bad gateway 504

jest5

Guru
18. avg 2007
25.334
-8.453
113
Citat:
Uporabnik hgard pravi:
Kdo bi si mislil, da smo imeli vse dokaze o Janševi korupciji tik pred nosom
grin1.gif
Sej zato pa vse crkuje, ker SDS izvaja ddos napad
grin1.gif
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.140
2.483
113
Zanimivo, da sta ti dve strani na istih strežnikih. Nekako sem pričakoval, da ima država za svoje stvari kakšen lasten strežniški prostor.

Ali pa Alter gostuje v kaki državni ustanovi
smile-1.gif
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.882
3.909
113
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
Zanimivo, da sta ti dve strani na istih strežnikih. Nekako sem pričakoval, da ima država za svoje stvari kakšen lasten strežniški prostor.

Ali pa Alter gostuje v kaki državni ustanovi
smile-1.gif

Supervizor je bil privat projekt oz. samoiniciativen projekt, sprogramiral ga je uslužbenec KPKja v prostem času in gostuje verjetno nekako na tak način. Država, vlada in celo sam KPK nimajo neposredno nič s tem.
 

oriolus

Fizikalc
12. avg 2009
3.787
15
38
124
BTW - pa je še kakšna alternativa Alterju, če ga recimo bohobvari enkrat res do konca pobere?
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Citat:
Uporabnik oriolus pravi:
BTW - pa je še kakšna alternativa Alterju, če ga recimo bohobvari enkrat res do konca pobere?

Pač bodo mogli ustanovitelji Alterja najti drugo službo, ne da bodo z reklamami služili
evil.gif
, Toliko, ko lastniki strani zaslužijo z reklamami, bi lahko že zdavnaj imeli vse skup porihtano kot se šika
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Pa še piknik zastonj ter organiziran prevoz v obe smeri
smile-1.gif

V eno smer bo dovolj. Na takšnem pikniku si namreč želiš ostati za vedno!
kje pa je tak piknik? daleč? bi lahko marsikoga iz politike na tak piknik poslali...
 

Snaga1

Pripravnik
3. sep 2012
257
0
16
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
Zakaj potem Slo-tech ni padel, če je na istem strežniku?
Malo sem se površno izrazil, pojma nimam ali sta fizično na isti mašini, glede na javne podatke pa spadata pod isto streho...
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
Zakaj potem Slo-tech ni padel, če je na istem strežniku?

Slo-tech pač ne nabija reklam. Poskusite si doma postavit strežnik, in imejte gor en forum z 1 ali 2 uporabnikoma brez reklam ali z reklamami, pa boste videli razliko.