Dodatno zdravstevno zavarovanje

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.815
4.308
113
Koliko je pa je cenejše dodatno zdravstveno zavarovanje, če imaš tam premoženje?
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.355
379
83
Cenejše ni, ker ne sme biti - zakonski max popust je 3%, ki ga dobiš tudi brez dodatnih zavarovanj (npr. s sklenitvijo preko spleta).

Dobiš pa na ta račun *lahko* ugodnejša druga zavarovanja pri isti zavarovalnici. Čeprav, če si vzameš nekaj časa, je najbolj optimalen še vedno "best of breed" pristop.

Aja, tule je govora o dopolnilnem, ne dodatnem zdravstvenem zavarovanju.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.815
4.308
113
Citat:
Uporabnik blazko pravi:
Cenejše ni, ker ne sme biti - zakonski max popust je 3%, ki ga dobiš tudi brez dodatnih zavarovanj (npr. s sklenitvijo preko spleta).

Dobiš pa na ta račun *lahko* ugodnejša druga zavarovanja pri isti zavarovalnici. Čeprav, če si vzameš nekaj časa, je najbolj optimalen še vedno "best of breed" pristop.

Exactly!

Me pa zanima odgovor Mateja, ker če bi preko njegove omiljene to sklenil, ti verjetno po treh letih ko prekineš pri njih, vrnejo še vse premije ki si jih vplačal...
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Citat:


Me pa zanima odgovor Mateja, ker če bi preko njegove omiljene to sklenil, ti verjetno po treh letih ko prekineš pri njih, vrnejo še vse premije ki si jih vplačal...



Pa še za kak pir častijo.
nahrung002.gif
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.055
1.462
113
39
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Citat:
Uporabnik blazko pravi:
Cenejše ni, ker ne sme biti - zakonski max popust je 3%, ki ga dobiš tudi brez dodatnih zavarovanj (npr. s sklenitvijo preko spleta).

Dobiš pa na ta račun *lahko* ugodnejša druga zavarovanja pri isti zavarovalnici. Čeprav, če si vzameš nekaj časa, je najbolj optimalen še vedno "best of breed" pristop.

Exactly!

Me pa zanima odgovor Mateja, ker če bi preko njegove omiljene to sklenil, ti verjetno po treh letih ko prekineš pri njih, vrnejo še vse premije ki si jih vplačal...

Ne, ne...nimas prav!
Dodatne tocke skladov ti nabavijo kot dodatni bonus
cool-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Ksz

Kaj vzajemna več ne vrača dobička? Lani sem imel novembra (premija za december) za ca. 15eur nižjo premijo. Letos pa brez znižanja ...