Feminizacija moških

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Recimo reklama za Ariel kapsule ali nekaj podobnega.

Ne samo da tip ve, s čim se pere cote, obvlada še dva načina pletenja kit.
bonk.gif


Ko je treba zamenjat žarnico v lestencu pa verjetno kliče mojstra.
bonk.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
pokliče ženo. sta si malo drugače razdelila delo po hiši. ne vem kaj te moto? ni tvoj sosed, znanec, prijatelj niti ti nič slabega noče. čudno pa da gledaš in si zapomniš reklame za ariel. jaz si jih namreč ne zapomnim.
 

HotSatan

Pripravnik
12. feb 2011
666
0
16
Klikn tu.

Tako, če nisi ravno ekstremno počasne sorte, znaš zdaj plest dve vrsti kit, reklama te je pa očitno že naučila, da se cunje perejo z Ariel kapsulami ali nečim podobnim. Zdaj znaš iste stvari kot tip iz reklame. Poročaj, če ti je zrasla vagina in/ali si pozabil, kako se žarnico zamenja.
 

Gal

Pripravnik
18. mar 2013
384
0
16
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Recimo reklama za Ariel kapsule ali nekaj podobnega.

Ne samo da tip ve, s čim se pere cote, obvlada še dva načina pletenja kit.
bonk.gif


Ko je treba zamenjat žarnico v lestencu pa verjetno kliče mojstra.
bonk.gif

Patriot, ta problem je vedno večji, začel se je pa že v razvoju industrijske revolucije.

Namreč, moški in ženske smo imeli v preteklosti vsak določeno vlogo, da smo lahko preživeli.

Moški smo bili lovci, ženske pa nabiralke.

Z razvojem industrijske revolucije smo postali moški "zaprti" v tovarne, brez možnosti razvoja svojega bistva.

Od tedaj naprej se zadeva samo stopnjuje.

Ženskam vsekakor privoščim visoke položaje in enakopravnost, samo v končni fazi dela to nesrečne njih in moške (ker ima žena npr. boljšo plačo kot mož, mož pa je zaradi tega podrejen in nesrečen, ženska pa podzavestno rabi močnega moškega in ga nima zaradi njene dominance v tem pogledu).

Nekaj tem s primeri na tem forumu so samo del, kakor si rekel, Feminizacije moških.

Ne moremo v 50 letih spremeniti evolucije.

Prav je, da imajo ženske volilno pravico (čeprav se odločajo po zunanjem izgledu kandidata) in je pri nas tako ali tako žal vseeno koga se voli.

Samo za kaj več bi bilo pa morda treba počakati okoli 10.000 let, če bi se evolucija obrnila v to smer.

Patriot, zate osebno pa mislim, da imaš srečo, ker si (kot si sam napisal) hribovski kmet.
grin1.gif
Po mojem imate vi zadeve precej bolje pošlihtane, kot so v mestih.

p.s. Upam, da nisi preveč zameril mojega komentarja pri plavutih. Moral sem.
evil.gif


@ Skala: Daj ne bluzi preveč...
 

HotSatan

Pripravnik
12. feb 2011
666
0
16
Citat:
Uporabnik Gal pravi:
Moški smo bili lovci, ženske pa nabiralke.

Z razvojem industrijske revolucije smo postali moški "zaprti" v tovarne, brez možnosti razvoja svojega bistva.

Patriot je kot eno moško bistvo izpostavil menjavanje žarnic. Men se zdi, da je v fabrikah več žarnic kot na prostem, pa tud, da lov nekako ni podoben menjavanju žarnic. Kdo se potem moti, on ali ti?
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Jaz sem tu na strani moških. Klinc pa ta emancipacija žensk in feminizacija moških. Ja, enakopravni, ampak to ne pomeni, da mora biti dec baba in baba dec.

Reklama je pa trapasta predvsem zaradi načina. Tudi cote lahko opereš bolj po moško.
 

