Garmin Mobile XT, navodila o uporabi

bobo171717

Zelenc'
6. avg 2008
1
0
1
Ali je kaj novega glede spremembe vozila za pocketPC. imam namreč mapo Vehicle, vendar mi jo pod Zemljevidi ne pokaže.
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
Pozdravljeni
Mi lahko kdo pove kaj pomenijo številke pri števcu hitrosti (88,3 in 118) na potovalnem računalniku Slika 18?
Hvala
 

sandiv

Pripravnik
4. sep 2007
268
1
18
Maribor
Citat:
Uporabnik kazamurnik pravi:
Pozdravljeni
Mi lahko kdo pove kaj pomenijo številke pri števcu hitrosti (88,3 in 118) na potovalnem računalniku Slika 18?
Hvala
To tudi mene že dolgo zanima. Sedaj sicer uporabljam Nuvija, kjer je v polju (kot je tu npr. 88,3) navedena razdalja v kilometrih do cilja. Pri MobileXT temu ni tako in se mi zdi zaradi tega program napol uporaben. A ni razdalja do cilja najpomembnejši podatek (poleg časa prihoda na cilj)?
confused-1.gif
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
Sem zmozgal kaj pomenijo te številke.Zgornja in spodnja stevilka pomeni prevožena pot ki si jo opravil.Če daš odo števec na nulo ko potuješ ti zgornja cifra skoči na nulo spodnja pa ostane kot je in računa pot naprej.Najprej prikazuje metre potem pa kilometre.Po moje če bi navigiral bi mogoče pisalo koliko manka še do cilja ker pa nisem pa je tako kot sem opisal.Zadevo sem preizkusil peš in z avotm.Tudi višino kaže isto kot na atlasu slovenije.To je garmin xt za gsm za N70.
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
39
Bled
Fantje kako je z menjavo puščice za vozilo? Sem naredil tako kot piše na začetku teme, da sem ustvaril v garminu novo mapo vehicle, notri kopiral vozila, zagnal garmina v mobitelu, šel pod nastavitve, zmenlevidi, vendar notri ni opcije vehicle. Imam pa še malo bolj starejšo verzijo garmina: 4.20.50wp, je možno, da zaradi tega ne deluje?
 

Podobne teme