Begunci so že v Sloveniji

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Saj tisti, ki bi te mahnil, bi tudi samo izražal svoje mnenje do tvojega mnenja
evil.gif


Kot sem ti že rekel... Seveda imaš pravico, da izražaš svoje mnenje. Vendar ne brez posledic. Bolj kot si tečen, prej boš komu stopil na živc in bo tudi ta izrazil svoje mnenje.


Možnost 1: mnenje napram mnenju, argumenti napram argumentom?

ali

možnost 2 (edina možnost, ki jo ponujaš ti) : aperkat napram direktu?

Ti si se že izjasnil za drugo možnost, kaj te sploh sprašujem...
 
Nazadnje urejeno:

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Saj tisti, ki bi te mahnil, bi tudi samo izražal svoje mnenje do tvojega mnenja
evil.gif


Kot sem ti že rekel... Seveda imaš pravico, da izražaš svoje mnenje. Vendar ne brez posledic. Bolj kot si tečen, prej boš komu stopil na živc in bo tudi ta izrazil svoje mnenje.

Najbrž niti ne veš, da se v EU NE SME izražati svojega mnenja tako, da koga mahneš?

Če ne znaš izraziti mnenje z besedami, bo pa zate in še za nekatere itak najbolje, da odpotujete k "svojim" v srednji vek!
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.305
-8.456
113
Čakej, čakej. Če pogledamo malo tvoja sporočila, si ti tisti, ki zelo rad predlaga mahaje na gobec in metke. Kar malo pobrskaj po svojih postih v zadnjih mesecih.
Jaz ti pa malo nastavljam ogledalo, kako bi bilo, če se srečata 2 taka kalibra, kot si ti
wink-1.gif
 
13. jul 2011
2.677
625
113
WTF, kaj berem tukaj. Med vrsticvami sicer, a vseeno.
Ženska je torej sama kriva, če je posiljena, kaj je pa hodila okrog "gola" in s tem provocirala tiste, ki so vajeni gledat samo ženske v rjuhah?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.305
-8.456
113
Ti to pa dela malo preveč bujna domišlija.

Ali pa tudi ne. Sej je kao ženska kriva za nadlegovanje na delovnem mestu itd, če se preveč seksi obleče. Vsaj tako eni trdijo
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.