a lahko kdo pomaga ?

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Pa vam menda ne bno ušla na dansko sedaj? Zakaj pa niste nje dali temu vašemu sodelavcu, da ga lovite na neprsate tajke?
tongue-1.gif
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Ti verjetno na tajskem se nisi bil.


Ze vsaka tajka ki masira shendla vec ticev kot poje riza.


Ne skrbi za zenske, ceprav je sodelavec sramezljiv bo lahko nadoknadil vse za nazaj. PA ne samo zase, tudi zate in vse ostale sodelavce!
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.135
942
113
Emona / Carnium
Verjetno imajo kakšno zdravilsko klavzulo s sodelavcem, ker strahu pred višino so ga že ozdravili na enostaven način. Zdaj je na vrsti sramežljivost. Aleluja!
 

rajko0028

Fizikalc
22. avg 2008
1.327
1
36
15 km SV od LJ
Pri nas v firmi je že običaj, da si vsaj 1x na leto privoščijo-mo kaj neokusnega ampak na meji sprejemljivega - jaz sem moral jesti suši + sunomono + aemono + nabemono pa sovražim ribe sploh surove, kolega iz Haitija je moral taborit za en teden v Britanski Kolumbiji v parku kjer je bilo snega čez 2m ker on sovraži sneg in medvede (so jim že prvi večer vdrli v kontejner kjer so imeli zaloge).
Baje pa te šale krepijo kolegialnost in privrženost skupini - to nam tumbajo na motivacijskih treningih.
 

rajko0028

Fizikalc
22. avg 2008
1.327
1
36
15 km SV od LJ
Citat:
Uporabnik Focus pravi:
Kero podjetje je to, da pošlem prošnjo

če hočeš biti pospeševalec prodaje, skladiščnik ali tajnik potem velkom (amak trenutno ni prostih mest) - za položaje pa imamo hanterje in če si bil uspešen na faksu ter, da si nekaj pokazal v dosedanji zaposlitvi ni vrag da te bodo izvohali brez prošnje.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Za tako službo, kjer imaš psihotične sodelavce moraš imeti faks in ne vem kakšne sposobnosti? nein, danke.
 

SimonS

Pripravnik
25. feb 2012
332
7
18
Meni pa se zdi, da je ta ''sodelavec'' on sam. Rad bi fukal, pa ne zna najti kurbenhausa na Tajskem. =]
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Citat:
Uporabnik rajko0028 pravi:
....
Baje pa te šale krepijo kolegialnost in privrženost skupini - to nam tumbajo na motivacijskih treningih.

Zmenjajte ponudnika teh neumnosti, pod nujno! Še bolje, skenslajte jih v celoti ......
 

maremm

Pripravnik
26. dec 2010
357
0
16
Noro, sem pa mislil, da je strokovnost in delavnost edino kar je potrebno za uspešno delo! Zgleda da moraš še malo pepčka igrati, kot je bilo v proizvodnji pred 30 leti, kjer so drug drugega drkali, ker so imeli preveč časa!
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik SamSvoj pravi:
Citat:
Uporabnik rajko0028 pravi:
....
Baje pa te šale krepijo kolegialnost in privrženost skupini - to nam tumbajo na motivacijskih treningih.

Zmenjajte ponudnika teh neumnosti, pod nujno! Še bolje, skenslajte jih v celoti ......

467716-post_slo.gif


kaj če bi recimo tistega tipa posilil medved....al pa bandži đamper umrl od strahu...kap
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.925
5.463
113
Citat:
Uporabnik SamSvoj pravi:
Citat:
Uporabnik rajko0028 pravi:
....
Baje pa te šale krepijo kolegialnost in privrženost skupini - to nam tumbajo na motivacijskih treningih.

Zmenjajte ponudnika teh neumnosti, pod nujno! Še bolje, skenslajte jih v celoti ......

No ja...so neke moralne omejitve...ampak overall...v 98% slo podjetij ko prides vlada neprijetna energija...

Zadnjic sem mel cast vstopit v podjetje ki spada pod tistih 2%...si sploh ne mores predstavljat te razlike v dozivetju...enostavno dobis energije za cel dan...pa si tam samo 5-20min...
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.396
1.356
113
Citat:
Uporabnik rajko0028 pravi:
Pri nas v firmi je že običaj, da si vsaj 1x na leto privoščijo-mo kaj neokusnega ampak na meji sprejemljivega - jaz sem moral jesti suši + sunomono + aemono + nabemono pa sovražim ribe sploh surove, kolega iz Haitija je moral taborit za en teden v Britanski Kolumbiji v parku kjer je bilo snega čez 2m ker on sovraži sneg in medvede (so jim že prvi večer vdrli v kontejner kjer so imeli zaloge).
Baje pa te šale krepijo kolegialnost in privrženost skupini - to nam tumbajo na motivacijskih treningih.

Vsi po vrsti niste zdravi in zate bi jaz zrihtal en sestanek pri Perkotu, z rezerviranimi termini za vse leto.
aplauz.gif
).

Tako za hec, no, mogoče bi pa dec naredil človeka iz tebe.
grims-1.gif