Alter Troll 2016

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Izbiramo med negativnim in pozitivnim trolanjem, kjer se pri enem zamisliš, pri drugem pa nasmejiš?

Načeloma tako nekako ja, razen če se vzporedno izvede še kakšno tekmovanje z glasovanjem
evil.gif


Dejstvo je, da če tip misli resno, ko piše bedarije, to pač ni trolanje. Ampak kako zdaj to ugotovit ali misli resno ali pač ne je pa praktično nemogoče. In če se mene vpraša easy & pac_man ne trolata niti približno, shark1 je že veliko bližje temu ampak hey, zdaj ste zato tu vi, dragi uporabniki Alterja, da s pomočjo nominacij ter glasovanja določite kdo je kaj po vašem mnenju
grims-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Nooo....kakorkoli žeeee....
grin1.gif


...takšen je trenutni seznam nominirancev:

- easy
- shark1
- telex
- Pac_Man

Kot že omenjeno, nekateri niso dejansko trolli ali pa so tako odlični v svojem trollanju, da nas enostavno popolnoma zavedejo tako, da boste vi ter anketa tista, ki bo v končni fazi določila zmagovalca. Še kakšen kandidat mogoče? Goba drugače tudi velikokrat trolla tu gor, mogoče nebi bilo slabo tudi njega nominirati, kaj meniš turbob1tch?
evil.gif


@gr69 - koga točno (poimensko prosim) si imel v mislih s temle postom?

Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
ksz

Maze and 46 haterja ne pozabiti.

edit: to da mu von Bojna tudi ni pogodu se bo štelo v nominacijo za 2017
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Hehe... se mi je zdelo samo nisem bil 100%. Turbobitch in Snecer se torej še dodata na seznam nominirancev
smile-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Nism se nič dodal. Jaz sm preveč neumen za trolla

Saj se nisi samonominiral, sandra te je. Kar se pa druge trditve tiče - večkrat si že sam priznal za določene poste, da si trollal tako da pšššt
tongue-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Aja pa hanzija je tudi sandra nominirala, nanj sem pa popolnoma pozabil, očitno gre tudi on na seznam
grin1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Trolanje (trolling) je v računalniškem žargonu (oz. slengu) oznaka za nagajivo pošiljanje namenoma napačnega oziroma trapastega sporočila na novičarsko skupino. Avtor želi s takim sporočilom ostale udeležence privesti v skušnjavo, naj odgovorijo - običajno tako, da izpadejo lahkoverni, razdražljivi, neumni ali smešni.

Glede na definicijo Izi ni trol-daleč od tega. On dejansko pozna stvari.

Kje ste pa Snečerja našli?!
bonk.gif


Ma jebe se nas:


cheer.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne pozabit na 32, 8888
smile-1.gif
ta bi moral biti na vsaki lestvici
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Posodobljen seznam nominirancev je torej sledeči:

- easy
- shark1
- telex
- Pac_Man
- Snecer
- Hanzi
- Turbobitch
- Jado
- 8888
- membrain


Zadnjega nominiram jaz, me je opomnil nase v tisti temi o motoristu, ki ga je na njivi zbil policist s službenim vozilom in ker je na seznamu že kar nekaj uporabnikov za katere nismo prepričani ali trollajo ali so dejansko tako nedoumljivi posledično spada zraven.

Ali je določen uporabnik po mnenju večine res troll ali pač ne pa bo tako ali tako sčasoma razvidno iz ankete
smile-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Sebe si pozabil, pa Andya1, SJTVja, majorja, Alkoholika, patriota pa unga jest5.

Poanta tega topica je, da v glavnem kandidate nominirate vi, uporabniki, ni to zdaj v glavnem na meni. Če meniš, da so to glavni trolli na Alterju jih lahko vedno nominiraš ti ampak po mojem mnenju zgoraj našteti uporabniki nebi prejeli niti enega glasu za največjega trolla na Alterju v letu 2016.