A mi je kdo hotel ukrast frekvenco s ključa?

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Hej. V nedeljo bil v Lignanu, parkiral tam ob promenadi, dosti ljudi. Po celodnevnem izletu, pridemo do avta, na daljavo hocem odklenit in odpret okna, ne reagira avto. Pridem blize, pritiskam knof od kljuca, nic. Kot da daljinc ne bi delal.

pridem cisto do avta in probam z roko odkleniti kljuko na keyless sistem z blizino kljuca in dela. Sem si rekel zgleda slaba baterija, ceprav sem jo menjal pred pol leta. Doma naslednji dan vzamem s sabo rezervni kljuc, dela lepo. Probam prvotni kljuc, vse dela brez problema. :sprasujemse:

Nakljucje?
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Hej. V nedeljo bil v Lignanu, parkiral tam ob promenadi, dosti ljudi. Po celodnevnem izletu, pridemo do avta, na daljavo hocem odklenit in odpret okna, ne reagira avto. Pridem blize, pritiskam knof od kljuca, nic. Kot da daljinc ne bi delal.

pridem cisto do avta in probam z roko odkleniti kljuko na keyless sistem z blizino kljuca in dela. Sem si rekel zgleda slaba baterija, ceprav sem jo menjal pred pol leta. Doma naslednji dan vzamem s sabo rezervni kljuc, dela lepo. Probam prvotni kljuc, vse dela brez problema. :sprasujemse:

Nakljucje?

meni ze veckrat ni delalo centralno. pac zasede ta frekvencni pas nekdo drug (ponavadi je to ob gradbiscih ... ) in te povozi z jakostjo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ne ga strašit. Da mu ob vseh dogodivščinah pri izbiri pa čakanju na avto in dogodivščinah na servisu in dražjemu kasku ukradejo.
 
  • Haha
Reactions: BigPoppa

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ber, piše pred pol leta jo je menjal.

Sedaj če lopof bere alter ve kje prbližn ynos živi, tablco ima ,frekvenco tud....najboljš da spi v avtu.
 
  • Haha
Reactions: luciano

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.706
139
63
Lahko so bila pa samo ena vrata/prtljažnik slabo zaprta.
V tem primeru se moj VW obnaša tako.
Nič ne utripa nič ne škljoca ali piska, samo ne dela.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Življenje s škodo ni nikoli dolgčas.

Priznaj ynos da takih dogodivščin še nisi imel z nobenim avtomobilom.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
Hej. V nedeljo bil v Lignanu, parkiral tam ob promenadi, dosti ljudi. Po celodnevnem izletu, pridemo do avta, na daljavo hocem odklenit in odpret okna, ne reagira avto. Pridem blize, pritiskam knof od kljuca, nic. Kot da daljinc ne bi delal.

pridem cisto do avta in probam z roko odkleniti kljuko na keyless sistem z blizino kljuca in dela. Sem si rekel zgleda slaba baterija, ceprav sem jo menjal pred pol leta. Doma naslednji dan vzamem s sabo rezervni kljuc, dela lepo. Probam prvotni kljuc, vse dela brez problema. :sprasujemse:

Nakljucje?
Lahko si bil pod žico el. napeljave...se rado zgodi da daljinec 'ne dela'.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
Samo kako ga je pa potem lahko zaklenil ?
Zakleneš običajno še tik ob avtu, odklepat pa začneš nekaj stran. Jaz sem imel parkrat podoben primer..lahko da sem v žepu 'odklepal' nevede in sem ga zdrmal da več ni odklepal ali pa je bila el. napeljava..te možne razloge sem našel.
Sem pa imel problem odklepanja vedno na enem in istem parkingu...pa ni bilo nič od tega prisotnega (v Lescah ob ac, zraven avsenikovega krožošca kjer je neka ind. cona..tam možno da je posledica bližine letališča prek ac..pojma nimam).
Ni se pa nikoli izkazalo za problematično z vidika kraje.