Cena pleskanja?

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Na brzino moram dati prepleskati eno veliko sobo (27 m2).

Na stenah je sedaj valit, praktično nepoškodovan, so pa v enem kotu moteče razpoke od enega potresa.

1. Mrežico samo v tisti kot, ali po vsej površini? Gre za cca. 88 m2 površine.

2. Cena kv. metra z mrežico?
Cena kv. metra brez mrežice (kitanja bo zelo zelo malo)?

3. Se v zadnjem času površina oken in vrat (3 kom - cca. 10 kv.m.) kaj odbije pri obračunu (faktor?), ali pleskarji še vedno računajo po "jugoslovansko" - vso površino?

Hvala za kakšno konkretno ceno.

Zakaj ne bom pleskal sam? Ker nisem kaskader. Jih je, se mi zdi, bolj malo pri sedemdesetih...
evil.gif


Znanec pozna enega pleskarja, ki je sicer sedaj na dopustu, ampak kot se spomni, mojstri baje pogosto povedo ceno "počez", ki je odvisna tudi od malarjeve presoje, ali je stranka tajkun ali bogatun, da ga lahko opali, ali navaden Slovenček...
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Pravkar pobeljeno. Kvadrat beljenja s kitanjem in brušenjem 6eur/m. Mrežice so bile dane tam, kjer smo štemali za štrom in vodo (ne vem točno koliko je je bilo). Vogalniki 3eur/tekoči m. Cene so z DDV.

Oken in vrat mi ni kaj veliko odbijal. Saj se kar nekaj zamudi, da zaščiti vse tam okoli.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik FuriousG pravi:
Pravkar pobeljeno. Kvadrat beljenja s kitanjem in brušenjem 6eur/m.

Je to cena z materialom, ali le "roka"?
Sicer pa obema hvala za trud in zapisano.
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Korektno. Ponavadi se jaz spravim pleskat s takim navdušenjem da nabavim ves material, pripravim vse, in začnem. ko pridem na 1/3 mi pade morala, 2/3 kolnem in 3/3 mi naredi kolega za podoben denar.