Dončič - NBA

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.450
4.549
113
Dončič rabi predvsem 1 mesec počitka, da reši koleno. Takole očitno ne more igrat, bi bilo bolje, da ga dajo sedet za tekmo ali dve. Če se mu poškodba še poslabša, lahko postane zadeva kronična. Že tako imam občutek, da je vedno kaj poškodovan, sploh v playoffu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi in vogel

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.337
676
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Včeraj sem za nazaj pogledal drugo tekmo Denver/Minnesota. Michael Malone, trener Nuggetsov je iskreno povedal, da so se osramotili pred domačim občinstvom. Sicer malo grobo rečeno, ampak pod črto res. Ne morem si predstavljat kako bi izgledal "počasni" Dallas ob tako fanatični obrambi, kot so jo demonstrirali Timberwolvesi. Kot da bi gledal "premium" verzijo NBA lige. Noro. Praktično vse ključne Denverjeve igralce so popolnoma odrezali iz igre, vključno z Jokičem, ki je bil popolnoma izgubljen. Nisem še videl takšno nemoč ekipe s šampionskim prstanom iz prejšnje sezone. Minessota je fanatično garala od prve do zadnje sekunde, četudi je bilo že precej pred koncem vse odločeno. Če mi še en reče, da se v NBA ne zna igrat obramba..
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi

Schime

Guru
22. nov 2008
1.826
639
113
Obramba je samo je to vse čez mejo faula. Ali pa noga to sploh ne sodijo. Dans Donka tribla in se zoga odbije od noge nasprotnika. To je vse ok nič se ne piska. Pa še konsistenčnost sodnikov je nikakva. Kar se tega tiče je ta NBA mal divja liga. Je pa res, da če bi vse piskal bi blo 100 prostih metov. :)