Dvig minimalca!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.232
722
113
Takle ti povem, ne vem sicer s čim se baviš, ampak rečmo, da si privatnik, ki ga tudi jaz občasno rabim....takle jokavc pr men za moj dnar že nebi delu. Jokavc kvaliteno opravi delo že ne.
še prepirat s tabo mi je postalo izpod časti
Pa-pa

Capl samo zate 50€/h pa roka...(tvoj najljubši vodoinstlater s.p.)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zato ker je nekdo pobrisal precej (sicer nepomembnih) postov.

Želim vedeti, kaj se izvaja !
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
pa jokcal bi zraven ? :valjamse:
eeeeej privatniki......zato je to psovka, ja
pa spel se zdej, sem ti povedu da mi je spod časti se s tabo cajt zabijat

Itak, jst se bom teb spelal. Najprej unih 30€ nakaž, pol pa še po uno kepo prid. Pa ja nis mislu, da se bom jst na svoje stroške k teb vozu, da ti jo prlimam. Privatnik mi je reku, pa a lahko še večiga bedaka delaš iz sebe?

Sicer pa - vse se vrača, vse se plača. Bod sigurn ata, da bo tut tebe po žepu. Pa tut če sam za 30€ na mesec. Takrat se spomn na Perota pa za vse kar si dons napisal. Si en ornk primitivc, bogi ljudje, ki te morjo prenašat.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
4098548.jpg
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Tolk o sposobnih srednjeslojaših :valjamse:
eeeeej beda od bede :slinar: grem si js domača jaca na domačem špehu spečt , una iz Merkatorja naj sromački jedo
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Ti pa tvoja penzionistična gamad ste razlog, da bomo mogl uni ta plodni ta pocen jajca kupovat. Državo ste zafural do amena. Zdej se pa še v faco smejiš. Eh ja, karma te čaka stari, ne boš ji ušel...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
Uf, tole je pa malo zašlo...

Fanta, prespita, pa jutr bl na easy.


Me pa bolj zanima, kdaj je avstrijski minister izjavil, da naj raje zaprejo firme, ce nimajo za minimalca... to je pomoje spet ena bučka...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.