Demokrati, fertik ste!

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
leljaka spet vlačijo po sodniji, tokrat pisunka 571

citat
SOJENJE Roman Leljak, danes pred okrajnim sodiščem v Ljublani..

Pospremili smo Romana na sodišče.....Tožijo ga, da raziskuje, za naš kom. sistem ,intaktnega UDBAŠA ZEMLJARIČA ....in je fakte.....((njegove ukaze umora predsednika bleiburškega voda v Celovcu l. 1975)).......celo obelodani v oddaji Tarča......S tem je užalil g. Ksenijo Petrovčič...... mogoče tudi cel RTV...( čisto točno ne vem zakaj je g. Ksenija užaljena) Spoštovane gospe nismo pričakali pred sodiščem..( mogoče je prišla skozi stranski vhod...ali pa 2 ure preje na obravnavo...da bo točna)..Videli pa smo gospo GOBEC..( poznate jo iz Odmevov...al Poročil...) ki je bila priča g. Kseniji....da potrdi nemogoče vedenje Romana ...da si je dovolil očrniti spoštovanega Zemljariča.......Letela je mimo nas...gledala v tla..Zaželeli smo Romanu sreče ...upamo da se bo vse zanj dobro končalo....Romanu so zaželeli srečo tudi novinarka in fotoreporter Demokracije....
2289996-zemlk.jpg
 

Priponke

  • 2289996-zemlk.jpg
    2289996-zemlk.jpg
    49 KB · Ogledi: 193

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Nič varčni, potomec turka si- tisti, ki ga je sedlo ožulilo na begu z Dunaja in je ostal v vašem koncu..pravi štajerci niso skopuhi..
wink-1.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Mamca pravkar plesala makedonsko kolo
smile-1.gif

Ostala žalost v slo ne šteje.
Internet zvrtam od njih, pa tut ce je to zadnja stvar, ki jo dobim.
Hrano majo dobro, mladci me ne zanimajo, starejsi so tko nezanimivi kot pri nas, tko da...tanarboljše me caka doma
smile-1.gif

Jutri v Albanijo.
P.s.
Najslabse babe tod okrog so slovenke z nasega busa , haha.......s par izjemami
smile-1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
dej prešverci ene par mladih pišk zraven, ko boš šla domov, sej ni težko, spuščajp vsevprek čez mejo, bolj bo črna prej jih bodo spustili,
se bodo že našli človekoljubci, ki jim bodo dali streho in nekaj za v usta
smile-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Prejle sem srečal Kučana pred vhodom- ne vem , zakaj se ga demokrati tako bojijo? zgleda čist neškodljiv mož.
cool-1.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Prejle sem srečal Kučana pred vhodom- ne vem , zakaj se ga demokrati tako bojijo? zgleda čist neškodljiv mož.
cool-1.gif
Pred vhodom kam, v bolnico Begunje, v murgelštab, kam ?
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Prejle sem srečal Kučana pred vhodom- ne vem , zakaj se ga demokrati tako bojijo? zgleda čist neškodljiv mož.
cool-1.gif
To je sam kamuflaža.......majo janšoljubčki kr prav da se ga bojijo
evil.gif

ko se bo enkrat naš Milan razpizdu, bojo frčali ko da jih je Asterix v roke dobu
aplauz.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Ej Gatto
sprasujem se.gif

maš kej v rezervi, če je ne bo?
kak kej njena hčera zgleda?
wink-1.gif

jezen.gif
baba ko baba ko nič ne posluša, pa sn ji reku naj geslo hčeri pusti, za vsak slučaj