9. maj dan Evrope in dan zmage

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:

2. člen
(opredelitev izrazov)

nedostojno vedenje je vedenje posameznika ali skupine, s katerim povzroči vznemirjenje ali razburjenje ali ogrožanje posameznika ali skupine ali kadar z žaljivimi besedami in dejanji škoduje ugledu posameznika ali skupine ali uradne osebe pri uradnem poslovanju.

Citat:

7. člen
(nedostojno vedenje)
(1) Kdor se na javnem kraju prepira, vpije ali se nedostojno vede na način, opisan v 5. točki 2. člena tega zakona, se kaznuje z globo od 25.000 tolarjev do 100.000 tolarjev.

naj te tolarji ne motijo, DZ še ni uspel "popraviti", manjkajo poslanci, ne hodijo v službo
priden.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
jah lej, hočeš nočeš priznat, dejstvo je da tisti usraneti z zvezdo na čelu ne bi nikoli vkorakali v mesto, če zavezniki ne bi prisilili nemcev v kapitulacijo. Sami partizančki na našem ozemlju so navadni usraneti, za zraven pa še morilci kar so pokazali v naslednjih letih
 
I

Izbrisan uporabnik #488

6. člen
(nasilno in drzno vedenje)
(1) Kdor izziva ali koga spodbuja k pretepu ali se vede na drzen, nasilen, nesramen, žaljiv ali podoben način ali koga zasleduje in s takšnim vedenjem pri njem povzroči občutek ponižanosti, ogroženosti, prizadetosti ali strahu, se kaznuje z globo od 60.000 do 120.000 tolarjev.

Pa tole bi tudi šlo
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.475
5.471
113
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
stavim, da boso zelo kmalu z zakonom prepovedali drone, so pa totalno ownali sceno in zasenčili 'æebinsko mašo'
evil.gif
Nekaterim so pač Albanci za vzor.
grin1.gif
Je pa prehitro strmoglavil in ga večina ni opazila, napisa pa se tudi ni dalo prebrati (videli so 70 let in zastavo).
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
kadar gredo protestniki na ceste in protestirajo to pa ni nedostojno vedenje in motenje JRM?
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
...
naj te tolarji ne motijo, DZ še ni uspel "popraviti", manjkajo poslanci, ne hodijo v službo
priden.gif
Toilarji me ne motijo. Bil sem pa do danes prepričan, da zakone predlaga (predvsem) vlada oz. za to pristojni minister.
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
6. člen
(nasilno in drzno vedenje)
(1) Kdor izziva ali koga spodbuja k pretepu ali se vede na drzen, nasilen, nesramen, žaljiv ali podoben način ali koga zasleduje in s takšnim vedenjem pri njem povzroči občutek ponižanosti, ogroženosti, prizadetosti ali strahu, se kaznuje z globo od 60.000 do 120.000 tolarjev.

Pa tole bi tudi šlo
Verjamem, da bi to šlo pri kakšni pionirka-sodnici in/ali sorodni revolucionarni duši, a pade najkasneje v Strasbourgu
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113

Citat:
2. člen
(opredelitev izrazov)
nedostojno vedenje je vedenje posameznika ali skupine, s katerim povzroči vznemirjenje ali razburjenje

Dva moja dobra znanca, ne leva, ne desna, sta nekaj dni nazaj, ko sem jima povedal za proslavo in govornika, dejala, da bi bilo dosti bolje, da na proslavi, če že mora biti, govori kdo drug, kot Kučan.

In ja, njegov "nastop" je (vsaj za desne) nič drugega kot "vedenje posameznika, s katerim povzroči vznemirjenje ali razburjenje" sicer manjšega dela slovenske javnosti.

Kajti eno je osvoboditev in spomin nanjo, čisto nekaj drugega pa je "promocija" totalitarnega režima, kajne, ki nas je zajebal za vsaj 50 let. Nas in naše otroke. Zajebal najmanj finančno, pa še bi se našlo.

No, pa smo Slovenci spet malo bolj skregani, kot smo bili pred nekaj dnevi.
stupid-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Tony_Clifton pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
...
naj te tolarji ne motijo, DZ še ni uspel "popraviti", manjkajo poslanci, ne hodijo v službo
priden.gif
Toilarji me ne motijo. Bil sem pa do danes prepričan, da zakone predlaga (predvsem) vlada oz. za to pristojni minister.

Si pač nerazgledan, da ne rečem kaj drugega. Poglej si kdo lahko vse predlaga zakon, iz glave poslanci, Vlada, ljudstvo, drugi dom...najrbž bo to vse

Res si smešen.

