Forex - vlaganje

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
ksz

Vlaga kdo v FinanzasForex? Da si malo pomagamo pri transferjih, da se ni treba skoz z bankami jebat..
 

SloFx

Zelenc'
26. avg 2008
1
0
1
Ljubljana
Obišči stran
FFX zame uspešno deluje!

Me prav zanima, če so vsi, ki pluvajo po FFX, dejansko sistem tudi sprobali? Namreč potrebujete le borih $100 da ga sprobate. Zame deluje odlično vložil sem več kot $4000 in imam že povrnjeno glavnico, sedaj pa vsak mesec dobivam okoli $700. In ne boste verjeli, še kar mi ljudje govorijo, da je nemogoče... Nekaterim ljudem enostvno nikoli ne dokažeš nečesa tudi če vidijo, ker pač nočejo videt. Kakorkoli meni je FFX kul in itak sem že v plusu pa, če se jutri zaprejo vse.

Linka, namerno ne omenjam. če koga kaj več zanima mi lahko piše tudi na tinechem@gmail.com in mu pošljem link ali pa kakšno več rečemo.

gregsi
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Sicer še zdej ne vem točno, kaj točno dela FFX. Še najbolj je zadeva podobna piramidi, ker se ne moreš včlaniti sam, ampak preko nekoga. To me najbolj iritira. Ali brokerji dejansko trgujejo? Denar naj bi bil nakazan v Panamo šele po 14 dnevih. Kakšna je pri vsem tem likvidnost?
Zadeva se zdi v redu za kakšno leto, dve. Kaj bo potem s tem je vprašanje. Sicer pa, če se ti glavnica hitro povrne, ok. Meni se gre bolj za dolgoročna vlaganja - 15+ let. Da imaš vedno kaj od tega, tudi ko si starejši.

Meni je 4% (začeli pa bi s 3%)mesečno z bančno garancijo glavnice in vsega zraven(v primeru kršenja pogodbe) več kot dovolj
cheer.gif

Plus to, da mi je vse na dosegu roke in da se dejansko menim s tistim, ki zame trguje, ne pa z nekimi posredniki, ki bi radi imeli čimveč ljudi pod sabo, da bodo kaj zaslužili
rolleyes-1.gif

 
Nazadnje urejeno:

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Citat:
Uporabnik upiwaly pravi:
Sicer še zdej ne vem točno, kaj točno dela FFX. Še najbolj je zadeva podobna piramidi, ker se ne moreš včlaniti sam, ampak preko nekoga.


Finančna piramida se napaja iz dna, se pravi, da "vrhnji" služijo od "spodnjih". Pri FFX-u je pa tako, da vse "nagrade", kot so 0,5% donosa tistih, ki so vpisani pod tebe, izplačuje FIRMA in ne vlagatelji. Brokerji trgujejo, na strani imaš po tanovem spisek trgovalnih parov na valutnem trgu za preteklo obdobje.

Stalno imajo neke probleme z bankami in računi se stalno menjavajo. Baje zaradi tega, ker banke nočejo sprejemat tolikšne količine denarja
confused-1.gif
Ampak nakazal sem že nekajkrat, pa je vedno lepo prišlo skozi.. kakorkoli, nakazovanje preko banke je potratno tako časovno kot finančno, ker čakaš najmanj 2 tedna in odbijejo ti še stroške transakcije. Bolj se splača najti še kakšnega vlagatelja, ki želi dvigniti svoj denar iz FFX računa, on ti naredi direkten transfer v ffx sistemu na tvoj račun, ti mu pa daš denar na roke (ali pa pač nakažeš na njegov bančni račun).
 

seXes

Pripravnik
14. dec 2007
57
0
6
Se zdaj že ve za koga ki dela solidne rezultate pri upravljanju z denarjem, lahko kdo koga priporoči? Pa seveda da so zanesljivi, vse sumljive (piramidne) zadeve odpadejo.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Tudi jaz. In dobro premislite, preden se spuščate v to. Da ne bo potem spet jok in stok...
stupid-1.gif


PS: @all: Na Forexu lahko brez posrednikov trguje vsak sam. Ampak na ta način seveda ni tako visokih in prevsem "garantiranih" donosov, a ne?
evil.gif
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Napisal sem mu stvari, po katerih je spraševal. Stvari, s katerimi se preverjeno da zaslužiti. Kaj si ti misliš o njih, mene ne zanima.
smile-1.gif
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Napisal je da *piramide odpadejo*, torej? Vsaka piramida preverjeno laufa dokler je dovolj novih vplačnikov, da se poplačajo stari.

Svetujem ti branje Mojih financ, ali pa forum tam.
 

Patsy

Pripravnik
24. jul 2007
650
0
16
Celje
ksz.

Imam članek skeniran v pdf-ju ampak je 4,8 mb in ga ne morem gor prilepit.
 
Nazadnje urejeno:

Patsy

Pripravnik
24. jul 2007
650
0
16
Celje
O čem sploh govoriš: FinanzasForexu ali članku?
Iz kakšnega stališča: vlagatelja, promotorja ali opazovalca?
wink-1.gif


Meni se zdi pa članek zelo vredu in temeljit, saj sem pred kratkim sama razmišljala, da vložim 100 eur za poskus preko 'zlate jame'. Me veseli, da nisem.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Patsy

Pripravnik
24. jul 2007
650
0
16
Celje
Evo link na pdf: -povezava odstranjena

Hvala Mtey.
smile-1.gif



Uredil Ziga Humar, na podlagi spodnjega sporocila:

Citat:
Pozdravljeni,

Na vašem forumu je v temi https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/94105/an/0/page/0/gonew/1#UNREAD uporabnik Patsy v sporočilu #454303 objavil sken članka iz revije Moje finance, ki jo izdaja Časnik Finance in je tudi edini imetnik avtorskih pravic iz te revije.

Ker gre za kršenje avtorskih pravic, zato prosimo, da dokument odstranite.

Članek bo sicer jutri brezplačno na voljo tudi na spletni strani www.finance.si , če si ga bodo uporabniki želeli prebrati.

Hvala in lep pozdrav,

Jure Gostiša, urednik Finance.si

 
Nazadnje uredil moderator: