Anže Šoba

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Travma je že to, da imaš pri milijonu eur prihodka samo 38.000 eur čistega dobička.

Kljub znižanju davka na dobiček, je bolje plačati 0% davka, kot 15% ali koliko je že zdaj.
smile-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
nevem no, pri tako visokih prihodkih si predstavljam, da je realen dobiček konkretno višji kot je prikazan dursu in je potem boljše plačat tistih 18% (za d.o.o.) kot pa se igrat z davčno zaradi prišparanega tisočaka eur....
Pri d.o.o. je baje itak enotni davek neglede na višino dobička.

ampak kakor deluje brihten na področju dopustovanja in letenja z letalom, sklepam da je tut na podjetniškem =
stupid-1.gif
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
O fak, tega človeka se spomnem, ko je bil star okrog 16 let. Takrat se je govorilo, da je "sin po poklicu".

Ojej, kaksne bruke :D
 
Nazadnje urejeno:

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik BuDi pravi:
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Menim, da si Anže Šoba, ta ubogi potnik na letalu Adrie Airways.
Še tistega moraš najt, ker pravi, da so potniki pri vzletu skoraj popadali s stolov.

Mislim, da bi bil že čas da se naredi nekakšno obeležje slavnih... pa da dobi mesto kot mu gre, poleg Bird faca, požigalca in še nekaterih.

walk2.jpg
walk3.jpg
walk1.jpg
hysterical-1.gif

467716-post_slo.gif
 

legionar

Fizikalc
13. sep 2010
2.427
5
38
KSZ
Moram rečt, da ne razumem kakšen je sploh problem okoli Anžeta Šobe. Model je očitno iskal pozornost in takih iskalcev pozornosti je precej in to za precej bolj zanimive dogodke.
Problem je, da so mediji tak brezzvezen dogodek peljali v višave in naredili totalno dramo.

Se je pa ponovno pokazalo, da ne kritično sprejmemo popolnoma vse kar nam mediji servirajo.
Lep dokaz je tudi tale tema, ki gori od zgražanja a ne na pravem mestu. O zdravi pameti je potrebno vprašati novinarje, ki so jo očitno pozabili na plaži če so jo sploh kdaj imeli. Da o postih kjer je dovolj že napačen priimek sploh ne pomislim pač so delo z ideologijo zamegljenega uma,
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Ko mediji tak na veliko napihnejo temo je marsikateri priimek (žal) sumljiv. In velikokrat se izkaže, da ne zaman, da gre za za prikrito kritiziranje nekoga ali nečesa, v tem primeru Adrie.

Čeprav je v tem primeru čudno, da so vsi mediji obširno poročali o tem, še celo Radio SLO, ki bi naj kljub politiki bil nek vir realnosti.
 

legionar

Fizikalc
13. sep 2010
2.427
5
38
Lep primer so bili tisti 3 "izgubljeni" mulci.

Lahko, da je v tej zgodbi o Adrii še kaj več čeprav sem nekoliko skeptičen, da je resnično kaj več od kislih kumaric in da se dobro sliši, Adriji odpovedal motor.

Da ne bom še jaz padel v tole kritiko....ne vem kolikokrat si letel z Adrijo, no jaz sem in nisem navdušen, Mogoče sem samo slabo izbiral.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Meni se niso zdeli nič posebnega, enkrat je bilo edino fajn po mesecu dni slišat slovensko besedo. Pridem na letalo, stevardesi naročim pijačo po angleško, ona meni nazaj slovensko, jaz nazaj: thanks. Pol pa čez enih 5 min skapiram, da se je slovensko pogovarjala z mano
grin1.gif


Ampak glede prostora ali ponudbe na letalu so pa isto sranje kot recimo Ryanair, zato sem jih skenslal. Žal predragi. Če nizkocenovni zmorejo za četrt cene peljat in imajo vsako leto dobičke, potem nekaj ne štima pri Adrii.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik legionar pravi:
Problem je, da so mediji tak brezzvezen dogodek peljali v višave in naredili totalno dramo.

Je res in ni res. Ampak če pogledaš njegove citate pa boš videl, da so novinarji samo povzeli dogajanje, on pa je bil edini izmed potnikov, ki je doživljal najhujše trenutke v življenju in je zlil ves žolč medijem, da so oni potem posredovali dogodek naprej v državo.

Še enkrat, mediji so ga citirali, njegove citate lahko prebereš na začetku.
 

legionar

Fizikalc
13. sep 2010
2.427
5
38
Seveda, da je res! Takih in podobnih dogodkov je kar nekaj in vedno se najde nekdo, ki bi rad zbujal pozornost. in bi poročal kako hudo jim, kako so prestrašeni itd. Tudi če ni medijev zraven je vedno en, ki si želi zbujat pozornost tako ali drugače.

Je pa seveda od medija odvisno oz od urednika kaj bo obesil na "prvo" stran in kaj sploh ne bo. Kaj bo gnal naprej......
Če se nekaj ljudi nebi odločilo, da to novico bodo pa gnali čeprav je vsakemu normalnemu jasno, da je brezvezna ti niti te teme ne bi odprl. Ker bo jo gladko spregledal ali označil za brezzvezno in pozabil nanjo tikitaki.

Tokrat je bilo nekaj drugače ali so to samo kisle kumarice ali kej več je pa že drugo vprašanje
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Citat:
Uporabnik BuDi pravi:
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Menim, da si Anže Šoba, ta ubogi potnik na letalu Adrie Airways.
Še tistega moraš najt, ker pravi, da so potniki pri vzletu skoraj popadali s stolov.

Mislim, da bi bil že čas da se naredi nekakšno obeležje slavnih... pa da dobi mesto kot mu gre, poleg Bird faca, požigalca in še nekaterih.

walk2.jpg
walk3.jpg
walk1.jpg
Kle je treba dodati vsaj še Očividca
grin1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
Nikjer slike modela....na FB se je pa tud dal under cover če mi sploh kaže tapravga
 

laibach123

Pripravnik
18. mar 2012
217
0
16
Sej pravm,slika je v tiskani verziji torkovega (14.8.2012) časopisa DELO na 8.strani (kronika) naslov "S kamnom po glavi, tak je piranski zakon". V sklopu tega članka je še slika tega Anžeta Šobe s povito glavo k ga je en klošar s kamnom po glavi!