Al je to logika janševiška, da sodbe pišejo v Murglah in da si presenečen, ker jih tudi na sodišču.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Tony_Clifton pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
6. člen
(nasilno in drzno vedenje)
(1) Kdor izziva ali koga spodbuja k pretepu ali se vede na drzen, nasilen, nesramen, žaljiv ali podoben način ali koga zasleduje in s takšnim vedenjem pri njem povzroči občutek ponižanosti, ogroženosti, prizadetosti ali strahu, se kaznuje z globo od 60.000 do 120.000 tolarjev.

Pa tole bi tudi šlo
Verjamem, da bi to šlo pri kakšni pionirka-sodnici in/ali sorodni revolucionarni duši, a pade najkasneje v Strasbourgu

Spet klovna špilaš brezveze.

Ko so janševiki svojega fuhrerja čakali pred sodiščem, je v skupino prišla mladenka s transparentom.

Nek janševik ji je ga raztrgal, se drl na njo, policija je posredovala in mladenko pospremila v drugo okolje.

Če ima nekdo proslavo, pa pride skupina pijanih militantnih janešvikov, ki provocirajo, se nedostojno vedejo, potem se jih vljudno opozori, da naj ne motijo zborovanja, očitno pa je en pretiraval in se je malo peljal "pese pobožat na postajo"

In še enkrat, jaz jame vedno bolj razumem.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik johannes pravi:

Citat:
2. člen
(opredelitev izrazov)
nedostojno vedenje je vedenje posameznika ali skupine, s katerim povzroči vznemirjenje ali razburjenje

Dva moja dobra znanca, ne leva, ne desna, sta nekaj dni nazaj, ko sem jima povedal za proslavo in govornika, dejala, da bi bilo dosti bolje, da na proslavi, če že mora biti, govori kdo drug, kot Kučan.

In ja, njegov "nastop" je (vsaj za desne) nič drugega kot "vedenje posameznika, s katerim povzroči vznemirjenje ali razburjenje" sicer manjšega dela slovenske javnosti.

Kajti eno je osvoboditev in spomin nanjo, čisto nekaj drugega pa je "promocija" totalitarnega režima, kajne, ki nas je zajebal za vsaj 50 let. Nas in naše otroke. Zajebal najmanj finančno, pa še bi se našlo.

No, pa smo Slovenci spet malo bolj skregani, kot smo bili pred nekaj dnevi.
stupid-1.gif

Ne bodi tudi ti smešen.

S kom bi naj bili bolj skregani, za mene je vse enako kot je bilo.

Moten je tisti, ki ga razburi praznovanje 70. obletnice konca najhujše morije nad človeštvom, ker je pač žalosten, da so njegovi izgubili.

Maščevanje je huda zadeva, nikoli ne bo miru po moje, razen če se bo zadeva uredila kot se mora.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Žalostno je da sploh Slovenec želi da bi nacisti zmagal na našem ozemlju
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
...
In še enkrat, jaz jame vedno bolj razumem.
Niti najmanj ne dvomim, da bi bil ti med prostovoljci in med "delom" neznansko užival.
Ne dvomim niti, da ti ne bi ušla značka udarnik za preseganje norme.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz bi jih izteral iz države, ker nimajo pravice, da bi stopili na naša tla.

Izdajalci pač, za njih ni pardona.

Tako da za likvidacije ne bi bil.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Žalostno je da sploh Slovenec želi da bi nacisti zmagal na našem ozemlju

kdo je pa to kje napisal? Mal potvarjaš a?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nope, drugače ni mogoče razumeti janševikov na forumu.

Obžalujejo poraz naciklerofašizma.

Naštejemo osebke?
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
ne ti samo pokaži kdo je to kjerkoli napisal. Sej si pravnik, dobro veš kaj hočem. Ne obračaj besed kot kaka piæka
 
I

Izbrisan uporabnik #488

direktno noben zaenkrat še ni upal napisati, saj ti dobro veš za kaj gre, se lepo vidi iz postov janševikov
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
ksz

Ne bom se spuščal v nič v tej temi, razen "smešno" mi je bilo, ko sem na enem od prvih linkov prebral, da so bile razmere za nemške ujetnike po vojni tako grozne, CITAT: "Da so kar sami delali samomore".
10.gif


Skratka uživajte in delite sovraštvo vsaj še s tremi generacijami. Boli jih ku... za preteklost.
Mogoče bi radi le normalno živeli?
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Maščevanje je huda zadeva, nikoli ne bo miru po moje, razen če se bo zadeva uredila kot se mora.

Zadeva bi se uredila in UMIRILA, če bi procesuirali recimo le/samo 5 udbovcev. Kazen 20 let, kar je praktično dosmrtna.
Zakaj že kazen? In zakaj ne?
Bo treba spet omenjati zločine proti človeštvu?

Vse ostalo je za desne zelo verjetno nesprejemljivo.
Zame pa je nesprejemljivo, da se ne upošteva zakonov, ki jih imamo v KZ, tako kot verjetno cela EU in širše.
Ne upošteva zakonov za tiste NAJTEŽJE zločine.
 
Nazadnje urejeno: