Dvig minimalca!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.232
720
113
:valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::bonk:
poznam to foro ja.....kr pridite in povejte kaj vas moti......-že leta jih ni več na šihtu, kateri so prijeli za vabo

Ker butl matr....
Tud jest sem bil nekoč samo delojemalec...in to v firmi, kjer sem sedaj direktor in solastnik.

Če bi čakal na božje darove bi mel verjetno še danes isto plačo s katero sem začel....

Tako, da prvo naj delavec pri sebi razčisti kaj zna in kolk se čuti vrednega, potem pa gre potrkat k delodajalcu....Pa še to...skromnost je lepa čednost (če razumeš?)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Malecky

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.232
720
113
:valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::bonk:
poznam to foro ja.....kr pridite in povejte kaj vas moti......-že leta jih ni več na šihtu, kateri so prijeli za vabo

Kako za vraga naj pa delodajalec ve, da si vi želite večjo plačo, če ne rečete?

Tud jaz sem nekoč bil delojemalec. In to v isti firmi, kjer sem sedaj solastnik in direktor.

Sem zbral pogum in sem se šel enkrat o moji plači pogovarjat....Ostalo si pa zgoraj prebral.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Malecky
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kako za vraga naj pa delodajalec ve, da si vi želite večjo plačo, če ne rečete?

Tud jaz sem nekoč bil delojemalec. In to v isti firmi, kjer sem sedaj solastnik in direktor.

Sem zbral pogum in sem se šel enkrat o moji plači pogovarjat....Ostalo si pa zgoraj prebral.


Jest pa dobim mozolje, ko mi pride kdo za višjo plačo žnarat.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Avstrija bo do leta 2020 uvedla minimalno plačo v višini 1.500 evrov bruto za vse, so se dogovorili socialni partnerji, v parlamentu pa je že predlog minimalne plače v višini 1.750 evrov. Ko so se delodajalci začeli pritoževati, da je to preveč in da takšnega finančnega bremena ne bodo zmogli, jih je njihov finančni minister utišal z izjavo, da je takšno podjetje, ki ne zmore delavcu plačati minimalni 1.500 €, najbolje zapreti.
Imaš kakšen link od tega ?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.