EasyJet, RyanAir, polet v London in kako do obale

17. dec 2010
1.174
0
36
124
Ja, nimam problemov s policijo, sem tiste vrste človeka, ki sem najbolj srečen, če so čim dlje stran od mene
smile-1.gif


Ja, ona manj potroši od mene, jaz po navadi kupujem več kot ona, tudi z njeno kartico. Ampak veš kako je ne ... sva bila pred leti v berlinu, pa sva 2000 evrov vzela s sabo, zapravla pa čez jurja. Takrat sva naredila napako, da sva šla z avtom, ker za bencin sva toliko ven zmetala, da joj. Malo te pa le izuči ...
Tako, da amerika pa je amerika ... tam je veliko lepega, tak da mislim, da bova kaj kupila edinstvenega, lepega in za spomin ...
Ja gledal sem namreč tam, da če ne napišeš kaj notri, kaj vse imaš v potovalki, če na primer nosiš hrano tja (v tem primeru ti jo odvzamejo), če je ne prijaviš, pa te takoj minimalno za 300 dolarjev oskubijo, samo zato, ker ne prijaviš hrane ... lačen pa tudi ne moreš potovati po svetu ... Mam pa občutek, da bova zelo lačna, ko bova prišla v new york in samo čakala da greva čim prej nekam jest ... in če greva takoj nekam jest, bova tako drago plačala, da sem raje lačen ... tam je namreč turistična točka, kjer se da najlepše zaslužiti ... tako da bi bil boljše, če bi kakšno uro stradala, pa šla takrat nekam jest, kjer ne računajo dosti.
Sem pa gledal po netu, ko je en pisal, da je najboljše iti jest v ... em ... sem pozabil kako se jim reče ... tiste "kavbojske" restavracije, kjer se skoraj sami domačini zbirajo (izven mesta), kjer so cene povprečne in ne nadpovprečne ... rad bi čim manj zapravil za hrano in pijačo ...

Mogoče veš kje bi se dalo karte kupiti? Pri nas na letališču se verjetno ne da kupiti a? Mislim, da je dražje, če bi se z letalom peljala od tu do londona, pa od londona do new yorka, kot pa če bi šla na dunaj, pa od tam direkt v new york ... Sicer ima ona v zda sorodnike - od njene mame sestrična živi v ... zraven new orleansa, ampak midva nočeva tja, ker nimajo stika že več kot 20 let ...

Najbolj me karte skrbijo,kje jih kupiti in kje so najcenejše ... samo preko neta če si naročiš, imaš verjetno točno tisti datum ki piše, da moreš takrat iti ... ali lahko greš prej? nekje na netu sem videl, da si si datum izbral, pa je to to ... potem si mogel na tisti datum odpotovati ali lahko že prej?
 

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
Jz sem potoval v Usa! Sem pa potoval Zagreb, Fraknkfurt, Washingoton, Detroit!
Let je biu dolg cirka en dan! Namreč v Frankfurtu je letalo imelo okvaro in smo poleteli 4 ure z zamudo. No potem sem posledično zamudil še let iz Washingtona. Tam so me odpeljali v hotel, kjer sem prespal. Zamislite se, bil sem brez prtljage, ker je bila že na poti za Detroit.
No naslednje jutro je pa letalo za Detroit spet imelo probleme, tako da sem zamudil še dodatne 2 ure. Skratka katastrofa od potovanja!
Vse kar sm imel z sabo je ročna prtljaga, v keteri ne smeš imeti tekočine, parfumov itd....
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
glej prjatu...
na netu imaš vse. Celo nekje pišejo najcenejši leti. Vsed se za računalnik, pa išči. Pejdi na stran Lufthanse (na primer) pa išči na njihovi strani od kod letijo za ZDA. Potem pa še kako boš do tam prišel. Kombinacij je ogromno. Letel boš pa takrat, ko bo letalo imelo tam redno linijo, zato ne spraševat, če lahko samo takrat letiš. Vaju posebej ne bodo peljali. Na letališčih je pa tako kot je. Nisem mislil, da imaš probleme s policijo. Lahko si samo na napačnem mestu in kraju in času pa se te malo privoščijo. In če jim ne bo kaj jasno, te lahko tud malo priprejo. Kolega so priprli, ker je imel bolj Rusko ime in stric, ki ga je čakal ni slišal poziva da naj se javi na policiji. In sranje je bilo tukaj. Pa ur čuze. In potem je en telefonski klic rešil zadevo. Tako da.... Papirje urejene, denarja dovolj...itd Lahko pa tud na kakšni agenciji vprašaš in ti oni uredijo. Samo kakšna je pa cena, pa ne vem. Torej ...išči išči in kombiniraj. Vse se da.