Gal

Pripravnik
18. mar 2013
384
0
16
Citat:
Uporabnik HotSatan pravi:
Citat:
Uporabnik Gal pravi:
Moški smo bili lovci, ženske pa nabiralke.

Z razvojem industrijske revolucije smo postali moški "zaprti" v tovarne, brez možnosti razvoja svojega bistva.

Patriot je kot eno moško bistvo izpostavil menjavanje žarnic. Men se zdi, da je v fabrikah več žarnic kot na prostem, pa tud, da lov nekako ni podoben menjavanju žarnic. Kdo se potem moti, on ali ti?

Nobeden od naju, samo ti nisi dojel.
 

Gal

Pripravnik
18. mar 2013
384
0
16
Citat:
Uporabnik Anamarija pravi:
Jaz sem tu na strani moških. Klinc pa ta emancipacija žensk in feminizacija moških. Ja, enakopravni, ampak to ne pomeni, da mora biti dec baba in baba dec.

srce-1.gif
 

sygicz

Pripravnik
11. mar 2013
551
0
16
al pa tista reklama o nuteli kako je zrastla
uf-1.gif

pa za kinder pingvin vedno med obroki
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Gal

Pripravnik
18. mar 2013
384
0
16
Reklam žal ne poznam, ker mi je takrat idealen čas za wc ali cigaret.
grin1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Ti si tudi eden tistih, ki ve vse o pralnem stroju, likalniku, sesalcu itn? V mislih imam uporabo in ne popravilo...
 

HotSatan

Pripravnik
12. feb 2011
666
0
16
Citat:
Uporabnik Gal pravi:
Citat:
Uporabnik HotSatan pravi:
Citat:
Uporabnik Gal pravi:
Moški smo bili lovci, ženske pa nabiralke.

Z razvojem industrijske revolucije smo postali moški "zaprti" v tovarne, brez možnosti razvoja svojega bistva.

Patriot je kot eno moško bistvo izpostavil menjavanje žarnic. Men se zdi, da je v fabrikah več žarnic kot na prostem, pa tud, da lov nekako ni podoben menjavanju žarnic. Kdo se potem moti, on ali ti?

Nobeden od naju, samo ti nisi dojel.

Pol pa razlož, ane, ne se francoza delat.
 

Gal

Pripravnik
18. mar 2013
384
0
16
Kaj naj razložim?

Bistvo Patriotove teme in mojega komentarja? Lahko ti povem, da se v vsem strinjava.

Da bi razlagal stavke, se mi pa ne da.

To je isto, kot bi moral nekomu razlagati vice.
rolleyes-1.gif
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Recimo reklama za Ariel kapsule ali nekaj podobnega.

Ne samo da tip ve, s čim se pere cote, obvlada še dva načina pletenja kit.
bonk.gif


Ko je treba zamenjat žarnico v lestencu pa verjetno kliče mojstra.
bonk.gif
A obstaja kaka vrsta nestrpnosti, za katero ne bolehaš?

PS: A ti gledaš reklame? Na TV?

PPS: Kot je itak tipčno za hejterje: Moti te, da tip zna več kot ti?
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Pralnistroj skoraj samov moji uporabi, likalnik tut, šprhet parkrat na teden,....potem pa še orodje v delavnic, pomoč na kmetiji pr strih, mal fuša,.......
P.M. zakaj mam babo
crazy1.gif
 

HotSatan

Pripravnik
12. feb 2011
666
0
16
Citat:
Uporabnik Gal pravi:
Kaj naj razložim?

Bistvo Patriotove teme in mojega komentarja? Lahko ti povem, da se v vsem strinjava.

Razloži, kako se v vsem strinjata, če pa:

1. je on kot eno izmed bistev moških izpostavil menjavanje žarnic
2. si ti napisal, da moški v fabrikah niso mogli razvijati svojega bistva
3. so v fabrikah, kot vemo, žarnice