Android 2.3 na SAMUSNG GALAXY TAB 7"

MasterX

Pripravnik
27. apr 2009
173
0
16
Zanima me sledeče.
Uvoznik nima posodobitve za Taba. Men se pa 10 x na dan sesuje, zablokira in vglavnem problemi. Danes mi pa prodajalec na simobilu reče da naj mal poguglam ke da obstaja že 2.3 za mojega Taba ampak ne v Slovenskem jeziku

A ve kdo kej najdit, in cel postopek kako to naredit. Ker drugače mi bo res poču enkrat film s tem tabom k ne dela kot bi moral.

lp
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Snet si moras primeren rom in flashat z odinom. Na netu imas navodil kolikor hoces, najbolje da gres na xda developers, kjer je prav sekcija za taba. Sicer me cudi, da se ti sesuva, ker meni se na 2.2 ni nikdar. Pa na simobilu nimajo pojma, ker 2.3 cisto normalno dela v Slovenscini. Upam, da nimas kaksne posebne verzije vodafone-shit firmwarea, ce si ga kupil pri simobilu, ker mislim da na bransldanih zadevah genericni romi ne delajo...
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Men se tud ni sesul niti enkrat, tako da je tukaj pomoje še kaj drugega. Si poiuzkusil povrnitev na tovarniške nastavitve? Pa hkrati sformatirat sd kartico.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
SD kartica (če jo ima) skoraj sigurno ne vpliva, ker je "glavni" notranji spomin (tistih 16 ali 32GB).
 

MasterX

Pripravnik
27. apr 2009
173
0
16
Ni bil kupljen na Simobilu, temveč na Mobitelu. Ampak sem na S! kupoval telefon in vprašal še za tega zraven.

Bom poskusu najdit kje ...