4. vseslovenska ljudska vstaja

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Marš banda komunistična, ves čas sem govoril da so protesti naročeni in plačani pa ste se zmrdovali, sedaj pojdite štrajkat na ulice ko nas( predvsem vas) bodo obrali do kosti, aja tebe ne morejo ker si delomrznež in ne zaslužiš nič pa te zato mora baba preživljat
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Bodo zdaj eno organizirali, samo da te na laž postavijo..
evil.gif
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Protest proti Kangli in ostalim talentom je bil popolnoma na mestu.
Manjkajo samo protesti proti pingvinom in višanju davkov ter proti vsem kradljivcem, ki so še vedno na prostosti in na položajih... Čaka se na organizatorja.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.967
2.453
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Marš banda komunistična, ves čas sem govoril da so protesti naročeni in plačani pa ste se zmrdovali, sedaj pojdite štrajkat na ulice ko nas( predvsem vas) bodo obrali do kosti, aja tebe ne morejo ker si delomrznež in ne zaslužiš nič pa te zato mora baba preživljat

Ja zakaj pa ti ne greš zdaj na proteste?


Citat:
Uporabnik sistemik pravi:

Manjkajo samo protesti proti pingvinom in višanju davkov ter proti vsem kradljivcem, ki so še vedno na prostosti in na položajih... Čaka se na organizatorja.

Kaj pa je to? Kdo kaj več ve?
https://www.facebook.com/events/142769875908361/
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Ker se na ulici ne reši nič, že dolfe je pogruntal da delo osvobaja !
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
priden.gif


(pa ne osebno vzet, recimo da je tarča vstaja, vstajniki in "vstajniki" ter "nevidni" organizatorji)
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
A ni za danes ena delavska vstaja bila napovedana?
Ali pa sem med vožnjo narobe plakat prebral...
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Od kar so spet na oblasti ni več zanosa, sedaj ko pa je pučistom dokončno jasno da je tudi blagajna prazna in ko nam za ovratnik trojka piha verjamem da je trenutnim oblastnikom že žal ker investicija v proteste se ne bo povrnila....in prav je tako
cheer.gif