Alkotest - auč

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
u bistvu ogroža vsak drugega že s svojim "pojavom" na cesti...

Res je. Ampak alkohol pa ogrožanje še potencira.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
Zakon pravi: Voznik osebnega vozila med vožnjo NE SME biti pijan. Tvoj kolega je bil pijan kar pomeni, da si je zaslužil kazen. Naj bo zdaj junak ko je treba kazen plačat tak kot je bil junak takrat ko je jegra med vožnjo pil. Vsak kateri napiha nad 0.5 si po moje zasluži kazen, ker ogroža sebe in še druge!

Toti neki brezvezni izgovori z rum kroglicami pa napakami v postopku pa take fore pa so mi glupi in brezvezni. Reči kolegu naj bo zdaj ded ne pa pickica...
Zakon in predpisu tudi točno pravijo policaju, kako naj postopa v takih primerih. Zakon tudi pravi, da mora držvava pijanost dokazat z veljavno meritvijo.
Ali je bil kolega res pijan in koliko (kar je važno za izrek kazni) NE VEMO, to ne ve ne kolega ne policaj, ker policaj NI deda pomeril z veljavno meritvijo.

Ja reci kolegu naj bo zdaj ded, ne pa pickica, pa naj zahteva da naj ukrepajo proti njemu točno po predpisanih postopkih in po zakonu.

Zakaj misliš da bi se kolega moral ravnat strogo po zakonih, policaju pa to ni treba?
Izpit bi blo treba vzet policaju, ki je s svojimi napačnimi postopki omogočil verjetno pijanemu vozniku, da bo ostal brez kazni.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
ksz...


Kako je pa s sodnikom za prekrške? Ali ga dobiš vedno ne glede na to koliko si pihnil?