link in Europe.
Improvements made to receiving locations sent from the phone over Smartphone Link.
Fixed a bug that prevented 3D buildings from displaying correctly in Russia.
Added support for localized YellowPages provider names.
Fixed a bug that caused pre-recorded voices to sound too loud.
Fixed a bug that prevented Elevation from working on the Trip Computer.
General bug fixes and improvements made to the software.

Firmware 6.20
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Za Android se je povečal tudi Garmin Live Service. Sedaj so omogočene tudi funkcije za Evropo, kot je cena goriv, kamere v živo, itd...Verjetno si bo treba več prebrat na garminovi strani. In gleda na to, da je treba plačat naročnino, ne dvomim, da bo kmalu na volja alternativa ala. prometne informacije.
grims-1.gif


sc20120328-121638.png


sc20120328-121652.png
 

verma

Pripravnik
2. nov 2011
246
7
18
Ali mi lahko kdo pošlje Smartphone Link v datoteki?
Moj Samsung SII mi ne nejde te aplikacije na android marketu.
lp
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Novi FW prinese tudi nov prevod, tako da je spet vse po starem napisano. Ves moj trud prevoda in popravljanja napak je šel v nič.
bonk.gif

Po nadgradnji pa izginejo nekatere smartphone link ikone / funkcije. Izgine ikona "moje kamere", cene goriv" in "sledenje", ostane pa vreme in myGarmin. Te tri izgubljene ikone nadomesti nova ikona "Smartphone link". Tukaj noter te preusmeri na telefon. Verjetno se te izgubljene ikone znova pojavijo, ko plačaš za določeno storitev.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Sem iz firbca naredil hard reset in presenešenje po ponovnem zagonu. Ko sparite nuvija in telefon z smartphone link aplikacijo, se vrnejo izginule ikone in prikaže se še več ikon;